folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Wireless Şifre Kırma !!

Wireless Şifre Kırma !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_leader
    blue_leader's avatar
    Erkek

MüridLeR bn Leptopta wireless war MaSA üstü pC'mde Modem kabLosuz ondan kuLLanıyorum ama Başka YerlereLeptopumu götürürken Coqu Zaman ŞifreLi oLuooo Şifreyi kıra bilme imkanımız waRmı AciL DesTek

SInıfı Geçme Derdinde İnş. Geçer AMİN !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    vardir ama arastirmadim, bi mürid yazarsa bizde bisiler faydalaniriz :F

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    hocam bişe dicem böyle büyük küçük yazmak için bi elin shift te diğeri yazar haldemi yoksa capslock u açıp kapıyon ?

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    faruk_sahin
    faruk_sahin's avatar
    Erkek
    yawuz bunu yazdı:
    -----------------------------
    hocam bişe dicem böyle büyük küçük yazmak için bi elin shift te diğeri yazar haldemi yoksa capslock u açıp kapıyon ?
    Alem adamsın yaw koparttın beni..

Hayat Senin Başkalarına Bırakma!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

yawuz bunu yazdı:

Gecen gün birde ben böyle yazim dedim yazamadım....Özel bir scripti felan mı var  merak ediyorum.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lifeless
    lifeless's avatar
    Erkek
    aircrack ve netstumbler  programlarını kullanabilirsin..... 

Kör cehalet çirkefleştirir insanları, Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verecek bir cevabım var Lakin bir lafa bakarım laf mı diye Bir de söyleyene bakarım adam mı diye.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hoca wpa ları pek kıramazsın (Ancak topladığın pakete brute force yaparsan işe yarıyor), wep leri de 1 saat ila 5 dakika arasında kırabilirsin (tabi paket alış verişi varsa)

Öncelikle paket toplayabilen bir wireless adaptör alman lazım edimax 7318usg modelini almanı öneririm. Bende var memnunum gayet. Daha sonra backtrack 4 ü kurman gerek yada bir linux dağıtımına (ubuntu olabilir) aircrack kurup kırabilirsin.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    daha güzel bi Türkçe lütfen
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=214 bu belki işine yarar

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mistik
    Mistik's avatar
    Erkek
    Wep şifre kırmayı denedim çok kolay dökümanlar var net'te topladığın paketi bir komutla kırıyorsun ama Wpa ve Wpa2 kırman zor elinde çok iyi wordlistin olması lazım ve wordlist'de içinde o şifre olması lazım mesela kişi adını ve yanına biraz uzun bi numara yazdı yani 10-15 karakteri geçti işin çok zor BackTrack2 diye google arat. Benim biliğim böyle kırılıyordu belki teknikler değişmiştir benim şifrem wpa2 kendi şifremi denedim wordlistin içine attım şifreyi buldu çıkardı.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HoLyZone bunu yazdı:
    daha güzel bi Türkçe lütfen

evet Daha güzel bir türkçe lütfen!

www.tahribat.com
Toplam Hit: 5789 Toplam Mesaj: 22