folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaklaşık 3 Ayda Biriktirdiğim Bozuk Paralar

Yaklaşık 3 Ayda Biriktirdiğim Bozuk Paralar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Aşağı yukarı 3 ay sürdü birikmesi, daha önceleri tek kumbara yapıp öyle açıyordum bu sefer 3-4 kumbara olsun istedim. Valla güzel bir alışkanlık 1.145 ₺ para birikmiş :) büyük ihtimal hepsine yeni hdd alacağım, ayrıca bundan sonra tam bir yıl boyunca hiç açmadan biriktirmeyi düşünüyorum, :)

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

excele de dökmüşsün..parası olan adam değil de boş adam işi gibi geldi bana . çözemedim :(

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

haha aklıma bu geldi

http://www.youtube.com/watch?v=PYZoKuQHksU 

böyle bi şey başına geldi mi acaba :))

3 ayda iyi biriktirmişsin. bozukluk diyince sendekiler hep sanırım 50 kuruş 1 tl falan.. daha küçük paralar pek yok sanırım

gördüm şimdi sayılarını da almışsın.. valla iyi azim hocam o kadar parayı saymak

unbalanced tarafından 01/Kas/13 01:50 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

tosun

Nesini çözemedin üstat, 4 kumbara doldu bugün açayım dedim, hanımla saymaya 12:30 gibi başladık 01:30 gibi bitti, :) 

unbalanced 

Hehehehehe,

Sistemli sayıyorum hiç karışıklık olmadı valla, 1 saat gibi sürdü sayma,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek

bence çok güzel bende biriktiriyorum ama senin kadar sabırlı değilim galiba :D

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O değilde kumbaraları açamadın sanırım direk kırmışsın penseyle :)

mkyb tarafından 01/Kas/13 01:59 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

kullandığın excel sürümü nedir, hoşuma kaçtı

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

kullandığın excel sürümü nedir, hoşuma kaçtı

Office 2013.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

Zenginin parası fakirin çenesi olacak bizimkisi ama birdahaki sayma işleminde yardıma gelirim hocam :)))

ReyiZ tarafından 01/Kas/13 02:08 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek

O değil de bende 10 kuruş 5 kuruş var 2 kavanoz dolusu. Dolmuş, otobüs, sigara üstü, bira üstü diye bozuk bozuk kitliyorlar elde patlıyor böyle. Bazı hıyarlar da kitlemeye çalışıyor 2tl'yi 20 tane 10 kuruş olarak veren bakkal gördüm yerden yere çarpasım geldi şimdi hatırlayınca bile.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

ortalama günde 12 buçuk 13 lira ediyor. Doldurmak için paraları bozdurup mu attın içine ne yaptın? :)

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
Toplam Hit: 7637 Toplam Mesaj: 46