Wow Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı

abiler şimdi bu wow a classic le başladık diyelim 60 lvl e kadar kastık oynuyoz falan. sınır 60 lvl ya sonrasında  lich kingi alıp 60 levelden üstüne mi çıkıyoruz mesela ?nasıl oluyor? yada hepsi farklı farklı oyunlar mı ? 

wow classicle wow 2 farklı oyun oldu şuanda. classicte 60lvl olmak 4 5 ay sürüyor diyorlar :D diğerinde yani ilk çıkan wowda direkt indirdin kurdun gametime ekledin 110 lvl olabilirsin. 120lvl olmak için battle for azeroth pakedin ya da wow complete colletcionun olması lazım 

EU Twisting Nether - Battle Tag: PsyRat#21704 

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

arkadaş ne karışık ya, classic oynayan varsa dc filan kuralım beraber kasalım valla beynim yandı 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı

arkadaş ne karışık ya, classic oynayan varsa dc filan kuralım beraber kasalım valla beynim yandı 

şu classicten kastınız sadece 60 lvla akdar olan mı yoksa normal bildiğiniz wow mu :D bi onda netleşelim 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    jandark06 bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

abiler şimdi bu wow a classic le başladık diyelim 60 lvl e kadar kastık oynuyoz falan. sınır 60 lvl ya sonrasında  lich kingi alıp 60 levelden üstüne mi çıkıyoruz mesela ?nasıl oluyor? yada hepsi farklı farklı oyunlar mı ? 

wow classicle wow 2 farklı oyun oldu şuanda. classicte 60lvl olmak 4 5 ay sürüyor diyorlar :D diğerinde yani ilk çıkan wowda direkt indirdin kurdun gametime ekledin 110 lvl olabilirsin. 120lvl olmak için battle for azeroth pakedin ya da wow complete colletcionun olması lazım 

nassı yani :D classic aldım oyuna başladım oynadım oynadım 60 levele kadar çıktım o oynuyorum sonra bunun level sınırı bu kadar daha fazla birşey yapamıyor muyum oyun neyse o mu ?. 

ilk çıkan wow aldım diyelim max level 110 lvl sanırım 110 oldum kastım kastım güçlendim sonra başka bir paket alıp 120 level e mi kasıyorum. yani paketler şu işe mi yarıyor aslında ilk oyuna 110 levele kadar olanlar. 2. pakette 120 levele kadar olanlar şeklinde mi gidiyor ? .

yani birden tüm paketleri almakla alamamak arasındaki fark nedir ? mesela ilk paketten başlayıp kasa kasa en sona gelip sonrasında next level diye paket mi alıcaz ? yoksa zaten paketi alanlarla aynı yerde mi oynuyoruz yemin ediyorum kafam allak bullak oldu :D 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    jandark06 bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

nassı yani :D classic aldım oyuna başladım oynadım oynadım 60 levele kadar çıktım o oynuyorum sonra bunun level sınırı bu kadar daha fazla birşey yapamıyor muyum oyun neyse o mu ?. 

ilk çıkan wow aldım diyelim max level 110 lvl sanırım 110 oldum kastım kastım güçlendim sonra başka bir paket alıp 120 level e mi kasıyorum. yani paketler şu işe mi yarıyor aslında ilk oyuna 110 levele kadar olanlar. 2. pakette 120 levele kadar olanlar şeklinde mi gidiyor ? .

yani birden tüm paketleri almakla alamamak arasındaki fark nedir ? mesela ilk paketten başlayıp kasa kasa en sona gelip sonrasında next level diye paket mi alıcaz ? yoksa zaten paketi alanlarla aynı yerde mi oynuyoruz yemin ediyorum kafam allak bullak oldu :D 

şimdi wow wow classic diye 2019 yılında bir oyun çıakrdı bunda lvl sınırı 60

2004 yılında çıkan wowda ise lvl sınırı 120 eskiden ilk pakedi alıp paketler çıktıkça alıyorduk ama wow bunu kaldırmış yani giren bize girdi :D pakedin avrsa ad yoksa da aynı yerde oynuyorsun sadece 120 lvl olma pakedini almazsan 120 lvlların yanına gidemezsin o bölgeye gidemez 120 lvl silahlarına setlerine ulaşamazsın 120 lvl olmadıktan sonrada bi anlamı yok zaten. 

discorddan ekleseniz beni daha güzel :D discord: PsyRat#3446

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek
    jandark06 bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    jandark06 bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı

şimdi wow wow classic diye 2019 yılında bir oyun çıakrdı bunda lvl sınırı 60

2004 yılında çıkan wowda ise lvl sınırı 120 eskiden ilk pakedi alıp paketler çıktıkça alıyorduk ama wow bunu kaldırmış yani giren bize girdi :D pakedin avrsa ad yoksa da aynı yerde oynuyorsun sadece 120 lvl olma pakedini almazsan 120 lvlların yanına gidemezsin o bölgeye gidemez 120 lvl silahlarına setlerine ulaşamazsın 120 lvl olmadıktan sonrada bi anlamı yok zaten. 

discorddan ekleseniz beni daha güzel :D discord: PsyRat#3446

@Jandark06 su 60 lvla kadar olan hocam ya 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EscDewil
    EscDewil's avatar
    Erkek

Boşverin Bdo gelin. Oyuncu sayısında inanılmaz artış var (:

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Clostridium bunu yazdı

https://www.zygorguides.com/

Ufak bir aramayla güncel versiyonlarını warez olarak bulabilirsin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 1728 Toplam Mesaj: 19
wow world of warcraft mmorpg