folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yabancı Dizi Sitesi İçin Eleştiri Ve Önerileriniz Lazım

Yabancı Dizi Sitesi İçin Eleştiri Ve Önerileriniz Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

malüm dizimag ten sonra bir çok dizi sitesi açıldı kapandı hala devam edenlerde var fakat bu kulvardaki boşluğun dolmadığı kanısındayım.

wp altyapısı ile açtığımız sitede tüm dizileri kendimiz indirip altyazı çakıp upluyoruz

uygun olduğunu düşündüğümüz bi tasarımlada özel bir templateye çıkarttık

her ne kadar teknik kısımlarda çırpınsakta maksimum tekil 100k dan yukarı çıkmıyor

hedefimiz 400 bin tekil ziyaretçiye ulaşıp hapse girmek =)

bu yüzden son kullanıcı gözüyle sitede şu da olsa bu da olsa veya şu olmamış bu olmamalı dediğiniz  kısımlar var ise değerlendirmek istiyorum.

http://dizibox.net

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elminster
    elminster's avatar
    Erkek

Elinize sağlık hocam ben yeni gördüm pinledim cidden sağlam olmuş site..

Teyzesi defterdar olan fayton ile damda dolaşır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Durqrimast
    Durqrimast's avatar
    Erkek

menü kısmı kullanıcıya hitap etmiyor.  1-2 Dizi olan harflerde menü açıldığını anlamak çok güzel. Örnek T harfine tıkladığımda önümde sağlam dizivar ama Vikings'in bulunduğu yerde menü anlaşılır değil.

** yandaki uzun banner reklamlara oldum olası kıl olmuşumdur.. bu şahsi fikrim.

Nerede o eski günler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

Harflerden birine tıklayınca açılan dizilerdeki menü seçici değil biraz boşluk yapıp farklı renk kullanabilirsiniz bgye hocam.

http://www.dizibox.net/the-vampire-diaries-5-sezon-20-bolum-izle/ - mesela buna girince küçük player çıkıyor tam siyah yeri kaplamıyor.

vps veya dedicatedtamı barınıyor site? hostu hangi siteden aldınız banada gerekiyor da arıyorum bi kaç gündür sağlam bir yer.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Fovicon hoş değil :) Site iyiymiş.

Reklamı geç olayı adamı canından bezdiriyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

dizimag sonrası özel çevirmen desteği ile ipi göğüsleyen bu site yeterince doyuruyor hocam; http://www.yabancidiziizle1.com/

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

site yavaş gibi :( tema iyi ama beğendim baya

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_SuNShiNe
    the_SuNShiNe's avatar
    Erkek

Vay gayet guzelmis, sizdeyim artik. Uye bile oldum :d

Gelelim elestiri kismina:

- Anasayfada "Popüler Dizilerden Son Bölümler" kısmı olabilir, normal. Ancak arama yapsam, ya da herhangi bir diziyi seçsem yine o var en üstte. Benim hoşuma gitmedi böyle olması.

- Üye olunca en azından hangi bölümde kaldığını takip eden bir sistem olsa güzel olur, varsa da ben bulamadim/dikkatimi cekmedi. Liste diye bir ozellik var, sanırım oraya kendimiz ekleyerek nerde kaldığımızı takip edebilicez şu an.

+ özellik olarak, favori dizilerimi seçeyim, yeni bölümü geldikçe beni uyarsın ya da belirlediğim bir listeye eklesin. Benim dizi sitesinden beklentim budur zaten :d

Son olarak bir sorum olacak. Content i ne sıklıkla güncelliyorsunuz? Yani bölüm yayınlandı, ne kadar zaman sonra siz yüklüyorsunuz sisteme?

Amatör işi gibi olan yabancidiziizle ye gore basarili olmus. Izlemek istediğim dizinin bölümleri kaldırılmış oluyor çoğu zaman. Sizde de böyle şeyler olursa başka yere kaçarım :d

Başarılar.

the_SuNShiNe tarafından 03/May/14 18:07 tarihinde düzenlenmiştir

Şu alacalı bulacalı yeryüzünde bir adam dolaşır, ne zengin, ne yoksul, ne mümin ne kafir, yaltaklanmaz hiçbir hakikate, saygısı yok hiçbir kanuna... Şu alacalı bulacalı yeryüzünde, bu yiğit ve hüzünlü adam kim ola?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Site Güzel Olmuş :)

Bu kadar kısa zamanda , bu kadar nasıl geliştirdiniz ya :)

Zaman kısa ama değerler süper bence :) Adsense den BANI yemeseymiş :) İhya ederdi herhalde :)

• www.dizibox.net 

• Google PageRank 0

• Google Indexi 55,900

• Google Görsel Indexi 5,350

• Google Backlinkleri 0

• Adsense Ban Kontrolü Adsense Banlı

• Yandex Indexi 10,413

• 71,861 Alexa Sıralaması

• 875 Alexa Ülke Sıralaması

• Alexa Linkleri 13

• Bing Backlinkleri 0

• Google Pagespeed 85

•  

İmza YOK !!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bartimaeus
    Bartimaeus's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

dizimag sonrası özel çevirmen desteği ile ipi göğüsleyen bu site yeterince doyuruyor hocam; http://www.yabancidiziizle1.com/

Yabancidiziizlede the big bang theory ve supernatural gibi diziler eklenmiyor ama bu siteye baktım varmış. 

Dizi takvimini geliştirin ya da tamamen kaldırın hocam bence. Bu şekil düz tablo siteye yakışmamış. Daha güzel bir şekilde yapabilirsiniz.

Ayrıca ben dizi izlerken ingilizce altyazılı izlemeyi severim. Bölümlerde bu seçenek de olursa bence site için artı olur.

Bartimaeus tarafından 03/May/14 18:19 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

JiggSaw  server IP si değişince küt diye bir çok alt sayfalarda geriye düştük yakın zamanda en üste çıkarız sabaha karşı alarmını kurup donwload için uyanan çalışma arkadaşlarımız var bizim için henüz başarı değil bu (adsense önemli değil banlı siteye de koyarım ;) )

@coLin tek rakip o görünüyor şu aşamada zamanı gelince onun içinde bir formülümüz var tabiki

yorum yapan diğer arkadaşa teşekkür edrim hepsini not aldım

snnyk.com - code is poetry all that i know...
Toplam Hit: 2157 Toplam Mesaj: 13