folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Windows XP Service Pack 3 Entegreli (TÜRKÇE)(.İso Formatında)

Windows XP Service Pack 3 Entegreli (TÜRKÇE)(.İso Formatında)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek

Elinde bunun ingilizce versiyonu olan var mı ? Paylaşırsanız süper olur

EDİT : Antikky abi sayesinde buldum,bana ayırdığı vakitten dolayı sevgi ve saygılarımı sunuyorum :P

http://dl.phazeddl.com/1077146/Official_Windows_XP_Pro_SP3_Original_ISO/

-
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    AlienOne bunu yazdı:
    -----------------------------

EDİT : Antikky abi sayesinde buldum,bana ayırdığı vakitten dolayı sevgi ve saygılarımı sunuyorum :P

http://dl.phazeddl.com/1106166/Official_Windows_Xp_Pro_Sp3_Original_Iso/

bende bunu eklicektim tam alıntıya basınca gördüm :D

http://katz.cd/search/Windows+XP+Professional+SP3 

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlienOne
    AlienOne's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı:
    AlienOne bunu yazdı:

http://dl.phazeddl.com/1077146/Official_Windows_XP_Pro_SP3_Original_ISO/

bende bunu eklicektim tam alıntıya basınca gördüm :D

http://katz.cd/search/Windows+XP+Professional+SP3 

:D

İlginden dolayı teşekkürler.Bu arada Microsoft Sp3'ün cd'sini çıkardı mı ki warez siteleri orginal diyor :D

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

konuyu zortlattım ama kusura bakmayın artık :D

sımdı ben bunu ındırecem ama sata entegrelımı bu? kurarken sorun olmaz degılmı? birde bu ıso formatındakı dosyaları nasl kullanacam ben ??

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    bilimumu kalıp dosyasını (mesela iso) cd ye yazdırabilemk için nero'da kalıbı diske yazdır uygulamasını kullanabilirsin.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    bıde bunu denıyen varmı ? sata entegrelımı bu? durduk yere ugrasmaylm

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

piyasada sata entegrelileri de var hocam bende şimdi bir tane indiriyorum ama cafcaflı baya sade değil pek linkleri ve açıklamayı vereyim

http://rapidshare.com/files/142095592/PerfectXP.PLUS.V2.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/142187292/PerfectXP.PLUS.V2.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/142204255/PerfectXP.PLUS.V2.part3.rar
    http://rapidshare.com/files/142270517/PerfectXP.PLUS.V2.part4.rar

En yeni nesil laptop ve masaüstülere kurulması için, güncel derlenmiş bir sata/raid paketi entegre ettim. Intel ich10, Amd-Ati sb700 gibi yeni çipsetlere kadar güncellik gözetilerek entegre edilmiştir. İntel ve Amd'nin yanında Nvidia, Sis, ALi/ULi ve Via sürücüleri de entegre edilmiştir. Büyük 'çoğunlukla' ekstra işleme kalmadan sata diskleriniz görülecektir. Uğraşmadan XP kurulumu yapabilirsiniz, üstelik yüksek sata performansından ödün vermeden. (Sata driverları haricinde diğer donanımlar için sürücü entegre edilmemiştir!)

Bu arada editlediğim yeni kurulum ekranı:

Gerçek boyutundan [ 639 x 479 ] 80% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

#SP3 Sonrası Güncelleme Paketi

SP3 sonrasında çıkan veya SP3'ten önce çıkmasına rağmen opsiyonel olup SP3 içerisinde olmayan faydalı update'ler dahildir, sistemi daha kararlı hale getirir, SP3'ten bile güncel ve sağlam bir sisteminiz olacak bu paketle. Son 1 ay hariç, güncellemeler entegredir.

Ve tabiki güncel MP11 ve IE7 de var.

#Internet Explorer 7

Bu bileşen ile oynanmamış, sadece reg ayarları ile ilk çalıştaki can sıkıcı sorular cevaplanıp, default arama motoru ve açılış sayfası Google olarak ayarlanmıştır.

#Windows Media Player 11

Güncel Media Player 11 ile müzik ve video keyfiniz bir kat daha artar..

#OFFICE 2003 LITE TR SP3+

Office 2003 SP3. Tüm programlar gibi bu da Windows kurulumunda otomatik kurulmaktadır. Word, Excel ve PowerPoint içerir. Kurulumdan sonra şöyle görüntü vereyim:

Gerçek boyutundan [ 603 x 97 ] 84% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

#ESET NOD32 ANTIVIRUS 3.0.672

Güncel Nod32 antivirüs de entgredir, Windows kurulumunda son olarak sistem açılmdan otomatik kurulmaktadır. Ağustos sonu 2008'e kadar olangüncel virüs veritabanı vardır ve sisteminiz açılır açılmaz çalışmaya başlayacaktır, böylece daha baştan %100 güvende olacaksınız. Full sürümdür ve güncelleme sorunu yoktur. (Yayınladığım tarihte test ettim)

#.NET FRAMEWORK AIO

.NET Framework All In One Paketi ile .NET Framework ile ilgili bütün paketler eksiksiz yüklenmektedir:
    *.NET 1.1 SP1,
    *.NET 1.1 SP1 Türkçe Dil Paketi,
    *.NET 2.0 SP1,
    *.NET 2.0 SP1 Türkçe Dil Paketi,
    *.NET 3.0 SP1,
    *.NET 3.0 SP1 Türkçe Dil Paketi,
    *.NET 3.5,
    *.NET 3.5 Türkçe Dil Paketi.

