Yalan,Şarkı İstek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ya,kimin söylediğini bilmiyorum,bole eski tas plak tarzinda bi sarkı nakaratında yalaaaaan dio kadın uzatarak tatlı bi sesi var bole nazan oncelin gitme kal bu şehirde tarzında bi parça,kimin solediinin bilen veya sarkının adının tam bilen varsa yada sarkıyı bulan olursa bi upload etse be.share prog aradım yalan diye ama bulamadım

hız emniyettir...!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nebilem
    nebilem's avatar
    Erkek
    candan erçetinden mi bahsediyon ?

Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin... Gerçek Başarısızlar, Yanılgılarını Deneyimleri ile Düzeltemeyenlerdir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    yok o diil ya,o olsa anlardımda sesini taniyamiom,eskiler bilir belki su nese karabocek in ' ben yine sana vurgunum' diye bi sarkisi var ona da benzio ama nese karabocek de diil bu yalan .

hız emniyettir...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nebilem
    nebilem's avatar
    Erkek
    anladım bulursam haber veririm

Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin... Gerçek Başarısızlar, Yanılgılarını Deneyimleri ile Düzeltemeyenlerdir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    imzamda link var bakıcan mi neymiş o ne işe yararmış acaba.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    zumsuk efendi,aradıımı bulabilmek ve forumda da kelime duyarlı arama sistemine gore bu tarz aramalar icin ayri topic acmak daha mantıklı gelio bana.hic usenmeden yaziosun dimi bi de linke bak diye sanki actiin topicde binlerce mp3 varda,cok post varda bende ordan devam edeyim,egoistlik yapma arkadasim.biliosan yaz bilmiosan canın saolsun ,yalan diye bi parca ariyorum!

hız emniyettir...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

MaviBere bunu yazdı:
    -----------------------------
    zumsuk efendi,aradıımı bulabilmek ve forumda da kelime duyarlı arama sistemine gore bu tarz aramalar icin ayri topic acmak daha mantıklı gelio bana.hic usenmeden yaziosun dimi bi de linke bak diye sanki actiin topicde binlerce mp3 varda,cok post varda bende ordan devam edeyim,egoistlik yapma arkadasim.biliosan yaz bilmiosan canın saolsun ,yalan diye bi parca ariyorum!
    binlerce mp3 arasından bul demiyorum zaten yaz ordan birisi verir diyorum.Ne alakası var egoistikle bilmem neyle bir insnaın fikri neyse zikride odur.Boşuna konu açıyorsun bi ton uğraş forum aramalarıonda olcak tamam.

Bu sitede 5 bin kişi varsa bin kişi şarkı istese 1.000 ayrı topic demektir.Aynı şarkıyı istemediklerini varsayıyoruz birde.Arama için hepsi bu şekilde konu açsalar?NE olacak.Devam mı edecek hep ben şunu istiyorum bunu istiyorum diye.

Adam girer bakar yoksa cvp yazar elinde olan varsa verir.Bu kadar basit.Baksana 5 mesaj mı 6 mesajmı oldu hala elde var 0 ne şarkıcının adı ne bişey sıfır ya.Yerinde saydın.Bu mu yeni topic açmanın önemi.Yeni topic açmak illa ki millet aradığınd abulsun diyemi?

Türk milletinin düşüncesi  bu o topicte binlerce mesaj varda bende ordan dvm edeyim.Sen atmassa o atmassa nasıl ilerliyecek zaten.İşte en büyük sorun bu çıkar akıllının biri bütün grup piskoojisindeki diğerleri napıyorsa aynısını yap olayını kendine çeker istediği gibi kullanır.

Allahım yarabbim birde egostlikle bilme olayına çektin helal olsun birşey demiyorum.Yalaaaaaan kısmı olan şarkıları bilenler bir zahmet adını flanda yazarsa iyi olur.Bari 10-15 post kavgayla, tartışmayla, ay biliyodum du bakim ile gitmez.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    kardes yazdıklarınla ve senle polemige girmeyecegim,bi sarki ariorum,icine etme topigin,bildiklerinin hamsini yaz.bilmiosan pashol na huy.

hız emniyettir...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

MaviBere bunu yazdı:
    kardes yazdıklarınla ve senle polemige girmeyecegim,bi sarki ariorum,icine etme topigin,bildiklerinin hamsini yaz.bilmiosan pashol na huy.
    polimiğe girsende anlayamam seni bildiklerinin hamsini yaz?Hamsi bizim burda balık türü bilmiosan bilmoosan pashol na huy ?

Türkçe yok zaten alhhaım yarabbim küfür mü ediyorsun ne diyorsun belli değil ya.Bana sert çıkarsan 2 katı sertleşirim.Yazı yazmayacaktım nedir bu pashol na huy nerde yaşıyorsun hangi foruma giriyorsun ya.Benim ana dilim Türkçe benle konuşurken Türkçe konuş ne dediğini anlayayım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

hacı  dün radyoda dinledim kayıt ettim kısa bişeydi ama 2dk filan eski 1965 li yıllardan sanırım tarihi eser bi şarkı eğer buysa söyle oynak bişeye benziyor

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hatiralar-Susmaz
    Hatiralar-Susmaz's avatar
    Dişi

*edit

Sick of crying, Tired of trying, Yeah i"m smiling, But inside i"m dying!
Toplam Hit: 2079 Toplam Mesaj: 14