Xiaomi Redmi Note7 Isınma Sorunu.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı
    Zenker bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

mi9t 6-128 aldım 2100 e maşallah akıyor alet.

İyi almissin tebrikler. Hepsiburada 64gb i 3k paraya satiyor. Aldim kullaniyorum fakat telefonda ki tek kusur ekrandaki parmak okuyan kisim pek pratik degil. Ama fiyatina gore kamera performansi yakiyor bilginiz olsun cok memnun kaldim.

Arkadaşa PM olarak attım ama buraya da yazayım herkes faydalansın, aynı parmağı farklı açılardan 2 farklı parmak şeklinde tanıtırsanız bastır çek yapsanız dahi hızlı bir şekilde açıyor. Muhtemelen her ekrandan parmak izi okuyucu olan telefonda bu mümkün.

Ondan ziyade ekran koruyucu varsa ekranda oda çok etkiliyor. Birde ekrandan parmak izi okuma şuan aşırı derecek dandik. Güzel bir şey olsa Apple kullanırdı. Baktılar stabil değil komple kaldırdılar parmak izini.

Android üreticiler için tek çıkar yol Apple gibi yüz tarama. Yüz tanımayla olmaz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavi5
    mavi5's avatar
    Erkek

@Canisokucu Dedigini yaptım gercekten cok farketti. Simdi daha hızlı acabiliyorum kilidi. Tesekkurler.

mavi5 tarafından 12/Eyl/19 18:00 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1360 Toplam Mesaj: 13
telefon ısınma