folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Www.İnternetsiteler.Com

Www.İnternetsiteler.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

toplist sitesi kurdum   kodu sitenize ekleyip siteniz listede otomatik olarak görünür

www.internetsiteler.com 

flybatwin tarafından 14/Mar/18 19:19 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Zirve100 geldi Aklıma 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

merhaba hocam yağ ne oldu ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam beni eski halime getireceklermiş  annemme yalvardım eski halime geleyim diye yoksa düzelmem dedim yani  2010  yılımdaki halime  gelicem düşenebilecem  fikir üretebilecem okuduğumu anlar ve yazar hale gelicem  bunlar gelince   24 saat internetten çıkmaz hale gelirim günde  15 dk nete girebiliyorum sadece   eski halime gelince  beni farklı göreceğinize anlayacaksınız yazdıklarımdan 

www.tekno50.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam beni eski halime getireceklermiş  annemme yalvardım eski halime geleyim diye yoksa düzelmem dedim yani  2010  yılımdaki halime  gelicem düşenebilecem  fikir üretebilecem okuduğumu anlar ve yazar hale gelicem  bunlar gelince   24 saat internetten çıkmaz hale gelirim günde  15 dk nete girebiliyorum sadece   eski halime gelince  beni farklı göreceğinize anlayacaksınız yazdıklarımdan 

sıyırmışsın

Ignorance is bliss.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

sıyırmışsın

eğer sana bu ılaçları verselerdi  gizlice senin sana ne olduğunu öğrenemeden  hayatın boyunca aynı şekilde farkında olmadan yaşamaya devam ederdin    ama bana ne olduğumu çok biliyor olmam zeki olduğumu gösterir  kimse  kendine neolduğunu anlayamaz bu ilaçları verilince

flybatwin tarafından 14/Mar/18 22:12 tarihinde düzenlenmiştir

www.tekno50.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek

bu forumda  anlattığım sıvıların ne işe yaradığını anlayan  tartışacak elaman yok kesinllikle

www.tekno50.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

bu forumda  anlattığım sıvıların ne işe yaradığını anlayan  tartışacak elaman yok kesinllikle

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    flybatwin bunu yazdı

Hocam ben seni samimi buluyorum ne ise yaradigini anlat, sana buyu yapildiktan sonra bugune kadar neler oldu anlat biz de destek verelim sana

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flybatwin
    flybatwin's avatar
    Erkek
    marad10a bunu yazdı
    flybatwin bunu yazdı

Hocam ben seni samimi buluyorum ne ise yaradigini anlat, sana buyu yapildiktan sonra bugune kadar neler oldu anlat biz de destek verelim sana

hocam tam anlatacam  1 dk ekrana bakıp yazabiloyon  tam yazacam  göğsümde bir sıkıntı olup ekrana bakmayı bırakmak istiyorum  

www.tekno50.com
Toplam Hit: 4305 Toplam Mesaj: 40
toplist