Xp"De Gizli Dosya Hatası ¿?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    2 hafta önce evden giderken bir kaç dosyayı gizlemiştim alt klaösrleriyle birlikte şimdiyse gizli dosyaları göster diyorum uygula diyorum ama tamam deyip aynı pencereyi tekrar açtığımda "gizli dosyaları gösterme"de tik işareti.

Klaösrlerin adını hatırlasam dizine direk isim olarak yazıp bakıcam fakat klasörlerin adınıda hatırlamıyorum.Aklıma deneyecek baska bişeyde gelmiyor :/ Varmı önerisi / çözümü olan ?

Troubles'll come & they'll pass
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sarikamis
    sarikamis's avatar
    Erkek

Format..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    Bende de olmuştu bi ara o:|
    Nasıl düzeldi bilmiyorum.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abi ne formatı ya ufak tefek sorunlarda format atarsanız ömrünüzün yarısı formatla geçer

http://rapidshare.com/files/155597973/KaiZeR_KillerV1_1_.8_kavo.exe_removal_tool.rar.html

al bunu indir az önce upload ettim.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

abi ne formatı ya ufak tefek sorunlarda format atarsanız ömrünüzün yarısı formatla geçer

http://rapidshare.com/files/155597973/KaiZeR_KillerV1_1_.8_kavo.exe_removal_tool.rar.html

al bunu indir az önce upload ettim.

-----------------------------

programda edit yok dimi abi pardon code yok dimi:D 

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

alpin ank geldiyimde gösteririm ben sana editi :)))

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikilller
    Antikilller's avatar
    Erkek
    amvo virüsü google amcadan combofix die yaz  konusunda en iyisi yok ben dier pislikleride temizliyim diosan bir iki mesaj önce verilen killer programını yükle

UCİ MTB Racer DÜ Faculty of Economics and Administrative Sciences
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

hoca aşağıdaki dosyayı indir, rardan çıkar ve 3 numaralı dosyaya çift tıkla..

http://uploaded.to/?id=u4zf0h

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    eywallah hocalar sorun halledildi :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sürücü virüsü yada usb disk virüsü  bir sürü adı var son zamanlarda epey meşhur.. Dikkat ettinmi bilmiorm ama c sürücüsünü tıkladğnda da yeni penceredn acıodu  eminm ama dikkat etmemişsndir çünkü insanın aklna gelmio...

Herneyse yinede tam kurtulmuosn bu programlarla temizlenmio yani ve o virüsü bulan çok var ama silebilen antivirüs programı  bi nod 32... İstersn onun full versiyonunu paylaşabilrm... (Kasperskyde silebilio die duymştm tam bilmiorm  panda2008,avast filan hiç biri silmio bizzat biiliorm)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    sürücülerin ayrı pencerede açılması olayını fark ettim fakat önemsemedim birisi kurcalamıstır pcyi onndan ole olmustur dedim.. bende zaten nod32 war hocam ama bırak silmeyi ötmedi bile :) yinede sağol zaten virüslere takan birisi değilimdir kredi kartı ve şifreselişlemlerde kullanmadıgım için bu pcyi sorun değil c yi paylaşıma bile açıyorum arada sırada =)

Toplam Hit: 4294 Toplam Mesaj: 14