#DirectX 9.0c

Ağustos 2008 yani son sürüme güncellenmiştir. Oyun ve multimedyada daha fazla performans için en önemli, elzem Microsoft güncellemelerinden biridir.

#Java 6 Update 7

Son sürüm Java entegredir. Java gerektiren uygulamalar ve web siteleri için gereklidir.

#K-Lite Codec Pack Standard 4.1.7

Son sürüm entegre kodek paketi ile altyazılı filmler de dahil olmak üzere her türlü video ve ses formatını sorunsuz oynatabileceksiniz.

#GomPlayer TR 2.1.9.3753

Kendi dahili kodekleri ile açamadığı video olmayan, altyazı destekli ünlü program. Klite/Media Player Classic'e alternatif.

#NERO Burning Rom v8.3.6.0 Micro

Nero'nun son sürüm hafif versiyonu entegredir ve tabiki full.

#Windows Live Messenger 8.5 TR + VistaSkin + Ekstralar

Full Live Messenger Paketi, şunlar dahildir:
    *Windows Live Messenger 8.5.1302.1018
    *Windows Live Oturum Açma Yardımcısı 4.200.520.1
    *Messenger Plus! Live 4.60 (build 326)
    *Vista Skin
    *Çoklu Oturum Yaması

#Foxit PDF Reader 2.3 Türkçe

Alternatif PDF okuyucu sayesinde Adobe Reader'ın hantallığından kurtulun. Küçük boyutlu ve ışık hızıda PDF açan bir programdır, çok özelliklidir de.

#Winamp v5.540 TR:

Son sürüm Winamp TR;
    * Türkçe
    * Bazı ayarlar yapılı halde.
    * Birçok ekstra tema:

#Aimp 2.11 TR + Ekstralar

Winamp alternatifi olarak oldukça popüler olan bu yazılım çok daha az kaynak tüketmektedir. Şıklığı ve ekstra birçok özelliği ile dikkat çekmektedir. Mutlaka deneyin. Ekstra skinler ile gelmektedir.

#Mozilla Firefox 3.0.1 TR

Güvenli internet tarayıcımızın son sürümü. Eklenti yoktur. Flash player ve gerekli birçok 'plugin' içindedir.

#Flash Player ActiveX

Internet Explorer için de flash içerikli sayfaları görüntüleyebilmeniz için son sürüm flash eklentisi entegrelidir.

#FlashGet 1.9.6.1073 TR

En ünlü indirme yöneticisi Flashget'in son sürümü, Türkçe. Ayarlı.

#Restoration.2.5.14

Yanlışlıkla bir dosyanızı/klasörünüzü vs mi sildiniz? Sildiğiniz bir dosyayı geri getirmenize
    yarayan bu küçük program çok işinize yarayacak. Günlük kullanımda yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları geri getirmede çok başarılı.

#CCLEANER v2.11.636 TR

Artık her bilgisayarda olmazsa olmaz temizlik ve optimizasyon yazılımlarından CCleaner'ın son sürümü, türkçe.

#Driver Genius 8 Türkçe

Sürücü bulma-kurma, yedekleme ve geri yükleme işlemlerinizi bu programla rahatlıkla yapabileceksiniz.

#Everest Ultimate Edition 4.50

Sistem bilgisi görüntüleme ile driver bulmanızda yol gösterebilir, rapor alabilir, sıcaklık bilgilerini kontrol edebilir... Yaygın bir sistem izleme/yardımcı programı.

#CPU-Z 1.47
    Son sürüm Cpu-Z.
    Bu küçük ünlü program sayesinde işlemci, anakart, ram vb bilgilerinizi hemen görüntüleyebilirsiniz.
    CODE
    http://i532.photobucket.com/albums/ee329/baris7seven/cpuz.png

#Defraggler

Küçük, hızlı ve bir o kadar da başarılı bir harddisk defrag(disk birleştirici) programı. Başka program kullanmak istemeyeceksiniz!

#uTorrent 1.8

En ünlü ve hafif torrent istemcisinin son sürümü.

#WinRar 3.71 TR

Son sürüm Winrar Türkçe. Full sürümdür.

#Redhouse 1.5

Gelişmiş Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe sözlük. Kelimelerin yanında söz öbekleri ve kalıplar gibi çeşitli benzer yapıları da tanımlar vs...

#Sudoku Oyunu

Bildiğimiz, eğlenceli ve geliştirici zaka oyunu.

#PAINT.NET 3.31 TR + 85 Plugin

.NET Framework tabanlı Gelişmiş bir resim editörüdür. Paint'den bağımsız ve farklı bir uygulamadır.
    Programa entegre 85 Plugin(eklentisi) ile ve katman(layer) desteği ile size neredeyse bir photoshop ortamı yaratır. Türkçedir.

