Windows Xp İşletim Sistemi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bedeng
    bedeng's avatar
    Erkek

Abilerim fabrikadaki bı makine için Windows  Xp lazım  güveniliriz sağlam olsun diye buraya yazdım şimdiden teşekkür ederim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    bedeng bunu yazdı

Abilerim fabrikadaki bı makine için Windows  Xp lazım  güveniliriz sağlam olsun diye buraya yazdım şimdiden teşekkür ederim

Uygulama sahibi ile görüşüp yazılımın güncel versiyonunu kurdurmalısın. Fabrika ortamında xp pc sıkıntı.

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/windows-xp-vista-7-8-full-197010

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hello_world
    hello_world's avatar
    Erkek

https://drive.massgrave.dev/tr_windows_xp_professional_with_service_pack_3_x86_cd_vl_x14-74085.iso

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    EntelKoylu bunu yazdı
    bedeng bunu yazdı

Uygulama sahibi ile görüşüp yazılımın güncel versiyonunu kurdurmalısın. Fabrika ortamında xp pc sıkıntı.

Kullandığımız bir otomasyon programının üzerindeki işletim sistemi XP diye, güncel versiyonunun kurulmasını talep ettim.

Adamlar teklif gönderdi, işletim sistemi değişirken tüm yazılım sistemi değişmeli dediler ve 2 milyon euro istediler. Yabancı firmalar bu tarz taleplerde yerli ve milli firmalarımızdan daha çok skme peşindeler..

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Adamlar teklif gönderdi, işletim sistemi değişirken tüm yazılım sistemi değişmeli dediler ve 2 milyon euro istediler. Yabancı firmalar bu tarz taleplerde yerli ve milli firmalarımızdan daha çok skme peşindeler..

Yanlış bakış açısı hocam. Fabrikada kullanılacak tarzda bir yazılımsa belli bir kapsamı belli bi altyapısı vardır elbet. XP nerede günümüz işletim sistemleri nerede. Teklif güncel uygulamaya yeni kurulum için verilmiştir ondan yüksek. Bir de XP'yi s. edip bakım destek alınmasın diye yüksek çekme ihtimalleri de var tabi. Bir kere al ömür boyu kullan tarzı bir yazılım pek yok maalesef. Artı fabrika gibi kurumsal müşteri olunca fiyat elbet bunlara geliyor. Daha az komplex sistemlere dediğinin 10 katı fiyat çeken yerli ve milliler de var hocam :)

antichrist tarafından 12/Eki/23 10:11 tarihinde düzenlenmiştir

~
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek
    antichrist bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı

Yanlış bakış açısı hocam. Fabrikada kullanılacak tarzda bir yazılımsa belli bir kapsamı belli bi altyapısı vardır elbet. XP nerede günümüz işletim sistemleri nerede. Teklif güncel uygulamaya yeni kurulum için verilmiştir ondan yüksek. Bir de XP'yi s. edip bakım destek alınmasın diye yüksek çekme ihtimalleri de var tabi. Bir kere al ömür boyu kullan tarzı bir yazılım pek yok maalesef. Artı fabrika gibi kurumsal müşteri olunca fiyat elbet bunlara geliyor. Daha az komplex sistemlere dediğinin 10 katı fiyat çeken yerli ve milliler de var hocam :)

hocam yanlış anlama merak edıyorum sadece. 20 milyon euroluk hangi yazılım bunlar. tr böyle yazılımdan 20mılyon euro kaldıran firmaları öğrenmek istiyorum cahilliğime ver

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek
    bedeng bunu yazdı

Ebay da sıfır açılmamış satışı var benim ildğim kadarıyla.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdemYakups
    AdemYakups's avatar
    Erkek

https://archive.org/details/micro-xp-v-0.82

MicroXP var 100mb en minik xpdir.

Bir ara yüklemiştim tarayıcısı bile çalışır durumdaydı en ufak minik canavar. Bir yamuğunu görmedim.

https://i.hizliresim.com/npo4v3i.PNG
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek
    Kahramann bunu yazdı
    antichrist bunu yazdı
    EmiRReiS bunu yazdı

hocam yanlış anlama merak edıyorum sadece. 20 milyon euroluk hangi yazılım bunlar. tr böyle yazılımdan 20mılyon euro kaldıran firmaları öğrenmek istiyorum cahilliğime ver

hocam firma ismi vermek sakat olabilir, devlet destekli diyelim :)

~
Toplam Hit: 1282 Toplam Mesaj: 16
#windows xp #xp işletim sistemi