folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Xbox Kinect Kullananlar

Xbox Kinect Kullananlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Selamlar

Evde aile için etkinlik arayışımdan dolayı yakın zamanda mi box s almıştım. Şimdiye kadar da memnunum.

Daha sonra da xbox ın kinect li ürünü aklıma geldi. Evde duran çocuklar (hatta büyükler) için güzel bir alternatif diye düşünüyorum ama hiç kullanmadım. Oyun konsolları noktasında da pek bir bilgim yok. 

Kullananlar ne tavsiye eder? Piyasada yenilenmiş içine 200-500 oyun yüklenmiş kinect ile satılan ürünler var.

Bu zımbırtıların boyutları ne kadar? Çok büyük birşey de olsun istemiyorum. E yazan slim yazanlar var. xbox 360, xbox one, xbox s diye bişiyler varmış bunları da bilmiyorum.

Bilen müritler el atın bi zahmet ...

JOE tarafından 18/Kas/20 10:04 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

...

JOE tarafından 18/Kas/20 10:03 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

4Sene Kadar Kullandım Jtagli [Kırık] Bir Makina Sonrada Bir Arkadaşıma Sattım Hala Kullanılıyor.. 

Tavsiye Ederim Fazla Yer Kaplamaz Knect'i de Aparat İle Tv Üzerine Sabitleyip Kullanabilirsin..  

Jtagli Alacaksan HDD Boyutuna Çok Bakma Al HDD Kendin Değiştirir Yada Oyunu Yükler Silersin.. 

Kinect Oyunu Olarak Yelpaze Geniş Eğlenceli Olur.. Normal Oyun Olarakta GTA V'e  PES2018'e Kadar Gideri Var..  (:

Ben PS4 Aldım Arada Özlüyorum Hatta İstediğin Gibi Kişileştirebiliyorsun Xbox360'ı Atari Oyunlarını Bile Çalıştırır Hale Geliyor.. 

elyos2600 tarafından 18/Kas/20 11:31 tarihinde düzenlenmiştir

"Hayat; Ölüme Giden Yolda, Sadece Bir Düşten İbarettir.."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek
    elyos2600 bunu yazdı

4Sene Kadar Kullandım Jtagli [Kırık] Bir Makina Sonrada Bir Arkadaşıma Sattım Hala Kullanılıyor.. 

Tavsiye Ederim Fazla Yer Kaplamaz Knect'i de Aparat İle Tv Üzerine Sabitleyip Kullanabilirsin..  

Jtagli Alacaksan HDD Boyutuna Çok Bakma Al HDD Kendin Değiştirir Yada Oyunu Yükler Silersin.. 

Kinect Oyunu Olarak Yelpaze Geniş Eğlenceli Olur.. Normal Oyun Olarakta GTA V'e  PES2018'e Kadar Gideri Var..  (:

Ben PS4 Aldım Arada Özlüyorum Hatta İstediğin Gibi Kişileştirebiliyorsun Xbox360'ı Atari Oyunlarını Bile Çalıştırır Hale Geliyor.. 

Hocam iyiymiş o zaman piyasada jtag li satılanlar var. Yalnız kapasite kafa karıştırıyor.

Mesela şu https://www.gittigidiyor.com/oyun-konsolu/microsoft-xbox-360-e_spp_72774?id=611599928

100 tane oyun varmış içinde.

Mesela bu da daha ucuz. https://www.gittigidiyor.com/oyun-konsolu/microsoft-xbox-360-e_spp_72774?id=623919618&_sgm_campaign=scn_7f87b180014b6000&_sgm_source=623919618&_sgm_action=click?rcp_action=rcpProductClicked

Fiyat neye göre bu kadar fark ediyor anlamadım. 

Birde bu kasa tipleri var sanırım. Farkları nedir?

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek

Kasa Tiplerinde Farklı Teknik Bir Ayrıntı Yok Diye Biliyorum Bende Arcade Kasa Vardı..

Şekil Ve Hafif Bir Büyüklük Farkı Var.. Fiyat Olayına Gelince ''Bak İçinde Tonla Oyun Var'' Diye Çakmaya Çalışıyorlar Bence.. Letgo'da Falan Daha Uyguna Bulunur.. Oyunu İnt. İndirip USB İle Kopyalıyorsun Zaten Oyun Olmayan Makina Alsan Bile Sen 100 Oyun Yaparsın Zaten Keyfine Göre İstediğini İndirirsin..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

Xbox 360 olarak düşünürsek E serisi son çıkanı. bende de 360E vardı 2 3 yıl boyunca kullanmış sonrasında yine 2. elden satmıştım. Kinect sersörü adamın pertini çıkartıyor. Oyun oynarken " yorulursanız dinlenin" vb uyarı veriyordu. Tavsiye ederim.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Hocalar anlaşılan en küçük boyutlu olanı ve aynı zamanda en son çıkanı Xbox 360 E modeli.

Bu E modeli Jtag filan oluyor değil mi?

Not late for nothing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Oyun olarak sadece Microsoft'un kendi yaptıği kinect oyunları güzel harekete tepki açısından,diğer oyunlardan o kadar zevk alamadım ben 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dalyKadir
    dalyKadir's avatar
    Erkek

Kinect li xbox yerine wii nin oyunları bana daha eğlenceli geliyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Şunu gözüme kestirdim:

https://www.gittigidiyor.com/oyun-konsolu/microsoft-xbox-360-e_spp_72774?id=623921707

Kampanyalarla filan 1000-1100 gibi bir fiyata gelecek.

Ne dersiniz müritler ?

@Elyoss2600 Hocam ne dersin senin dediğin gibi bende yüklerim buna sanırım.

@can498Hocam zaten çocuk için de alıyorum enerjisini atsın diye

JOE tarafından 18/Kas/20 13:12 tarihinde düzenlenmiştir

Not late for nothing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elyos2600
    elyos2600's avatar
    Erkek
    JOE bunu yazdı

Şunu gözüme kestirdim:

https://www.gittigidiyor.com/oyun-konsolu/microsoft-xbox-360-e_spp_72774?id=623921707

Kampanyalarla filan 1000-1100 gibi bir fiyata gelecek.

Ne dersiniz müritler ?

@Elyoss2600 Hocam ne dersin senin dediğin gibi bende yüklerim buna sanırım.

@can498Hocam zaten çocuk için de alıyorum enerjisini atsın diye

Hocam Her Türlü Oyun Yüklersin..  Kırık Olduğunu Teyit Et Ama..

Bunun Fiyat Pahalı Geldi Bana Tek Kol Birde..  Dediğim Gibi Letgo'da Falan Çift Kol Daha Ucuza Vardır.. Ama Korona Zamanı Uğraşamam Dersen Onu da Anlarım Tabi Ortalık Karışık.. Bunu Alıp Harici Bağlasan Bile Olur.. 

elyos2600 tarafından 18/Kas/20 13:22 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2539 Toplam Mesaj: 26
xbox kinect