Windows Program Zaman İzleyicisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar @italyan hocamız geçenlerde bir konu açmıştı zamanınızı kontrol altına alın diye hatırlarsınız

Bkz: https://www.tahribat.com/forum/zamaninizi-kontrol-altina-alin-240530

Fakat hocamız burada websiteleri için bir paylaşımda bulunmuş.

Bunun windows versionunu arıyorum misal. Toplamda 5 saat 42 dakikadır pc açık.

2 saat VLC 

2 saat 35 dk Opera

1 saat 7 dakika boş gibisinden

Varmıdır şöyle bir program bilgisayar başımda iken zamanımız nereye gidiyor görelim azaltalım Mesela Yani

Şimdiden teşekkürler

Ula @RitmFarbRacourci :S biliyon mu sen ?? :ddD ^^^^

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

++ çok iyi fikir varsa ben de kullanırım

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

....

Bunun Windows versionunu arıyorum misal. Toplamda 5 saat 42 dakikadır pc açık.

2 saat VLC 

2 saat 35 dk Opera

Varmıdır şöyle bir program bilgisayar başında iken zamanımız nereye gidiyor görelim, azaltalım, Mesela Yani.

Şimdiden teşekkürler.

Ula @RitmFarbRacourci :S biliyon mu sen ?? :ddD ^^^^ <-- Şunu gördüğümde aklıma Doğrudan; 4gözlü, alnı geniş, çenesi dar, İnce Uzun vücutlu , 3parmaklı eli, 2 kolu,2bacağı olan Hepi topu insan görünümlü Uzaylı görüntüsü geliyor. ^^D`)

Pc'de yada dâhâ özelde, herhangi bir işletim sistemi üzerinde kullanmadım. Dâhâ çok, Kol saati kullanıyorum. Her yaptığım Yeni bir faaliyette (hatırladığım kadarıyla), Kol saatine bakmayı Alışkanlık hâline getirdim( -meye çalışıyorum.). Hiçbir şey yetişmez: Yetiştiği kadar, yetişmediği kader(yada keder) ^^F`. Kısaca; Bilgisayarı değil, Kendimi ayarlıyorum.  Ne demiş "görece" ünlü bir yazar;

" Saatin kendisi Mekan, Yürüyüşü zaman, 'Ayarı insan'dır' " ... ^^F`} <-- 

RitmFarbRacourci tarafından 18/Nis/19 10:08 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Yanlis hatirlamiyorsam su uygulama o ise yariyordu: https://www.rescuetime.com/

Ben simdi giris yaptim en son 1053 gun once kullanmisim :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tcvatandasi
    tcvatandasi's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı

Arkadaşlar @italyan hocamız geçenlerde bir konu açmıştı zamanınızı kontrol altına alın diye hatırlarsınız

Bkz: https://www.tahribat.com/forum/zamaninizi-kontrol-altina-alin-240530

Fakat hocamız burada websiteleri için bir paylaşımda bulunmuş.

Bunun windows versionunu arıyorum misal. Toplamda 5 saat 42 dakikadır pc açık.

2 saat VLC 

2 saat 35 dk Opera

Varmıdır şöyle bir program bilgisayar başımda iken zamanımız nereye gidiyor görelim azaltalım Mesela Yani

Şimdiden teşekkürler

Ula @RitmFarbRacourci :S biliyon mu sen ?? :ddD ^^^^

manictime

https://www.manictime.com/

bunu kullanabilirsiniz hocam gayet güzeldir