Xiaomi Mi5 Türkiye'de

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Mi5 kullanıcısı olarak acayip memnunum. Kamerasını görenler hasta oluyor telefona. Yurtdışı fiyatı 1200 küsür tl. Bence pasaport kaydıdır falan filan ile sırf uğraşmamak için ve garantisi için 300 tl fazla verilir.

Edit: 64 gb modeli sandım. 32gb modele 1500 tl istemek oçluktur...

350$ değil mi ? zaten 1000 TL'ye o geliyor. vergisi,imesi bilmemnesi yine o civarlara geliyor 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    FCN bunu yazdı
    DadasAdam bunu yazdı

Mi5 kullanıcısı olarak acayip memnunum. Kamerasını görenler hasta oluyor telefona. Yurtdışı fiyatı 1200 küsür tl. Bence pasaport kaydıdır falan filan ile sırf uğraşmamak için ve garantisi için 300 tl fazla verilir.

Edit: 64 gb modeli sandım. 32gb modele 1500 tl istemek oçluktur...

350$ değil mi ? zaten 1000 TL'ye o geliyor. vergisi,imesi bilmemnesi yine o civarlara geliyor 

Bütün masraflar 150 TL hatta fazla yazmış olabilirim. Ayrıca bu ön sipariş fiyatı, büyük ihtimalle ilgi yoğun olacak, fiyatı daha da yukarı çekecekler...

Yine de bu fiyatıyla alınır mı ? Bence alınır. Ama fiyat etik değil :)

DadasAdam tarafından 02/Ağu/16 20:19 tarihinde düzenlenmiştir

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

Beyler isteyene tüm kredi kartlarına 9 taksit veya tek çekim tüm versiyonları satılır, teknik destek garantili, üründe herhangi bir arıza fln olursa 15 gün içinde de değişim hakkı var(ürünü çine gönderiyoruz tekrar o arada sizi bekletmiyoruz, yenisini aynı gün gönderiyoruz), tüm kayıt ve rom işlemleri yapılı bir şekilde format dahi atılsa kitlenmeyecek şekilde yapıyoruz, fiyatlar aşağıda, isteyenler mesaj atsın yeter, benim kefil olabileceğim, güvenerek aldığım bi arkadaşdan satıyoruz. şeffaf kılıf ve kırılmaz tamperli cam hediyesi.

tüm renklerde 32GB versiyon;

tek çekim-1300tl

9 taksit-1430tl

tüm renklerde 64GB versiyon;

tek çekim-1500tl

9 taksit-1630tl

tüm renklerde 128GB versiyon;

tek çekim-1850tl

9 taksit-1980tl

32gb--->1.8ghz 3gb ram

64gb--->2.14ghz 3gb ram

128gb-->2.14ghz 4gb ram ve seramik kapak

EdepsizPenguen tarafından 02/Ağu/16 21:33 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    EdepsizPenguen bunu yazdı

Beyler isteyene tüm kredi kartlarına 9 taksit veya tek çekim tüm versiyonları satılır, teknik destek garantili, üründe herhangi bir arıza fln olursa 15 gün içinde de değişim hakkı var(ürünü çine gönderiyoruz tekrar o arada sizi bekletmiyoruz, yenisini aynı gün gönderiyoruz), tüm kayıt ve rom işlemleri yapılı bir şekilde format dahi atılsa kitlenmeyecek şekilde yapıyoruz, fiyatlar aşağıda, isteyenler mesaj atsın yeter, benim kefil olabileceğim, güvenerek aldığım bi arkadaşdan satıyoruz. şeffaf kılıf ve kırılmaz tamperli cam hediyesi.

tüm renklerde 32GB versiyon;

tek çekim-1300tl

9 taksit-1430tl

tüm renklerde 64GB versiyon;

tek çekim-1500tl

9 taksit-1630tl

tüm renklerde 128GB versiyon;

tek çekim-1850tl

9 taksit-1980tl

32gb--->1.8ghz 3gb ram

64gb--->2.14ghz 3gb ram

128gb-->2.14ghz 4gb ram ve seramik kapak

xsellerdan mı?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

yok hocam türkiyede cihaz hazır bi şekilde depoda bekliyor, stok yapılmış halde, satıcının profili şurda; https://www.sahibinden.com/archelotWQQdXQQ585274WQQpXQQdisplayuser

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-xiaomi-mi5-32-gb-siyah-sifir-garantili-taksitli-324295978/detay

orkun öztepe

başından da söyldeğim gibi kesinlikle kefilim bu kişiye, çok dürüts bi satıcı, telefonu bana gönderdiğinde, ekranında küçük bi hata vardı, adama whatts updan foto attımdı, aynı gün kargoya ver dedi, ertesi gün de bana tekrar "0" cihaz gönderdi, böyle bi şeyi çok az satıcı yapar çoğu kişi şansına böylemymiş fln der geçiştirir, bu arkadaş sırf güvenmem için, adını-soyadı- adresi- t.c. sine kdr bilgilerini verdi, aynı zmnda telefonla ilgili yazılımsal bi problem olduğunda direk destek sağlıyor, ve 9 taksite satın alma imkanı var, kısaca almayı düşünen varsa bu cihazı kesinlikle bu arkadaşa sorarak alsınlar, ben dediğim gibi kefilim, satın aldım telefondan çok memnunum, 5 yıldır apple kullanıyorum, ilkez çinli bir markadan bu kdr kaliteli bir ürün gördüm, fiyatıda rakip olunabilecek bişey değil, tavsiye ederim..

ek olarak söyleyeyim, ürünü sahibinen.com dan alırken 9 taksit yaparsanız ürünün parası hmn gitmiyo, 6 gün içinde onay vermenizi bekliyor, o yüzden param gider diye korkanlar iiçin, ebay sisteminde güvenliği mevcut kısaca kafanıza takılan bişey olursa bana yada arkadaşa sorabilirsiniz

EdepsizPenguen tarafından 02/Ağu/16 22:29 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lambo
    Lambo's avatar
    Erkek

delta garantili ise uzak durun arkadaşlar : )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

http://goo.gl/Z1VWAH

elemanın biri daha ucuza veriyor nasıl oluyorsa

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uydurma haber. Hic detay yok.Miui rom en sağlam romlardan birisi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

1 gün sonra güncelleme verip kapattılar.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 11000 Toplam Mesaj: 71
akıllı telefon xiaomii mi 5