Xp Açılmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bilgisayara format attım xp sp2 kurdum daha sonra driverları fln yukledim nero 7 yi yukledim fakat nero takıldı reset attım makineye simdi bilgisayar acılıo memory test yapıo daha sonra siyah bi  ekran gelio ve xp acılmuıo logo bile gelmio. tekrar format atıyım dedim cdyi takıorum boot edio sora yine siyah ekran napabilirim

teşekürler

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek

nero nun sisteme sıçması ilginç :S güvenli modu açabiliyomusun ? açarsan sistem geri yükleme yap.

olmazsa yine format 

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

hoca nero galiba system32 lerde gezerken xp nin anasını ağlatmış  bayabi komuş xp ye 

neyse ama bi güvenli moda dene   

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_lord
    black_lord's avatar
    Erkek
    bende de aynısı oldu eğer tam format atmazsan bilgisayarın bi zaman sonra hiç açılmayacak bende iki sistem var şimdi ordan bilyorum diğeri açılmıyo senin dediğin gibi kara ekran geliyodu sonra windows takılmaya başladı sonra logo takıldı ve hiç açılmadı kanser gibi a.q
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek

sorunun neroyla alakası olduğunu üdşünmüyorum ben bence format atarken yanlış bişi yapmış olabilirsin

cd tam olmaya bilir

başka bi cd den tekrar bi formatla durumun düzelecene eminim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek
    ya format atamıyorumki boot cd diince tusa basıyorum sora kur donanımınızı incelio dio yine siyah ekran güvenli moda nasıl girecez

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blutarm
    blutarm's avatar
    Erkek
    F8 basarak girersin...Ama sanmıyorumki güvenli mod işe yarasın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilmiom
    bilmiom's avatar
    Erkek

tekrar format atamıyosan nanayı yidin demektir :D  sorun yazılımda deildir donanımdadır

daha önce hiç duymadım bende cnm sıkıldıkça format atarım ama hard diskine zarar vermiş olabilirsin ki hiç duymadım milyonda bir ihtimal

başka bi wındows cd si ile dene diecem çözüm olmaya bilir ama sen yinede bi dene başka cd ile ama sorun donanımda olabilir hard diskte bi problem olabilir ilk aklıma gelen o :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

1-Bilgisayari elektrikten tamamen kes
    2-Anakart uzerindeki aygitlari cikart  tekrar tak
    3-PCI aygit kullaniyorsa boot etmeden once butun PCI aygitlari cikarip o sekilde format at
    4-Batti balik yan gider :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 2610 Toplam Mesaj: 9