Xiaomi Telefonlar Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba müritcanlar.

nette sörf ederken gördüğüm bu marka hakkında baya bi farklı bilgiler öğrendim.

fiyat-performans anlamında sekmentinin eline verdiğini yazmışlar.

ayrıca bataryasının 2 günü çıkarttığını yazan da olmuş.

şu an faal 2 gsm hattım var. biri şahsi telefon hattım. biri de alış-veriş yaparken kullandığım, ortalık orospusu olmuş olan gsm hattım

ikisine de ayrı ayrı telefon almak istemiyorum.

çift sim card desteğinin olması bana ayrıca şirin gözüktü. alibaba veya aliexpressten alış veriş konusunda pek deneyimli değilim

ama tecrübeli arkadaşların yardımı ile çinden alırsam ne gibi sikintiler yaşarım?

hangi modeli veya modelleri önerirsiniz?

xiaomi kullanan, kullanmayı düşünen müritler beri gelsin, voltranı oluşturalım...

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Mi5 alma kasası acayip dandik. Mi5S iyidir ama. MIUI arayüzü seviyorum iOS'un Android'e yorumlanmış hali. 

Vodafone kullanıyorsan telefon genelde 4G yerine 3G ile bağlanır. Vodafone'nun kullandığı 4G frekansını Xiaomiler desteklemiyor. 

mkyb tarafından 13/Mar/17 14:13 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

Mi5S aldım yakın zamanda şarj muazzam dedikleri kadar var. F/p açısından başarılı. Mi5S biraz elden kayıyor onun için de kılıf alacağım 

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MI 5S'i alibaba ve aliexpressten mi alsak? yoksa türkiyede ki distribitörden mi? arada hayvan gibi fark var

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

mi5 var bende 10 numara telefon, global rom mutlaka yükleyin ama. Tek sıkıntı arka kapak, inanılmaz kaygan kılıfsız kullanılmaz.

طדṮ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek
    DanLev bunu yazdı

MI 5S'i alibaba ve aliexpressten mi alsak? yoksa türkiyede ki distribitörden mi? arada hayvan gibi fark var

hocam aldırma imkanın varsa aliexpress ten aldır. tabi normal şartlarda yasak olduğunu ve gümrükten geri gitme olaylarını biliyorsun. 

eğer aliexpress ten aldırma imkanın yoksa ben yardımcı olurum sana.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    akrepkral53 bunu yazdı
    DanLev bunu yazdı

hocam aldırma imkanın varsa aliexpress ten aldır. tabi normal şartlarda yasak olduğunu ve gümrükten geri gitme olaylarını biliyorsun. 

eğer aliexpress ten aldırma imkanın yoksa ben yardımcı olurum sana.

bi görüşelim müritcan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

UPdullah bin ebu konu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/groups/X.Seller.Cin.Pazari/

Buraya bak hocam. Cinden getirtip piyasanin altinda satiyorlar. Ben bi mi5s aldim kasim ayinda baya memnunum. O donem dolar cok firlamadan once 1300 liraya geldi 64gb olan. Simdi 1500 civarinda sanirim.

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    NmC bunu yazdı

https://www.facebook.com/groups/X.Seller.Cin.Pazari/

Buraya bak hocam. Cinden getirtip piyasanin altinda satiyorlar. Ben bi mi5s aldim kasim ayinda baya memnunum. O donem dolar cok firlamadan once 1300 liraya geldi 64gb olan. Simdi 1500 civarinda sanirim.

bu gruptan yılbaşında redmi 4 prime modelini aldım. fiyatına göre dehşet telefon

.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kamera dışında bir problem görmedim ben ancak 1-2 kişi de vardı onlar kameradan şikayetçi idi.

Toplam Hit: 1583 Toplam Mesaj: 16
telefon telefon xiaomi