folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder World Of Warcraft Hakkında

World Of Warcraft Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Warcrafta başlamak istiyorum ? Önerileriniz nelerdir? Csgodan cok sıkıldım ve bu oyuna yönelmek istiyorum 

Comeback...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

(bkz: forumu google araması olarak kullanmak)

+

forumda on yüz bin milyon tane wow konusu vardır hocam

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

3 ay falan oynadım sıktı kastı bıraktım tekrar şimdi akşamları çok canım sıkılırsa Knight Online oynuyorum PVP bi sunucuda :) Tavsiyem KO knightonline-zone.com

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

wow şuan ölü sezonda. 30 ağutstosta legionun gelmesiyle birlikte ben dahil 20 arki oyuna dönüyoz. serverda adım atcak yer kalmıcak gene  :D  .  hocam bilen bir arkadaşınla oynamıcaksan tek başına öğnmen başlamanı asla tavsiye etmem. benim 3 arkadaşım başladı. adamlara hergün skpyde anlatıyom bazı şeyleri  . hala gelip sordu sorular oluyor :D . anlıcan wow tek oynancak bir oyun değil.

her zaman söledim  mmo dünyasında dünya kadar oyun denedim ama parasının hakkını veren 2 oyun gördüm bu zamana kadar.

1-wow

2-guild wars 1-2

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vac
    Vac's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

upppppp

Comeback...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

önce nasıl bir karakter açmak istediğine karar ver hocam.

sonra türklerin bol olduğu bir server seç ki rahat edesin.

mesela, oyunda 3 farklı karakter (yaptığı iş bakımından) yaratabilirsin. bunlarda içinde ayrılır.

tank olursun, canın yüksek olur. partilerde raidlerde sen mobların agrosunu tutarsın. öldürmek senin işin değildir.

dps olursun, tankın agrosunu aldığı mobları öldürmek senin işindir.

healer olursun, partideki diğer karakterlere can basarsın onların ölmemesi için çabalarsın v.s.

karakter seçimi çok karışık. kesinlikle bilen biri ile oyna.

ben dps seçtim, tank ve healer beceremedim hiç. range (uzaktan vuran) dps oynayamadım hiç melee (yakın dövüş diyeyim) oynuyorum.

oynaması en zor ama en zevkli karakter olan feral tauren druid yaptım. rotasyon tutturmakta zorlanıyorum ama ben zaten zevkine oynadığımdan sıkıntı yok.:)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Çevrende wow oynayan birileri yoksa başlama.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

önce nasıl bir karakter açmak istediğine karar ver hocam.

sonra türklerin bol olduğu bir server seç ki rahat edesin.

mesela, oyunda 3 farklı karakter (yaptığı iş bakımından) yaratabilirsin. bunlarda içinde ayrılır.

tank olursun, canın yüksek olur. partilerde raidlerde sen mobların agrosunu tutarsın. öldürmek senin işin değildir.

dps olursun, tankın agrosunu aldığı mobları öldürmek senin işindir.

healer olursun, partideki diğer karakterlere can basarsın onların ölmemesi için çabalarsın v.s.

karakter seçimi çok karışık. kesinlikle bilen biri ile oyna.

ben dps seçtim, tank ve healer beceremedim hiç. range (uzaktan vuran) dps oynayamadım hiç melee (yakın dövüş diyeyim) oynuyorum.

oynaması en zor ama en zevkli karakter olan feral tauren druid yaptım. rotasyon tutturmakta zorlanıyorum ama ben zaten zevkine oynadığımdan sıkıntı yok.:)

:)

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

türklerle oynamak  raidlerde boss keserken  yardımcı olurken , loot kısmında ise tam bir facia. Olay çıkar kavga çıkar. hatun kısmı kayırılır ,  gm in arkadaşı kayırılır,  trial mantını hala anlamamışlardır.  dkp fkp sisteminden yoksundurlar :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    VEXTA bunu yazdı

türklerle oynamak  raidlerde boss keserken  yardımcı olurken , loot kısmında ise tam bir facia. Olay çıkar kavga çıkar. hatun kısmı kayırılır ,  gm in arkadaşı kayırılır,  trial mantını hala anlamamışlardır.  dkp fkp sisteminden yoksundurlar :D

hiç unutmuyorum twistinge yeni migrate etmiştim karakteri arkadaşlar çağırdı şöyle raid yapıyoruz böyle progress var bende hc runlara yeni başlamıştım yabancı çocuklarla horridondan trinket bekliyorum şansa tn de ki guildde girdiğim ilk runda düştü rollettiler kazandım master looter gitti başka birine verdi adamda özeldne yazıyor kardeşim hatun çok güzel hakkını helal et yürüyorum kıza gelde şimdi bu insanlarla raid yap :D :D amk türklerle hangi oyun oynanmış ki wow oynayacaksın az buçuk ingilizcen varsa her türlü kendi başına oynarsın çok ağır ingilizcesi yok wow un öyle 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

3 ay falan oynadım sıktı kastı bıraktım tekrar şimdi akşamları çok canım sıkılırsa Knight Online oynuyorum PVP bi sunucuda :) Tavsiyem KO knightonline-zone.com

Bende ko zone deyim hocam oyle arada giriyorum toplanip clan kurarsak iyi olur gibi

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
Toplam Hit: 2110 Toplam Mesaj: 14
wow