Xp Sp3 Tr Çıkmadımı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    firster
    firster's avatar
    Erkek
    Eng versiyonu ilk çiktiginda yükledm daha dün ilk garipligini yaşadım onun dişinda memnundum özellikle bilgisayarın açiliş hızında degişklik oldu eskiye nazıran.Nyse problem şu aslında sp2 de aynı problem oluyordu ama ona gore microsoft sitesinde bi update paketi vardi onunla düzeliyordu fakat aynı paket sp3te yemiyor. The system dll user32.dll was relocated in memory die başliyan bir hata aliyorum.Nerde diye sorarsaniz setup dosyalarinin bazilarini kurmaya çalişirken.öyle işte.

DNC
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

sp2 nin üzerine konuda anlatıldığı gibi entegre ettim ve makineye kurdum gayet iyi ve hızlı şuan gözle gördüğüm şeyleri paylaşim sizlerle artılarını eksilerini yazarım farkedince sizlere

1- daha az yer kaplıyo

2- ağ hızı hızladın

3- uzaktan erişimde değişiklikler var

4- formlarda anlatılan şeyler (windows media 11  ve internet expolerer 7) programları sp2 deki sürümünde değil yani :D eskisi gibi

5- işlem hızı sp2 ye göre biraz daha hızlandı ve windows görev yöneticisindeki bellek kullanımı gayet düştü nefes aldı adeta :)

şimdilik bukadar gelişmeleri yazarım tekrar..

iyi çalışmalar........

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Anakroniq
    Anakroniq's avatar
    Erkek
    designerboyalee bunu yazdı:
    -----------------------------

sp2 nin üzerine konuda anlatıldığı gibi entegre ettim ve makineye kurdum gayet iyi ve hızlı şuan gözle gördüğüm şeyleri paylaşim sizlerle artılarını eksilerini yazarım farkedince sizlere

1- daha az yer kaplıyo

2- ağ hızı hızladın

3- uzaktan erişimde değişiklikler var

4- formlarda anlatılan şeyler (windows media 11 ve internet expolerer 7) programları sp2 deki sürümünde değil yani :D eskisi gibi

5- işlem hızı sp2 ye göre biraz daha hızlandı ve windows görev yöneticisindeki bellek kullanımı gayet düştü nefes aldı adeta :)

şimdilik bukadar gelişmeleri yazarım tekrar..

iyi çalışmalar........               

-----------------------------

hiç birinizde kullanıcı değiştirmeye çalıştığınızda sorun çıkmadı mı :S. başkasında da gördüm böyle bi sorun ama sanırım burda kimsede öyle bir sorun yok...

Aşk hiçbir zaman söylenemeyen, söylenemediği için BÜYÜK olan, sevgilinin adını dile düşürmemek için sevginin adını anmayan ve sevginin adını anmadan kendi dünyasında onu çoğaltan bi' duygudur...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

arkadaşlar bakın yaptığım şey şu,

önce tr olan yamayı indirdim ve forumda nasıl xp cdsi ile birleştirilir yazısını uygulayarak bir adet XP SP3 cdsi elde ettim sonra normal bildiğiniz gibi normal şekilde formatımı attım hiç bir activasyon sorunu ile karşılaşmadım hatta herzamanki gibi SP2 şifremi girdim orginal serial bile değil her neyse sonra kurulumu bitirdim donanımlarımı yükledim fix ayarlarımı yaptım programları yükledim kullanmaya başladım dediğim gibi hızda ve ağda hızlanmalar var biraz bilgisayar SP2 ye nazaran iyileşmeler ve hızlanmalar var fikrim ve önerim %99  olumludur tafsiye ederim şuana kadar hi bir hatasını ve yamuğunu görmedim budur yani... :)  

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kralsam
    kralsam's avatar
    Erkek

Arkadaşlar kurdum ama fena değil deneme aşamasındayım Fena değil görsel bişeylerde umuyodum ama nafile...:) :D

Görüşürüz iyi akşamlar..

Üzülme...!!! İstediğin Bir Şey Olmuyorsa, ya Daha İyisi Olacağı İçin yada, Gerçekten de Olmaması Gerektiği için Olmuyordur. (Hz Mevlana)
Toplam Hit: 4556 Toplam Mesaj: 26