#Online Haberler - Son Dakika

Ufak haber programı ile anında erişim: Son dakika, Gazeteler, Köşe yazıları, Haber portalları, Alışveriş, Eğitim, Kültür Sanat, Kadın, Magazin, Seri ilan, TV, Sağlık, Ekonomi, Bilim ve Teknoloji sitelere anında erişim, kısayollar ve görüntüleme. Çok faydalı olacak.

#Kopyalama Sepeti

Gelişmiş kopyala-yapıştır aracı. Çok farklı yerdeki 2 veya daha fazla klasör/dosyayı sepete atarak, hepsini birden aynı yere yapıştırabilirsiniz, tek tek uğraşmanıza gerek yok! Ayrıca komut satırını bulunduğunuz dizinde açabilme gibi ekstra seçenekleri de var. Çok işinize yarayacak. Örnek:

# Geliştirilmiş Sağ Tık Eklentileri

İçindekiler :
    Resmi Yeniden Boyutladırma
    Ayrıntılı Resim bilgisi görüntüleme ve resim önizlemesi
    Uzantıları Göster/Gösterme
    Dosya Uzantısı değiştirme Değiştirme]
    Gizli Dosyaları Göster/Gösterme
    *Windows kullanımını çok daha kolaylaştırmaktadır sağ tıkta yerine göre birçok ek seçenek çıkar.

#AudioShell Eklentisi

Bu da sağ tık eklentileri gibi bir eklentidir. Bir müzik dosyasının(mp3 gibi) üzerine geldiğinizde sanaçtı, albü vs. bilgilerini anında görüntüler ve
    sağ tık-özellikler menüsünde mp3 ve birçok müzik formatının ID3 bilgilerini görüntülemenize ve değiştirmenize olanak verir. Örnek:

Gerçek boyutundan [ 800 x 524 ] 64% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

==EXTRA GÖRSELLİK==

#Mavi Görev Yöneticisi
    #Sisteminize görsellik katar. Görev yöneticisi çok daha şık ve renkli:
     Gerçek boyutundan [ 596 x 473 ] 85% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

Arkadaşlar resimde gördüğünüz ram kullanımı normali yansıtmamaktadır, ben kullanırken birçok program açık o yüzden öyle:)

#Mavi Vista Boot Ekranı
     Gerçek boyutundan [ 639 x 476 ] 80% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

#Vista Harddisk Doluluk Göstericisi

Harddisk vb. ikonlarınız Vista'daki gibi doluluk oranlarını da gösterir:
     Gerçek boyutundan [ 587 x 98 ] 87% oranında küçültüldü - Tam boy görmek için tıklayınız

#Vista Sesleri

Sıkıcı Windows XP sesleri Vista sesleri ile değiştirilmiştir.

#AIO Cursors Packs

Birçok yeni imleç paketi. Denetim Masası-Fare-İşaretçiler-Düzen altında görebilir ve uygulayabilirsiniz. İçerdiği imleç paketleri:
    *Black Spins paketi * NR Cursor AIO paketi. Birçok imleç içermektedir:

=EXTRA TEMALAR VE KOMPLE YENİ XP GÖRÜNÜMÜ=

Not: Eklenen temalar bildiğimiz .theme ve .msstyles uzantılıdır. Yani Microsoft temaları ile aynı yapıda ve sistemi hiç yormaz.
    Ayrıca değiştirilen ikonlar da programsız, direk değişim yapıldığı için sisteme hiçbir ek yük getirmez.
    Çeşitli tarzlarda ve zevklere göre toplamda birçok tema eklenmiştir, eski sürüme nazaran daha fazla tema vardır. Temaların içinde bazılarının ayrıca extradan kendilerine ait çeşitli görünüm seçenekleri ve duvar kağıtları da vardır.
    Bunun haricinde kendim özenle seçtiğim onlarca duvar kağıdını da sisteme entegre ettim

Mevcut temalar:

#Yazı Tipleri
    Bazı program ve temaların ihtiyaç duyduğu yeni Segoe yazı tipleri de eklenmiştir.

(alıntıdır)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    hacı baq smdı bu dosyalar 800 mb belkıde uzerındeler... benım pcde dvd writer yok? bunları 2 cd halınde yapacak olursam olurmu? :S olursada nasıl yapacam ??

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    hacı ne dvd si bu zaten cd için en son part 120 mb filan hepsi 200 değil bende yedekleme yapıyorum birazdan bunu kuracağım toplam 698 mb filan

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    sunyy2003 bunu yazdı:
    hacı ne dvd si bu zaten cd için en son part 120 mb filan hepsi 200 değil bende yedekleme yapıyorum birazdan bunu kuracağım toplam 698 mb filan
    tamam hacı kızma ya :D alla alla nıe kızarsnkı bende ındırım ozman bnde kuracam bunu :) ama kota top olacak ayrı bır mevzu :D

Toplam Hit: 4672 Toplam Mesaj: 24