folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yabancı Sevgiliye Hediye -> Beyin Fırtınası

Yabancı Sevgiliye Hediye -> Beyin Fırtınası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek

Merhaba Tarikat Ailesi;

Yaklaşık, 20 gün sonra, masraflarımın tümü karşı tarafa ait olmak üzere, yurtdışına tatile çıkıyorum. Bu tatildeki anıları, hangi ülkeleri gezdiğimi ve resimleri döndükten sonra ayrı bir konu açmayı düşünüyorum. Her neyse mevzu bu değil :)

Kız arkadaşım yabancı uyruklu ve beni kendi ülkesine davet etti. Bende ona süpriz olarak, bir hediye götürmek istiyorum. Kız arkadaşım, daha önce Türkiye' yi ziyaret etti ve bizim geleneklerimizi ve kültürümüzü az çok bilmektedir. 

Hediye için önerileriniz öyle birşey olmalı ki; valizde taşınabilinmeli ve 2 günlük yola dayanabilmelidir. Yani aktarma ve bekleme süreleri dahil yaklaşık 36 saatlik bir yol alacağım. Bu sebeple, hediye bagaj görevlilerinin valizleri şiddetli atmasına dayanması gerekir. Ayrıca, mali bütçemin kısıtlı olmasından dolayı pahalı bir hediye önerilerini değerlendirebilme imkanım bulunmamaktadır.

Aklıma bu konuda hiçbirşey gelmedi. Hediyenin baya bir etkili olmasını istiyorum. Önümde 20 günüm var, yani ortaya birşeyler çıkarmak için yeterli zamana sahibim.

Özellikle daha önce kız arkadaşına ya da sevgilisine bu tür hediyeler almış müritlerin yardımlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

Edit: Kız arkadaşım, brezilyalı.

tereke34 tarafından 28/Ağu/15 16:22 tarihinde düzenlenmiştir

Nova Vida !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek

Mantı götür mantı veya çiğ köfte sardır :)

Real Eyes Realize Real Lies
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

beleşe yurt dışı hmm bayılırım

pişmaniye filan sar götür ucuz ve farklı gelir

rapidhacker550 tarafından 28/Ağu/15 16:11 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    Claw bunu yazdı

Mantı götür mantı veya çiğ köfte sardır :)

yiyecek tarzı birşey olmaz hocam :) zaten hepsinin tadını biliyor

@rapidhacker550; pişmaniye tarzı turkish delight şekerlemelerini zaten götürecem de. Farklı bir hediye olmalı

Nova Vida !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Herşey tamamda masraflarını sevgilinin çektiğini bilmemize ne gerek vardı? 

"Adam playboy çıktı Rıza baba" diye tepki mi vermemizi bekliyordun :D

Bide kızın hangi ülkeden olduğunu bile yazmamışın.Kız rus falansa nazar boncuğu götürüp ne olduğunu anlatsan o bile hoşuna gider ama eğer amerikalıysa bu ne lan diyip atar köşeye bence.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Herşey tamamda masraflarını sevgilinin çektiğini bilmemize ne gerek vardı? 

"Adam playboy çıktı Rıza baba" diye tepki mi vermemizi bekliyordun :D

Bide kızın hangi ülkeden olduğunu bile yazmamışın.Kız rus falansa nazar boncuğu götürüp ne olduğunu anlatsan o bile hoşuna gider ama eğer amerikalıysa bu ne lan diyip atar köşeye bence.

ilk sorunun cevabı, hediyenin biraz etkili olması için belirttim. Yani o kadar masrafa, pişmaniye ya da daha basit bir hediye olmaması gerekir. Öneri verecekler, o kıstası da göz önüne alır diye düşündüm. 

Ülkenin önemli olduğunu unuttum bak :D İlk mesajımı editledim.

Nova Vida !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

hocam yerli kıyafetlerden götür al yazmalım diye giydir. :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bobreklere dikkat ederek baslayayim hocam :) hic tekin bir ulke degil orasi.. dikkatli olman lazim...

hediye konusuna gelince, cok zor is biliyorum.. Ama kendimce arastirma yaptim ve bana gore en guzel hediye ozel kolye - bileklik tarzi seyler olmali.. Bunlar da bir de nazar boncugu, o kisinin ismi vs tarzi seyler eklenebilir.. Ben kiz arkadasima bundan aldim cok begendi :)

http://www.erergumus.com/

burdan almistim

http://www.erergumus.com/Gumus-2-isimli-sonsuzluk-Bileklik-Beyaz-altin-rodaj,PR-1285.html

altin renkli, bir de buna bir nazar boncugu ekletmistim, bileklik ama guzel bir takilis sekli var cift zincirli.. belki baska seyler de yapilabilr.. sanirim irwa nickli arkadas bu islerle ugrasiyordu.. nickinde yanilabilirim ama bir murideydi..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tereke34
    tereke34's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

bobreklere dikkat ederek baslayayim hocam :) hic tekin bir ulke degil orasi.. dikkatli olman lazim...

hediye konusuna gelince, cok zor is biliyorum.. Ama kendimce arastirma yaptim ve bana gore en guzel hediye ozel kolye - bileklik tarzi seyler olmali.. Bunlar da bir de nazar boncugu, o kisinin ismi vs tarzi seyler eklenebilir.. Ben kiz arkadasima bundan aldim cok begendi :)

http://www.erergumus.com/

burdan almistim

http://www.erergumus.com/Gumus-2-isimli-sonsuzluk-Bileklik-Beyaz-altin-rodaj,PR-1285.html

altin renkli, bir de buna bir nazar boncugu ekletmistim, bileklik ama guzel bir takilis sekli var cift zincirli.. belki baska seyler de yapilabilr.. sanirim irwa nickli arkadas bu islerle ugrasiyordu.. nickinde yanilabilirim ama bir murideydi..

Hocam, vakit ayırıp verdiğin öneriler için çok teşekkür ederim. Linkte gönderdiğin ürün pahalı da değil, aklıma çok yattı. 

Nova Vida !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Tas gotur. Herhangi bir deniz kenarindan rengarenk bi tas bul. Aile yadigari degerli tas de, dedem bunla buyuk Iskenderin kafasini yarmis de. Kaktir gitsin.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

sekilde iyi gorunmuyor ama gercekte cok guzel..

bak burdaki cesitlere

https://www.google.ch/search?q=sonsuzluk+isim+kolyesi&espv=2&biw=1381&bih=734&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIrviA1fLLxwIVyWsUCh0AxQfv

ama nazar boncugu onemli onu kesin koydur ve altin renkli daha guzel gorunuyor :)

ya da sallanan bir nazar boncuklu olabilir, kucuk bir zincirle baglanir bi yere, oyle sallanir orada :) benim aldigim oyledi

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 4377 Toplam Mesaj: 32
hediye sevgili yabancı sevgili