folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Wordpress Genetik Teması (WP Teması Arayanlar) V1.2.0 Güncellemesi Geldi!

Wordpress Genetik Teması (WP Teması Arayanlar) V1.2.0 Güncellemesi Geldi!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Yanlış hatırlamıyorsam aynı bu temaydı yada çok benziyor Danqerline vermişti ücretsiz olarak.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Yanlış hatırlamıyorsam aynı bu temaydı yada çok benziyor Danqerline vermişti ücretsiz olarak.

Aynı değildir benziyordur hocam yaklaşık 17 aralık 2015'den beri kodluyorum bu temayı dün yayımladım.

Cayan tarafından 23/Şub/16 14:35 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hades_06
    hades_06's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

http://demo.felixthemes.com/eccepure/ bu temayı paylaşmıştı bence danqerline in  ucretsiz paylaştıgı daha iyi..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

evet bu temaydı benzetmişim :) yok her temanın kendi özelliği vardır ellerine sağlık üstad bol satışlar

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    hades_06 bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

http://demo.felixthemes.com/eccepure/ bu temayı paylaşmıştı bence danqerline in  ucretsiz paylaştıgı daha iyi..

kendı calıstıgı oteldekı musterı kımlık bılgılerını paylasıp hackledım degıp bu bılgılerle kredı kartı ısı yapmaktan bahseden lamerın paylastıgı warez paylasımdan bahsedıyorsun . 

adam emek vermıs yapmıs elıne saglık yapanın 

fakat tr pıyasasında satacakken daha net olmalı tema tf de cok var benzerı bu tarzın. daha bellı sekıllere sahıp olmalı satıs cok ıstıyorsa. 

bu sekılde haftada 1 2 satarsa satar. 

kolay gelsın 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    hades_06 bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

hocam nerde paylaştığı konu danqerline'ın ? nerden indirebilirim. ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

öncelıkle elıne saglık hocam - güzel çalışma olmuş .)

konuyla alakasız olcak ( yenı konu acmak ıstemedım ) wordpress kullanarak bı kurumsal website yapcam yalnız aklımda bazı soru ısaretlerı var - wp ıle içli dışlı olan arkadaşlar  zahmet olmazsa bı yazabılırmı bana ?  istediğim temayı ve sistemi tam olarak anlatmak ıstıyorum ve fıkır almak ıstıyorum bu konuda 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hades_06 bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Hocam hiç bir temayı ya da satıcıyı kötülemek istemem ancak hangisi iyi kötü bilemeyeceğim ben bir tasarımcı gözünden baktığımda Genetik'in mobil ve masaüstü görünümünün bahsi geçen temadan daha fazla ön plana çıktığını söyleyebilirim. Tabii ki bir şeyler üreten insanlar için ürettiği diğer her şeyden iyidir orası tartışılmaz. Eccepure temasına baktığımda çok ciddi simetrik problemler ve mobilde gereğinden fazla daraltılmış ekran görüyorum.(Telefon ekranları zaten ufak niye bu kadar daraltma uygulanmış anlamış da değilim.) Dönemimiz mobil dönemi o yüzden mobil görünüme ağırlık verdiğimi belirtmem gerekiyor.

Hangisinin daha iyi olduğu konusuna gelirsek sizin görüşünüzdür saygı duyarım. Son olarak da şunu söyleyeyim Genetik geliştirilmekte olan bir tema ben bu yazıyı yazarken bile aklıma gelen bazı özellikleri eklemekteyim tabii ki eksikleri vardır(olabilir.)  Kıyaslama yapmak hoş mu değil mi orasını da bilemeyeceğim sonuçta satıcıların biri mürit ve diğeri elin oğlu kıyaslamada bir tık öndeyim diyebilirim :Dd (şakayı bırakmak lazım burada :D) Şaka bir yana tüm olumlu/olumsuz görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

@Clostridium pm attım hocam.

Cayan tarafından 24/Şub/16 20:22 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

Yapanın da satanın da (alanın da) klavyesi dert görmesin. Ben şahsen çok memnun kaldım. Emeğine sağlık. vol.2'yi heyecanla bekliyoruz. 

Edit : Bu arada adam tek seferde solidworks'ü tersten yazabilme kabiliyetine sahip beyler. Bu müride sahip çıkalım.

exchanger tarafından 26/Şub/16 21:56 tarihinde düzenlenmiştir

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

tema efsane olmuş, para bulsam da alsam :)

...said addicted.
Toplam Hit: 4900 Toplam Mesaj: 31
wordpress tema genetik wp tema wordpress tema genetik teması