Xiaomi İş Profili Kapatma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar bu amina koydumu wok profili nerede kapanıyor telefonda bir sık yapılmıyor mail dosya atacağım işlemiyor paylaşımda bitmek ve iş profili çıkıyor netten baktım kimse de böyle birsey olmamış bir bilen eden var mı. sinirden telefonu kıracağım.

Telefon modelim mi 10 Lite en son güncel yazılım almış cihaz. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

İş Profilinden kasıt işletme modu mu ? 

Mi6 - MIUI 11 için, Ayarlar/Ek Ayarlar/İşletme Modu(en altta)

.. you only have you ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    HyP-X bunu yazdı

İşletme modu değil onada baktım kapalı örnek ben bir erak resim paylaşım yapacağım zaman. İki ekran geliyor.

Paylaş penceresinde 

Kişisel ve İş çıkıyor kişiseli seçmem rağmen dosyaları eklemiyor tahminim buda iş sekmesinden kaynaklı iş sekmesine girdiğimde. Hiçbir iş uygulması vy içeriği desteklemiyor uyarısı veriyor bu iş uygulamasını kapatmak istiyorum. Telefonu sıfırladım yine geldi anlamadım gitti.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    HyP-X bunu yazdı

İşletme modu değil onada baktım kapalı örnek ben bir erak resim paylaşım yapacağım zaman. İki ekran geliyor.

Paylaş penceresinde 

Kişisel ve İş çıkıyor kişiseli seçmem rağmen dosyaları eklemiyor tahminim buda iş sekmesinden kaynaklı iş sekmesine girdiğimde. Hiçbir iş uygulması vy içeriği desteklemiyor uyarısı veriyor bu iş uygulamasını kapatmak istiyorum. Telefonu sıfırladım yine geldi anlamadım gitti.

uyarı fotosunu bi eklesen hocam?

sıfırlasan da mi hesabıyla giriş yaptıysan geri gelir zaten.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı
    HyP-X bunu yazdı

Paylaş penceresinde 

Cevap ve zaman ayırıdğın teşekkür ederim önclikle demek istediğim 

Örnek bu resimde hiç birşey yüklemiyorum kişisel alanda olsa bir yere dosya atmak istediğimde izin vermiyor yada telefon kendini kitliyor anlamadım gittim.

Resmi göremiyorsan eğer

https://i.hizliresim.com/TUZFpB.jpg bakabilrsin.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

Bunlara zaten baktığını varsayıyorum hocam ama, çözüm olmadı mı?

https://support.google.com/work/android/answer/7029561?hl=tr

https://support.google.com/work/android/answer/6191949?hl=tr&ref_topic=7069773

.. you only have you ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    HyP-X bunu yazdı

Yok denedim olmadı cihazda global rom var eu roma almayı denedim ondada 720 saat bekleme süresi verdi. Bu firmanın türkiye çağrı merkezi yok mu acaba internetten bulduklarım hepsi şahşi şirketler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

şirket maili kuruluysa (gsuite) iş profili otomatik açılıyo ve kapatamıyosun androidde

ben mailimi outlooka ekledim bu yüzden.

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

şirket maili kuruluysa (gsuite) iş profili otomatik açılıyo ve kapatamıyosun androidde

ben mailimi outlooka ekledim bu yüzden.

İşin garibi şirket maile acılan hiç birşey yok resmen deli çıkacağım a.k telefonu aldığım günden beri ısınamadım. Lenovo p2 ne güzel idare ediyordu beni üretimide durdurmuşlar. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    frekaze bunu yazdı
    HyP-X bunu yazdı

Paylaş penceresinde 

Cevap ve zaman ayırıdğın teşekkür ederim önclikle demek istediğim 

Örnek bu resimde hiç birşey yüklemiyorum kişisel alanda olsa bir yere dosya atmak istediğimde izin vermiyor yada telefon kendini kitliyor anlamadım gittim.

Resmi göremiyorsan eğer

https://i.hizliresim.com/TUZFpB.jpg bakabilrsin.

Estağfirullah hocam yardımlaşmak için buradayız :D

Ben de 3 ay öncesine kadar Redmi Note 7 kullanıyordum. İlk aldığımda yanlışlıkla işletme profilini aktif etmiştim. Tam nerden hatırlamıyorum hocam ama ayarlardan bi yerlerden kaldırdım. Mİ Hesabın aktifse orayı bir dene. 

Ayarlardan o işletme kısmını kapatınca uyarı verdi cihaz sııfrlanacak diye. Sıfırlandıktan sonra yeni bir mail ile giriş yaptım yeni hesap açtım eski Mİ yi kullanmadım. Belki kapatmak yeterlidir bilmiyorum ama ben garanti olsun diye yeni hesap kullandım. Daha sonra o işletme kısmını telefonda hiç görmedim.

EDİT: Hocam googledan kapatmayı denedin mi? Sanki bendeki çıkan iş profili senin gönderdiğindeki gibi değildi. Emin olamadım. Sen ikisini de dene en garantisi :D

joe_black tarafından 29/Mar/21 21:05 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Sorunu çözdüm. Nasıl çözdüm derseniz firmaya mail döşedim arada bir türkçe küfür ettim. 

Adamlar bir yazılım gönderdi ipnelere hala kızgınım yazılım cihazı komple sıfırladı herşey patladı. android oto diye birşey çıktı saçma sapan uygulama indiriyor anlamdım nokta htc desire hd yedekleri bile geri getirdi ama güncelleri getirmedi bir daha bu markayı alırsam ..... olayım.

Kısacası bu xiomi boktan bir telefon bana göre özellikle saçma sapan google uygulamaları ile zorunlu hal gelmesi ayrı bir olay.

Toplam Hit: 1741 Toplam Mesaj: 12
fuck. you xiaomi