Xp İle Vista Arasındaki Farklar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek
    müridlerim xp ve vista arasındaki farklar neler ben anlayamadım bilen varsa yazsın özelliklerini felan filan :D

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    xp şuan vistanın ağzına sıçar 3'e böler 5 çarpıp siktir git lan der bence :) microsoft teknik destek hattının ayrıca a.q. xp pro'dan şaşma hacım hea 2 sene sonra wista kralı olur piyasanın ;)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek

vistayı yeni yeni kullanamya başLadım ama bişee bnzemioz :s

kodumun şeysi mal mal işler biraz görsellik katmşLar ayrıca cok kasıo..

xp prf. rlz !

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Windows Xp ile yapabildiğin herşeyi, daha cok mouse tıklaması ile yapabildiğin işletim sisteminin adına Windows Vista Adı verilmiştir.

Birde, bill gates amca, sadece masaüstünü gösterebilmek için 700 mb ram harcamaktadırki, ben "madem ram var, hakkımız var kullanalım" die düşünerek ramde gördüğü her yere abcdabcd yazdırdığını düşünmekteyim...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

bnm fakettigim en önemli özellik pc cok kasıor ve ramin amaa koyuyor vista :D

bide arayüzü farklı windowsların (pencerelerin) acılısı görsel o kadar

xp rulz

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek
    ya nası şimdi fark bu kadar mı bende vista hiç kullanmadım ama microsoft o kadar şenlik yaptı  wistayı çıkarıoz diye. Güvenlik falan malan bişe yokmu??

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zuibatsu
    Zuibatsu's avatar
    Erkek
    vista da tek farkettiğim cd leri bilgasayara çok hızlı kopyalıyor.full dolu bir cd yi 3 dk dan az bir zamanda kopyalamıştım

Tecavüzden Kaçış Yoksa Tadını Çıkar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    vistanın ta a.q :) makinenin anasını ağlatıyor bi ses şeysi yapacam 2 saat bulamadım ...rim öle işletim sistemini xp yeter abü.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Bencede tek fark arayüz aq. Başka hiç bi b*k yoq :)

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kasar tabi takoz amd ile :D Core 2 duo 2,13 + 1024 ram Vistayı son derece akıcı kullanıyorum üstüne half-life 2 gibi oyunlarıda yüksek detaylarda akıcı oynayabiliyorum.Vistanın fazla göze batmayan bir sürü özelliği var.Örneğin hibernate özelliği ile bilgisayarda açık olan tüm programları ptoshop vs açık bırakabilir o şekilde pcyi kapatabilirsiniz.Açtığınızda aynen o şekilde durduğunu göreceksiniz.Sonra bir pratikleştirilmiş bir sürü özellik entegre edilmiş .net 3.0 vs vs bunları saymaya gerek yok.Herşey ortada değil kullandıkça kendini belli ediyorlar.Bilgisayar kaldırmıyor diye bk atmayın bari aq :)

λ
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    ben bi tek readyboost özelliğini sevdim.ready boost özellikli flash belleklerinizi ram olarak kullanabiliorsunuz

Amphetamine Logic.
Toplam Hit: 6144 Toplam Mesaj: 12