folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Windowsarpspoofer.V.06 (Yerel Ağda İnternet Kesme Ve Download Takibi)%100 Çalışmaktadır...

Windowsarpspoofer.V.06 (Yerel Ağda İnternet Kesme Ve Download Takibi)%100 Çalışmaktadır...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek
    Öncelikle %100 çalıştığından emin olunuz. Avira,Nod32 ve Norton virüs taramasından geçirilmiştir. 

Aşağıdaki ekran görüntüsü kendi bilgisayarımdan printscreen yapılmıştır

[IMG]http://i41.tinypic.com/9knyhj.jpg[/IMG]

Bazı virüslü makinalarda işlev göremeyebiliyor arkadaşlar. Formattan sonra tekrar deneyin. XP ve Vistada kesinlikle çalışmaktadır..Yorumlarınızı bekliyorum...

Buyrun Link ---> [url]http://rapidshare.com/files/21195928...pooferv0.6.rar[/url]

Rar şifresizdir..Rar içerisinde txt belgesinde nasıl kullanmanız gerektiği yazmaktadır...

Artık konuları doğru yerlere açacağım :) ( Belki hatırlarsınız 2008 en salak haberler arşivinden beni :) )

EMEĞE SAYGI [C*]

Söylemediğinin hakimi söylediğinin ise Mahkumusundur...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mostwanted
    mostwanted's avatar
    Erkek
    dediğin ağdaki pc nin netini kesiyorsa güzell:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Link arızalı galiba.

Yanlış hatırlamıyorsam Arpspoofer interneti kesmiyor. Sadece dediğin gibi indirme takibi yapabiliyorsun. ArpSpoofer ile birlikte çalışan bir program daha vardı o kesiyordu seçtiğin bilgisayarların internetini.

Geçen sene yurtta kalıyordum da çok işe yarıyordu :)

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek

Birincisi ne yazdıysam odur. Kullanım için rar içerisine yazdım bakın ve yapın ondan sonra kesin konuşun lütfen. Daha denemeden sanırım şöyleydi diyorsunuz.

Link sağlam ama yinede http://rapidshare.com/files/211959285/WinArpSpooferv0.6.rar 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek
    Sinirlenmene gerek yok. Sakin ol lütfen.

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek
    Geçen seneden kalma bir fobimdir Tbt 'de. Nerelere neler açmıştım bir bilsen :D Kusuruma bakma lütfen...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Bazı virüslü makinalarda işlev göremeyebiliyor arkadaşlar. Formattan sonra tekrar deneyin. XP ve Vistada kesinlikle çalışmaktadır..Yorumlarınızı bekliyorum...
    Buyrun Link ---> http://rapidshare.com/files/21195928...pooferv0.6.rar

Rar şifresizdir..Rar içerisinde txt belgesinde nasıl kullanmanız gerektiği yazmaktadır...

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Concept
    Concept's avatar
    Erkek
    Yerel agda'ki baglantiyi nihayetlendirmek isteyen kisi baska yollarla'da bunu gerceklestirebilir. Verdigin programin tam olarak islevini; gorevini yazabilirmisin arkadasim?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Berkant
    Berkant's avatar
    Erkek

Vermiş olduğum programın ana işlevini konuyu açtığım başlıkta zaten verdim. Genellikle yurtlarda kalan arkadaşların çok işine yarar çünkü neti çok kasan bulunuyor bunları MAC adresleriyle tespit edip uyarabilirsiniz. Baktınız laftan anlamıyor txt nin içinde nasıl bloklama yapacağınızı gayet açık yazdım.. 

(ch40t1c) Dediğim gibi bazı makinalarda işlev görmüyor fakat etrafımdaki %95 makinada tam anlamıyla çalışıyor. Bende ilk kurduğumda işlev görmemişti fakat formattan sonra halen gayet sağlıklı çalışıyor.Program Freeware olduğundan crack yada serial de gerekmez..Rahatça UPDATE edilir..

Sanırım bu kadar açıklama yeterli....Saygılarımla.. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

berkant ben bu programı uzun zamandır sadece trafik takibi için kullanıyordum. internette kesilebiliyor dediğinde sevindirik oldum velakin açıklamanda anlaşılmayan bir şey var. ethernet kartımızı seçtikten sonra ekrana tik mik seçenekli bir şey gelmiyor.  ilk açtığımızda 2 parçadan oluşan options bölümü geliyor bunlardan birincisi kartı seçtiğimiz adapter bölümü. ikincisinde ise trafik tarama tipi seçtiğimiz spoofing types ve ip-forwarder bölümü var.  senin anlatımının gidişatına göre options bölümünü okeyledikten tıkladıktan sonra bir şey gelmeli ama yok öyle bir şey.

enjoy i'm vaccinated
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

baba iyi güzel hoşda yurtda başka kişide kullanıyorsa ne olacak :D oda beni engellerse sonra ortalık kan revan olacak :9 cık cık istemem :D

ama paylaşımın için sağ ol
    :)

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
Toplam Hit: 4174 Toplam Mesaj: 13