folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wireless Bağlantı Sorunu ?

Wireless Bağlantı Sorunu ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    hector611990 bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı
    hector611990 bunu yazdı

hepsinimi değiştiriyim sekmelerden

yok ilk iee802 olandakileri tek tek dene

enabled yaptım aynı hata ya

amenko sadece enabled mı var orda. b/g/n gibi seçenekler yokmu? alttakilere bak bi.

edit: cıx sorun olmaz

nights_judge tarafından 31/Oca/13 02:20 tarihinde düzenlenmiştir

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector611990
    hector611990's avatar
    Erkek
    nights_judge bunu yazdı
    hector611990 bunu yazdı
    nights_judge bunu yazdı
    hector611990 bunu yazdı

hepsinimi değiştiriyim sekmelerden

yok ilk iee802 olandakileri tek tek dene

enabled yaptım aynı hata ya

amenko sadece enabled mı var orda. b/g/n gibi seçenekler yokmu? alttakilere bak bi.

edit: cıx sorun olmaz

ıee de sadece disabled enabled

power saving -- CAM ve max_psp

radio on of -- disabed enabled

smart scanda aynı dıs.. enab..

- - -
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

daha da bir şey gelmiyor ki aklıma vay arkadaş. sen modemi bi sıfırla dost hiç kullanıcı adı şifre ayarı yapmadan direk baglanmayı bi denesene

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector611990
    hector611990's avatar
    Erkek

eyvallah kardeş sağolasın yordums enide bende çözemedim sürücüyü güncelleştirip denicem bide

- - -
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    hector611990 bunu yazdı

eyvallah kardeş sağolasın yordums enide bende çözemedim sürücüyü güncelleştirip denicem bide

la güncellenmedin mi sen sürücüyü :( olmadı modem yazılımınıda bi güncelle

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector611990
    hector611990's avatar
    Erkek

denemiştim bunuda ama yine hp destek sürücülerden indirip ikisinede baştan kurdum yine olmadı lanet 

- - -
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector611990
    hector611990's avatar
    Erkek

http://d1301.hizliresim.com/15/z/jl1bj.png

- - -
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    hector611990 bunu yazdı

http://d1301.hizliresim.com/15/z/jl1bj.png

o en üsttekini yine bi enabled yap. bu orjinal markası mı wirelessin? ralink? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hector611990
    hector611990's avatar
    Erkek

orjinal direk siteden indirdim

denedim bütün kombinasyonları :) malesef

- - -
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    hector611990 bunu yazdı

orjinal direk siteden indirdim

denedim bütün kombinasyonları :) malesef

yok yani bazen hp sitesinde pc tam modelini girince 2-3 tane wireless marka driver sunabiliyor. intel, broadcom gibi.. bu ralink senin gerçek markası mı?

Toplam Hit: 3224 Toplam Mesaj: 55