folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Xiaomi Mi Note 2 6GB/128GB Telefon Türkiye Satışı Ne Zaman

Xiaomi Mi Note 2 6GB/128GB Telefon Türkiye Satışı Ne Zaman

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fthyvz
    fthyvz's avatar
    Erkek

Türkiye satışı ne zaman başlayacak? Ya da başlayacak mı? Çok araştırmama rağmen bulamadım. 2016 ekim ayında tanıtımı yapılmış ve Türkiye satışı 2 kere ertelenmiş. En son mayıs ayının ilk haftası diye duymuştum ama hala bi ses yok. Yurt dışından gelen telefonların satışı için ise 2500TL istiyorlar. O kadar birikmiş param yok. Taksitle alırım diye düşünüyordum.

Mod: Konuları doğru kategorilere açmaya özen gösterelim. Bu tarz konular için İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş kategorisini kullanalım.

FtH_YvZ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Resmi olarak gelmez gelirse paralel ithalat ile gelir. Paralel ithalatı garantiden saymadığımdan elden getirenlerden kaçak al gitsin. 

Ek olarak bu Çin markalarına 1.500'den fazlası verilmez. İsterse altın kaplama olsun.

Ek 2 : Türkiye resmi garantili Huawei telefonlar hariç.

mkyb tarafından 09/May/17 11:40 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fthyvz
    fthyvz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Resmi olarak gelmez gelirse paralel ithalat ile gelir. Paralel ithalatı garantiden saymadığımdan elden getirenlerden kaçak al gitsin. 

Ek olarak bu Çin markalarına 1.500'den fazlası verilmez. İsterse altın kaplama olsun.

Hocam bildiğim kadarıyla yılın telefonu falan seçilmiş. Kullanan herkes çok memnun. Sadece biraz büyük diyorlar. Elden getirenlerden birikmiş param olmadığı için alamıyorum.

FtH_YvZ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kime göre neye göre yılın telefonu ? Elde bir satış ve müşteri memnuniyeti grafiği var mı ? 

Bu arada cihaza baktım alacaksan 128 GB 6 GB ramlisini al. 64 GB 4 ram olanın pek bi esprisi yok diğerlerinden.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fthyvz
    fthyvz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kime göre neye göre yılın telefonu ? Elde bir satış ve müşteri memnuniyeti grafiği var mı ? 

Bu arada cihaza baktım alacaksan 128 GB 6 GB ramlisini al. 64 GB 4 ram olanın pek bi esprisi yok diğerlerinden.

başlıkta özelliklerini belirttim zaten ama şu ana kadar kimseden ses çıkmadı. 

FtH_YvZ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

türkiyeye gelmesini bekleme gelmez. burada sipariş verip çinden getiren arkadaş var. ondan alabilirsin.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Yazık bu paralara. Yedirmeyin bu paraları ne elin çinlisine, ne de getiren aracıya.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo
    Florenzi bunu yazdı

Yazık bu paralara. Yedirmeyin bu paraları ne elin çinlisine, ne de getiren aracıya.

Napalım hacı 3310 mu kullanalım

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Iphone mu alalım 4000 e samsung mu alalım?

Elin çinlisine vermeyelim de yerli çin malı vestele mi verelim?

Casper desen firma komple allahın belası.

Aracıyı niye dövüyon onu hiç anlamadım.

Anıl
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kimse 4.000'e Samsung alın demiyor. Türkiye'de yaşıyorsunuz her şeyin bi kolayı var. İnce düşünmek önemli.

S8'in kayıtsız versiyonu 3.000 lira. Doğubank'tan pazarlık ile sıfır kutusu açılmamış S8'i 2.800'e aldık geçen. Kayıdı yapıldı ortalama 3.000 liraya hal oldu. 

Toplam Hit: 1631 Toplam Mesaj: 15
xiamoi smartphone note2 android