folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yalan Söyleyenleri Anlama Teknikleri

Yalan Söyleyenleri Anlama Teknikleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    iş icabı günde 40 tane yalan sölüyebiliorm ama bunların hiçbirini yapmıorm usta olmuşum heralde :)

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    yalan söylediğim anları ve yalan söylediğini bildiğim insanların olduğu anıları gözden geçirdim çoğu yanlış ama genelleme yapmamak lazım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek

"Yalan söyleyen kişi göz temasında bulunmamaya çalışır, göz göze gelmemek için elinden geleni yapar."

o zaman benim hayatım yalan. :) 

konuşurken kimsenin göz bebeğine bakmam aynı şekilde karşımdaki kişininde sürekli gözlerime bakmasından rahatsız olurum. genelde kavga ederken yada biri bana diklenirken  gözbebeklerime bakar. :)

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    Bu teknikler belki işe yarar ama karsındaki kişiyle konusurken zaten hissedersin yalan söyleyip söylemediğini bna göre ise bi kişinn ylan söylediği ses tonundan anlaşılır.

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

:D herkes bişey sallamış la bunların hepsinin bir anda olması gerekmiyor profesyoneller zaten siz istediğim kadar ben yalan atmam desenizde bulurlar ayrıca çoğu hareket yalan atarken bilinçsizce yapılır   o yüzden ben bunları yapmıyorum kimse beni bilemez havasına girmeyin :D yaptığınızın farkındamısınız bakalım ? birde belgeselin birinde görmüştüm beyin dalgalarından göz bebeğine kalp ritmine kadar ölçülüyor ve yalan atıp atmadığı %99.9 oranında biliniyor ve abd de uygulanıyor.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

:D herkes bişey sallamış la bunların hepsinin bir anda olması gerekmiyor profesyoneller zaten siz istediğim kadar ben yalan atmam desenizde bulurlar ayrıca çoğu hareket yalan atarken bilinçsizce yapılır   o yüzden ben bunları yapmıyorum kimse beni bilemez havasına girmeyin :D yaptığınızın farkındamısınız bakalım ? birde belgeselin birinde görmüştüm beyin dalgalarından göz bebeğine kalp ritmine kadar ölçülüyor ve yalan atıp atmadığı %99.9 oranında biliniyor ve abd de uygulanıyor.

Bahsettiğin aletin adı poligraf,adamlar Amerikada birliğini bile kurmuşlar Amerikan Poligraf Birliği,Stan B. Walters amca da onun üyesi 

Çekil,Önümden Çekil...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc-ErrOr
    Pc-ErrOr's avatar
    Erkek
    az önce yalan söyledim hiçbiri yoktu bende?

Dalgasız denizde herkes kaptan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MinervaL
    MinervaL's avatar
    Erkek

Pc-ErrOr bunu yazdı:

İnsan değilsin gibi bi sonuç çıkıyo :D 

Konumu silenlere inat kürdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    Pc-ErrOr bunu yazdı:
    önemli olan yalan attığını anlamaktı bak itiraf ettin :D bunu eklemeliyiz

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

yalan söylendiğini anlayınca,üzülür insan bazen.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 5128 Toplam Mesaj: 23