folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Xiaomi Mi4 16 GB 995 TL (Bonus Karta +50 Tl Puan)

Xiaomi Mi4 16 GB 995 TL (Bonus Karta +50 Tl Puan)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

LG G3 ayarında telefondur. Özellike miui arayüz sayesinde iPhone deneyimi yaşatır. Malzeme kalitesi çok iyi bi ara kullandım.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-4-16gb-beyaz-P71899521?icid=200501_b_xiaomi-mi-4-16gb-beyaz-P71899521

Paslanmaz çelik çerçeve, üst düzey işçilik ve malzeme kalitesi
    Snapdragon 801 İşlemci
    3GB RAM
    16/64 GB Hafıza seçenekleri
    5 inç 1080p IPS ekran
    13 MP arka kamera (f 1.8, gerçek zamanlı HDR, 4k video kaydı (Sony IMX214))
    8 MP ön kamera (f 1.8, 80 derece geniş açı (Sony IMX219))
    3080 mAh batarya (hızlı şarj özelliği 30 dakikada %60 sarjı doluyor)
    Değiştirilebilir arka kapak
    149 gr ağırlık
    MIUI v5
    Dahili kızılötesi (uzaktan kumanda olarak kullanabilme)

Tek eksi tarafı telefonda hafıza kartı yuvası yok. Ayrıca pil çıkmıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=dcmAirMGy2o

mkyb tarafından 25/Eyl/15 01:27 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

bu telefona Windows Phone 8.1 yüklenir mi acaba ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Evet. Fakat temeli Android oluyor zaten. Doğan görünümlü Şahin gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=65NK8vOqpkE

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bu fiyata alinacak f/p telefon.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

2 ay önce hongkong'dan aldım Mi4i versiyonunu. sonundaki i - international'dan geliyormuş. Bir çok frekans bandına uyumlu, 4g desteği de var zaten.. 

Bu mi4 modelini bilmiyorum ama. frekans sorunu yaşayabilirsiniz. 

mi4i yi 570 tl ye aldım. +imei kayıt ile 700 tl'ye toplam tutar oldu. gerçekten de aliteli ve güzel. desteği falan da baya iyi. 

mi4 biraz daha üstün mi4i versiyonuna göre..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefon zaten 2 yıl paralel ithalat garantili. Frekans sorunu çıkacağını sanmıyorum. Sadece 16 GB modele özel 4G yokmuş bunda.

Ayrıca Çin'den alacaklar bataryası çıkıyorsa uzak dursun zira onlar çakma telefon.

mkyb tarafından 25/Eyl/15 02:02 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Hatuna Note3 aldık daha yeni. Diyeydin ya önceden :)))

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Hatuna Note3 aldık daha yeni. Diyeydin ya önceden :)))

Hep öyledir zaten. Bir şeyi alırsın aldıktan sonra daha güzeli çıkar karşına. :)

Note 3'te güzel telefondur. USB 3.0 girişi vs şahane. Nedense Samsung sonraki telefonlarında kullanmadı.

mkyb tarafından 25/Eyl/15 02:10 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

xiomi yi hepsiburada getirmiyormuyu ?

güzel makina xiomiyi hep beğenerek takip etmişimdir 

PanxeR tarafından 25/Eyl/15 02:30 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

mkyb bunu yazdı:

Evet. Fakat temeli Android oluyor zaten. Doğan görünümlü Şahin gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=65NK8vOqpkE

şu telefon üreticileri şu dandroid den vazgeçip TİZEN işletim sistemini telefonlara çıkarsalar,ilk gidip alacak olan kişilerden biri benim ancak yanlış bilmiyorsam TİZEN,in tüm hakları samsung ta ?

o da zaten bir kaç televizyon modelinde çıkardı başkada ses seda yok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung Tizen ile Apple gibi olmak istiyor. İşletim sistemine göre telefon üreteceği için kasılmalar vs artık olmayacak. Fakat adamlar Google'dan korkuyor. Ek olarak Tizen'de uygulama desteği vs yok. Samsung el altından bir şeyler yaptırıyordur illa ki. Android'in piyasası artık öldü. Birbirinin kopyası oldu telefonlar. Hiç bir yenilik yok.

Zaten Tizen dediğimiz işletim sistemi Nokia'nın Meego'su. Eğer bu işletim sistemi gelişseydi şuanda piyasada Android olmazdı. Fakat Microsoft, Nokia'yı bitirmek için bu işletim sistemini yazan ekibi el altından şirketten kovdu.

Meego'nun mükemmeliğine dair :

https://www.youtube.com/watch?v=KNi_3i5e5kI

Bu kadar uygulamayı 1 GB ram ve 1 ghz tek çekirdekli işlemciyle Nokia N9 arkaplanda açık tutabiliyordu. Üstelik 2011 yılında. Hala bu stabilite yakalanamadı.

mkyb tarafından 25/Eyl/15 03:06 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 5826 Toplam Mesaj: 53
xiaomi