Xp'de Nero Kitlenmesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Narasimha
    Narasimha's avatar
    Erkek

merhaba muridler neroda cd kopyalamaya başlarken sistem 15-20 saniye donuyor hiç bir işlem yaptırmıyor. kopyalamaya başladıktan sonra normal çalışmaya devam ediyor. sizde neden olabilir??

nero 7 kullanıyorum

Sistem özellikleri; E7500 2.93 işlemci

2 gb ddr2 800  ram

asus p5ql-se anakart  

sistem windows xp sp3 professional

Eğer güneşi gözden kaçırdım diye gözyaşı dökersen, yıldızları da gözden kaçırırsın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hızı maksimumdan en aza çek

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

Aynı sorunu Win7 de de yapıyor , yani normal bir şey .

Mevzu derin | Papikolas Planet
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Belki konuyla çok ilgili değil ama neroyla kurulan bir dll yada exe acayip kasıyordu makinayı.. aradım bir türlü bulamadım... Ben de Nero7 kullanıyorum fakat dediğiniz gibi bir hata vermiyor / xpprosp3+

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Nero nun pili bitti artık aşırı derecede sistemleri kasıyor gereksiz yere onlarca uygulama vs... yüklüyor bende çok koyu bir nero kullanıcısıydım ama Ashampoo Burning Studio 10 biraz kullandım ve bunca yıldır nasıl nero ya sabır etmişim şaştım kaldım,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Narasimha
    Narasimha's avatar
    Erkek

ama böyle yapması normal değil kanımca. 15 20 saniye bilgisayar iptal hiç birşey yapamıyoruz çünkü. ne mause oynuyor ne klavye komutlarıma cevap veriyor..

Eğer güneşi gözden kaçırdım diye gözyaşı dökersen, yıldızları da gözden kaçırırsın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------

Nero nun pili bitti artık aşırı derecede sistemleri kasıyor gereksiz yere onlarca uygulama vs... yüklüyor bende çok koyu bir nero kullanıcısıydım ama Ashampoo Burning Studio 10 biraz kullandım ve bunca yıldır nasıl nero ya sabır etmişim şaştım kaldım,

imgburnda iyidir sadece kalıp ve genel dosya yazımları için

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

Stargazer bunu yazdı:

imgburnda iyidir sadece kalıp ve genel dosya yazımları için

nero yu kullanmayalı bayağı oldu ultraiso kullanıyorum hem kalıp oluşturmak-yazmak hem sanal sürücü için canavar gibi . ayrıca kalıp haricinde dosyada yazdırılabiliyor galiba denemedim ama

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpermMan
    SpermMan's avatar
    Erkek

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

illada nero kullanmak istersen  Nero 7.9.6 micro kullan kasmıyorda gereksiz şelerde yok sıkıntısız...

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Wave editiöri ve playeri hoşuma gidiyor...nero7 kullanıyorum.... Sonraki versiyonları kurmak xpyi kurrmaktan daha zahmetli...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 1731 Toplam Mesaj: 13