Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detCode
    detCode's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hepsiburada iade talebi açanlardan cihazları toplamaya başlamış.

Migros ise biz karışmayız Evo'ya başvurun diyormuş. Evo ise bizi ilgilendirmez aldığınız yere gidin diyormuş. 

Hepsiburada iade talebi açılmıyor ki. Üzgünüz iade talepleri teslim tarihinizden itibaren 14 gün içerisinde yapılabilir şeklinde hata veriyor.

Who is detCode?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

Migros'a ilk gün mail atmıştım iki gün sonra dönüş yaptılar kutulu şekilde iade edin sürecinizi başlatalım diye, şehir dışındaydım o sırada tabi iade edemedim. Adamlara sadece aldığım Migros değil de başka Migros'a iade etsem olur mu demiştim, ger dönmediler. Ben aradım sormak için, iade işlemi gerektirecek bir durum yok demeye başladılar. Sonra 2 defa daha arayıp iade işlemi gerçekleştirmeyeceğiz, sadece EVO cihazlarında sıkıntı var ayağına yattılar. EVO için Xiaomi ayrı/özel üretim yapıyor çünkü :) Sakince zaten THH formunu da doldurmuştum, köşede sessizce bekliyorum :) 

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    detCode bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hepsiburada iade talebi açanlardan cihazları toplamaya başlamış.

Migros ise biz karışmayız Evo'ya başvurun diyormuş. Evo ise bizi ilgilendirmez aldığınız yere gidin diyormuş. 

Hepsiburada iade talebi açılmıyor ki. Üzgünüz iade talepleri teslim tarihinizden itibaren 14 gün içerisinde yapılabilir şeklinde hata veriyor.

Desteğe yazıyorsun onlar senin hesabından iade işlemi açıyor. Sende oradaki kod ile Yurt içi kargo ile gönderiyorsun bu kadar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

Migros'a ilk gün mail atmıştım iki gün sonra dönüş yaptılar kutulu şekilde iade edin sürecinizi başlatalım diye, şehir dışındaydım o sırada tabi iade edemedim. Adamlara sadece aldığım Migros değil de başka Migros'a iade etsem olur mu demiştim, ger dönmediler. Ben aradım sormak için, iade işlemi gerektirecek bir durum yok demeye başladılar. Sonra 2 defa daha arayıp iade işlemi gerçekleştirmeyeceğiz, sadece EVO cihazlarında sıkıntı var ayağına yattılar. EVO için Xiaomi ayrı/özel üretim yapıyor çünkü :) Sakince zaten THH formunu da doldurmuştum, köşede sessizce bekliyorum :) 

Doğru demişler. Evo firmasının Türkiye'ye getirdiği seri sıkıntılı çünkü. Tüketici hakem heyetine dilekçe vermeye gitmiştim aklıma gelmişken sorayım dedim.

Evofone, Model: 2015711-A7 yazması gerekiyormuş e-devlet imei sorgulamasında. Bu şekilde imei sonucu vermezse başvurunuz red yiyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı

Doğru demişler. Evo firmasının Türkiye'ye getirdiği seri sıkıntılı çünkü. Tüketici hakem heyetine dilekçe vermeye gitmiştim aklıma gelmişken sorayım dedim.

Evofone, Model: 2015711-A7 yazması gerekiyormuş e-devlet imei sorgulamasında. Bu şekilde imei sonucu vermezse başvurunuz red yiyor.

Seri numarasında Evofone yazmıyor tabi ki, direk 2015711-A7 yazıyor. Ne kadar saçma şey öyle, 2015711-A7 seri numarası olan cihazlardan Evofone'un getirdiklerinde bahsi geçen sıkıntı var, XYZ firmasının getirdiği 2015711-A7 seri numarasına sahip cihazlarda bu sıkıntı yok mu? Mantıklı bir yanını göremedim.

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Onu Evo'ya sormak lazım. O dönem bi boklar yediler şimdi çıkıyor kokusu. Ben refurbished ürün itelediler diye düşünmeye başladım.

Xiaomi fabrikadan sorunlu çıkıp diğer ülkelerden geri iade gelen cihazları geri dönüşüme verecekti bunlar hop atladı verin biz alalım dediler.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Onu Evo'ya sormak lazım. O dönem bi boklar yediler şimdi çıkıyor kokusu. Ben refurbished ürün itelediler diye düşünmeye başladım.

Xiaomi fabrikadan sorunlu çıkıp diğer ülkelerden geri iade gelen cihazları geri dönüşüme verecekti bunlar hop atladı verin biz alalım dediler.

"2015711-A7 seri numaralı EVO tarafından getirilen telefonlar sıkıntılı" cümlesinin bence de 2 anlamı olabilir ancak.
    Ya dediğin gibi toplama / dandik zarçalarla bi şeyler ayarlayıp getirdikleri bir parti vardır , kokusu şimdi ortaya çıkmıştır.
    Ya da öyle bir durum yoksa birileri evofone u gömmeye çalışıyordur, xiaomi evofone a özel üretim yapmaycağına göre ö seri numarası evofone un getirdiği ürünlere mahsus olamaz sonuçta.
    Bakalım ne olacak :)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

THH'ye başcururken migros'a yürümek mi EVO'ya yürümek mi daha mantıklı?

faturayı kesen kimse parayı da o verir.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Hepsiburada evo ithalatçılı almıştım.

20 günde iade edebildim.

Paramı aldım.

Darısı sizin başınıza.

Yalnız dikkat evo ithalatçısı nın getirdiği Mi5s ler sorunlu (CE sertifikasız getirmişler)

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 7007 Toplam Mesaj: 58
xiaomi