folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows Update'e Win 11 Ücretsiz Yükseltmesi Geldi

Windows Update'e Win 11 Ücretsiz Yükseltmesi Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

aslında çalışan sistemi kurcalamamak lazım ama merakımda var :D  10 gün sonra geri geçebilirsin demiş bir deneyeyim bakayım 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Güncelleme ile Windows sürüm yükseltenler her türlü problemi yaşar. 

2022 nisan ayından beri sıfır kurulum W11 kullanıyorum güncel donanım ile sıfır sıkıntı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    KaptaN bunu yazdı

banada şimdi geldi sizce geçmelimi geçmemelimi ne dersiniz 11 den memnun olan varmı ?

windows olan 2 makinem var. Desktop cihazı windows 11 ile sifirdan formatlayıp kurdum. @abdullahazad 'ın sponsorluğunda ssd ile. Notebook u update ettim, arada mavi ekran veriyor abidik kubidik kasılmaları var. 32 gb ramli i7 11. nesil ortalamanın üzerinde bir gaming notebook olmasina ramen excel word işlerinde bile ekran donup 2-3 sn sonra düzeliyor. onuda formatliyacağım tez zamanda.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

banada şimdi geldi sizce geçmelimi geçmemelimi ne dersiniz 11 den memnun olan varmı ?

windows olan 2 makinem var. Desktop cihazı windows 11 ile sifirdan formatlayıp kurdum. @abdullahazad 'ın sponsorluğunda ssd ile. Notebook u update ettim, arada mavi ekran veriyor abidik kubidik kasılmaları var. 32 gb ramli i7 11. nesil ortalamanın üzerinde bir gaming notebook olmasina ramen excel word işlerinde bile ekran donup 2-3 sn sonra düzeliyor. onuda formatliyacağım tez zamanda.

Temiz kurulum şart anlaşılan ama çok fazla dosya var yedeklemek ayrı bir dert, neyse halledecem artık

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

pc'yi formatlıyordum dedim win11 yükleyeyim deneyeyim (daha önce hiç win11 kullanmadım)

her neyse atım formatı bildiğin winmac olmuş aq garip garip hatalar veriyor masaüstünde vs sonra mavi ekran yiyip 

win11 maceramın sonuna geldim win10 candır.

salla gitsin ölecez zaten :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katoki
    katoki's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    KaptaN bunu yazdı

Hocam aynı sıkıntı bende de var. Windows 11'in performansından, kullanımından vs. gün geçtikçe memnun kalmaya başladım. Drag and drop olayı yukardaki mesajların aksine bende güncelleme ile getirdiler. Taskbarda task manager da geldi güncellemeler ile. Oyunlardaki performansım da çok iyi. Ama sebepsiz yere, hiç anlam veremediğim bir şekilde Microsoft 365 ürünleri word, excel, powerpoint.. hiçbir şekilde seri işlem yapamıyorum. Kullanmaktan yana sıkıntı yok, ama sık sık takılmalar oluyor.

Umarım düzeltiller, genel bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum 365 ürünlerinde. Windows 10'da böyle bir sorunum yoktu. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Diffstorm
    Diffstorm's avatar
    Erkek

Win 11 pismanliktir.

Toplam Hit: 2376 Toplam Mesaj: 28
windows 11 upgrade yükseltme