Wwdc22 Basliyor - 6 Haziran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Translate'e Türkçe yine gelmedi yani..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

su muhabbet baya iyiymis, tel kamerasini direk facecam olarak kullanabiliosun

android+droidcam hatta ios+droidcam

sikerler öyle işi hocam, sırf bunu resmi yaptılar diye inovasyon olmuyor ya :D hele droidcam'i yapan developer olsam çok kötü söverdim heralde, yıllardır ne beklediniz amk diye

sana demiyorum hocam, inovasyon sanacak kitlelere yazıyorum şimdiden; yanlış anlaşılmasın

Deleted001 tarafından 07/Haz/22 01:20 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

ios 16yla banka uygulamaları nfc kullanabilecek deyorlardı varmı öle bişey?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Betayı denemek isteyenler buradan önce profili kursun sonra gelen güncellemeyi indirsin. 
    https://betaprofiles.com/#ios16

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

Translate'e Türkçe yine gelmedi yani..

Sadece Türkçe to İngilizce çeviri gelmiş deniyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Face ID artık yan turuncuda çalışıyormuş.

Xiaomi'nin 2018 model Mi 8 modelinde bile vardı bu özellik. Xiaomi çok güzel yapmıştı ama maliyeti çok oluyor diye daha sonraki modellerinde kızılötesi tarayıcı yerine kameradan fotoğraf çekmeli basit ve güvenilir olmayan yönteme döndü. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı

su muhabbet baya iyiymis, tel kamerasini direk facecam olarak kullanabiliosun

android+droidcam hatta ios+droidcam

sikerler öyle işi hocam, sırf bunu resmi yaptılar diye inovasyon olmuyor ya :D hele droidcam'i yapan developer olsam çok kötü söverdim heralde, yıllardır ne beklediniz amk diye

sana demiyorum hocam, inovasyon sanacak kitlelere yazıyorum şimdiden; yanlış anlaşılmasın

hocam droidcami ben de biliyorym kullandim ama baya ugrastiriodu stabil degildi. inovasyon degil elbette ama dusunup bunu builtin getirmeleri hos. yoksa hesap makinesine history koyduk, aod getirdik diye on yillik seyleri buyuk icatmis fibi satmalarina ben de kil oluyorum normalde

black implies white, self implies other, life implies death.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Vay anasını 22k ya aldığım telefon 32k olmuş 

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

hocam droidcami ben de biliyorym kullandim ama baya ugrastiriodu stabil degildi. inovasyon degil elbette ama dusunup bunu builtin getirmeleri hos. yoksa hesap makinesine history koyduk, aod getirdik diye on yillik seyleri buyuk icatmis fibi satmalarina ben de kil oluyorum normalde

yok ya ne uğraştırması hocam, pcye programı kur telefona kur sonra IP'den mi kablodan mı bağlanmak istiyorsan bağlan

3dk'da kuruyorusun hepsini :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Alttan çekince gelen barı bu sürümde kaldırmışlar, yukarı almışlar. Android'te yukarıda olduğu için herkes bocalıyordu.

Toplam Hit: 2421 Toplam Mesaj: 34
apple apple mac os