folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Windows Xp Oturum Açma Şifresi Nasıl Çözülür.

Windows Xp Oturum Açma Şifresi Nasıl Çözülür.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    windows xp oturum açma şifresi nasıl çözülür. ve ya nasıl devre dışı bırakılır duyduğum kadarıyla bir çip varmış onu çıkarıp koyduğunda şifre otomatik çözülüyormuş.

sizin bidiğiniz yöntem varsa lütfen söleyin çook lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek
    Valla şöle bişi var. Başlangıç ekranında 2 defa ctrl alt delete ye bas. Sonra karşına dahada başka bi ekran gelcek. Login kısmına "administrator" yaz (tırnaklar olamdan yaz) parola kısmını boş geç. Sonra admin kısmına bağlanıcaksın. Ordan da kullanıcı hesaplarını seç denetim masasından. Ordan şifresini kırmak istediğin kişinin üstüne bas, sonrada parolayı kaldır yazsını görcen babajan. İşte ona bas ve kaldır parolasını. İstediğin bir parolayı yazdıktan sonra iş bitmiş olucaktır.

**EbMaRtEu**
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iceberg
    iceberg's avatar
    Erkek
    Güvenli kip te oturum açacaksın. Açılışta F8 yaparakda girebilirsin.Sonrası da shadowboy dediği gibi Denetim Masası kullanıcı hesaplarından gireceksin.

Akıl verme para ver a.q.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    i_drees
    i_drees's avatar
    Erkek
    iyi güzelde ya xp kurulurken administrator şifresi de girmişse admin olarak girişte yapamayız bazı programlar var cd ye yada disteke atıp boot yapıyosunuz windows normal olarak çalışıyo boot verilen yerdeki dosyalarda passwordu atlamanızı sağlıyo program ismini hatırlamıyorum elinde olan varsa verse büyük hayra geçer kolay gelsin...

Son Of OTTOMAN Empire
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    kardeş administatör dede şifre varsa boş bırak ve ok tıkla biriki defa sonra giriyo administatör şifresi falan dinlemiyi valla ben pc nin hertarafına şifre koyuyodum genede ew arkadaşlarım giriyodu pc ye nasıl oluyodu bende anlamadım acemi şansı herhalde :) sen genede dediğim gibi biraz zorla girersin mutlaka windows okadar yoksek güvenlik salamıyo

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Madrakaru
    Madrakaru's avatar
    Erkek
    2 hafta içinde döküman geliyor. Herkes öğrensin xp de nasıl admin olunur ;) 3-5 tane metod anlatacam. Güvenli kip muhabbeti yapmayın deli oluyom. Admin hesapta şifre varsa napcak güvenli kipciler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaRVeL
    MaRVeL's avatar
    Erkek
    işlemcin amd değilse bios pilini çıkar olsun bitsin.amd de yaparsanda şifre kırılırda bios ayarlarını tekrar yapman gerekio onda bildiğim kadarıyla.benimki intel bikaç defa bu sekilde kırmıstım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek

Makinenin Kasasını Aç Harddiskin Yanında Saat Pili Kadar bişey Göreceksin Cıkart Biraz Ovala 2 Dakka Bekle Tak Şifre Takadan Kırılmıs Olur

To Be Or Not To Be
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alikadir
    alikadir's avatar
    Erkek
    len daha bios şifresiyle windows şifresini ayırt edemiyosunuz ne bios pili yaa o bios tan açılışa şifre koyunca ve şifreyi unutunca pil çıkartılıp bios sıfırlanır.. windows şifresi nin bios la alakası yok beyler .. soruyu soran kardeş o şifreyi bi prgram vardı onunla kırabiliyodun prgramın ismi aklımda yok bilen varsa prg linkini veya ismini versinde bari arkadaş sorununu çözsün fazla laf salatası olmasın ...

..:: AKLININ SINIRLARINI ZORLAMAYAN BAŞARILI OLAMAZ.. einstein ::..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yigiter
    yigiter's avatar
    Erkek
    :) http://www.password-changer.com/ Buradan indirebilirsin demosunu.. http://crackdb.com burdanda cracki bulabilirsin.. Bu gibi Teknik Servisçilere yarayan toolların varolduğu bi bootable CD var piyasada Hiren Bootable CD yada Ultimate Boot CD bunları cdye yazdırın servisin tadını çıkarın :P

Googledan beni arayıpta buraya kadar gelen insanoğlu sözüm sana; her hakkı saklıdır :P
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    çook teşekkur ederim kardeşlerim.emeğe saygı diyom başka bişi demiyom
Toplam Hit: 24065 Toplam Mesaj: 21