Xiaomi Mi 7 Sızdırıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Türkiye satış fiyatı 3.000 liranın bir tık üstü olarak belirtilmiş. Xiaomi'yide kaybettik geçmiş olsun. Xiaomi için sınır 2.000 lira. 3.000 lira ve üstünü verecek olsam Samsung alırım.

Xiaomi popülerliği fiyatının uygun olmasıydı, 3 bin tl olursa dediğin gibi kimse almaz. Mi 7'nin 3 bin yuan olsa, 2 bin tl yapıyor ki bu çıkış fiyatı, daha da düşer ama türkiye'de düşmez. Millet kazıklar birbirini. 

Xiaomi gerek cihazlarında gerekte pazarlamada Apple'ı birebir taklit ediyor. Cihazı tanıtırlar ilk 1 ay sınırlı sayıda satışa sunarlar ki tüketicide telefon yok satıyor imajı olsun. Tabi telefon karaborsa olduğu için fiyatıda artıyor. Geçen sene Mi 6'nın ilk çıktığı zamanları hatırlayın. 2.500 liradan satmaya kalkmışlardı. Tabi kimse almayınca tıs tıs fiyatı önce 2.300 sonrasında 2.000 ve altına düşürmüşlerdi.

Yine fiyatı düşerse alınır mı sence hocam? 

Ben de note4 var 3 yılı geçti fakat telefon açıkken başkaları arayıp ulaşamıyor ciddi sorun yaşamaya başladım telefon arayışına girdim. Note serisine alışınca da diğer telefonlar sarmıyor, 8 de çok pahalı yav.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@Telekinesis

Kağıt üstündeki özellikleri efsane. Ha ama cihazın gerçek hayatta kullanabilirliği nasıl olur bilemem. Geçeçn tanıdığa Casper'ın telefonlarından birini satmışlar telefonun özellikleri harika ama Candy Crush oynarken ısınıp işlemciyi yavaşlatıyor. Bunun sonucunda şekerler patlarken kasarak patlıyor.

Noe 4'ü bende kullanmıştım zamanında ve evet şebeke sorunu cidden bıktırıcı. Onun harici şuan bile gideri olan bir cihaz. Sana önerim Note FE. 2.200 liraydı en son. Şuan alınabilecek en iyi cihazlardan biri.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-a1-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000008STXB

fiyat performansın kralı bide alırken kampanyalı şipigen armor kılıf alın yanına oh, mi6 yerine oneplus 5t alınması taraftarıyım her ne kadar xiaomi sevsemde kameralar hala sıkıntılı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-a1-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000008STXB

fiyat performansın kralı bide alırken kampanyalı şipigen armor kılıf alın yanına oh, mi6 yerine oneplus 5t alınması taraftarıyım her ne kadar xiaomi sevsemde kameralar hala sıkıntılı

Babama aldim 2 ay once cok iyi cihaz

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

OnePlus 5T alanın ileride çocuğu olmaz, kulağı radyasyondan yeşile dönüp düşer. Mobil Çernobil resmen. Sar değeri en yüksek akıllı telefon.

Kafa : 1.68 W/kg

Vücut : 1.71 W/kg

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

İkinci el mi max 2 almayı düşünüyorum ama onun yurt içi kayıtlı olduğunu nereden kontrol edebilirim bilmiyorum.

Ne Mutlu Türk Doğana..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Bu cihaz mi max 2'den iyi midir? Anneme alacağız ama 6.5 inch çok büyük gelir mi bilmiyorum. Bataryası mi max 2 için tercih sebebimizdi. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

@Telekinesis

Kağıt üstündeki özellikleri efsane. Ha ama cihazın gerçek hayatta kullanabilirliği nasıl olur bilemem. Geçeçn tanıdığa Casper'ın telefonlarından birini satmışlar telefonun özellikleri harika ama Candy Crush oynarken ısınıp işlemciyi yavaşlatıyor. Bunun sonucunda şekerler patlarken kasarak patlıyor.

Noe 4'ü bende kullanmıştım zamanında ve evet şebeke sorunu cidden bıktırıcı. Onun harici şuan bile gideri olan bir cihaz. Sana önerim Note FE. 2.200 liraydı en son. Şuan alınabilecek en iyi cihazlardan biri.

Hocam yorumları falan okudum çok mantıklı geldi yahu yorumlar çok iyi. Galiba alacağım, çünkü note 4 ün şebeke sorunu ciddi şekilde beni mağdur etmeye başladı. Çok teşekkürler öneri için.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi bugün yaptığı tanıtımda ürünlerimizi maksimum %5 kar koyarak satacağız dedi.

https://twitter.com/XiangW_/status/989076417408315392/photo/1

Şimdi akıllarda tek soru. %5 kar sizi nasıl kurtarıyor ? Nereden kazanç sağlıyorsunuz ? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cihazın ismi Mi 8 olarak değiştirilmiş. Sebep ise firmanın 8. yılı olduğu için uyumlu olsun demişler.

Toplam Hit: 4825 Toplam Mesaj: 35
xiaomi dik dur yiğidim duruşun samsungu ürkütüyor