Wireless Hack

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

merhaba wireless hack için alıcısı driverı önemli mi yoksa sadece çevredeki ağları görebilen ve bağlaanabilen bir alıcı yeterlimidir..neleri araştırmak gerekir neler hakkında bilgi sahibi olmak gerekir

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Kullanacağın yazılımların mevcut ethernet kartlarını kullanabilmesi gerekli...

Eğer kullanabiliyorlarsa, alıcı fark etmez...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

elimde şöle bişi var http://www.dhgate.com/edup-mini-usb-high-power-11n-54m-wireless/p-ff8080812640848f01264a60e0f10b4b.html
    bişeyler yapılabilinirmi

düzenleme modelde edup a924 imiş

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

http://forum.hardwarena.com/index.php?topic=19875.0  gibi daha sinyal alış gücü daha yüksek adaptörler kullanarak çekim alanını arttırabilir dedigin olay için daha çok seçenek oluşturabilirsin .

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Hans bunu yazdı:
    -----------------------------

http://forum.hardwarena.com/index.php?topic=19875.0  gibi daha sinyal alış gücü daha yüksek adaptörler kullanarak çekim alanını arttırabilir dedigin olay için daha çok seçenek oluşturabilirsin .

elindekiyle olmaz mı diyorsun hocam :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Olur neden olmasın sinyal alıyorsa kullanacagın programın donanımında bulunan ethernet veya wireless cardını desteklemesi lazım ben sadece sinyal yakalaman açısından söledim :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

alıyor hocam sinyal iyide çekiyor peki hangi programlar kullanabilirim neler hakkında bilgi sahibi olmam lazım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

Alfa 1000w ile taksimde günde 20-30 kadar msn şifresi facebook şifresi kredi kartı vesaire öğrenebiliyorum. 
    bunun için kullandıgım public bir program var.

İsmini isteyen olursa pm yollasın.  Ancak wireless adapterinzin sniffing'i desteklemesi lazım.

"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Allura bunu yazdı:

Alfa 1000w ile taksimde günde 20-30 kadar msn şifresi facebook şifresi kredi kartı vesaire öğrenebiliyorum. 
    bunun için kullandıgım public bir program var.

İsmini isteyen olursa pm yollasın.  Ancak wireless adapterinzin sniffing'i desteklemesi lazım.

pm attım sniffing nedemek nasıl anlıcaz desteklediğini

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

Asıl önemli olan donanmı,donanımın paket toplayamıyorsa injection yapamıyorsan yazılımın hiç bi önemi yok,,linux kullan hack için,,bide sırf wirelesslerle uğraşan siteler var onlarla ilgilen daha çok bilgilenirsin

_ICEMAN_
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek

cain & abel programın ismi

"
Toplam Hit: 2618 Toplam Mesaj: 16