Yandex.Disk 10Gb Alan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

daha demin üye oldum güzel bişiye benziyo. yandex'e karşıydım ama bu disk için forevır yandeks :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

dropbox gibi bir sürü plartforma özellikle mobil plartformlara desteği nasıl

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sandman bunu yazdı:
    -----------------------------

dropbox gibi bir sürü plartforma özellikle mobil plartformlara desteği nasıl

os x ios android ve windows gibi birçok özelliği mevcut

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

yandex de bu işe girdi sonunda fakat skydrive ın 25 gb bedava alanıyla mutluyum :)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

tek seferde 98 mb dosya yukledım gmaılde 25 mb den fazla yuklenmıyordu bu cok ıyı oldu 1 2 sene ıcınde yandexcı cogalacak emınım

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

dropbox

google drive 

farkı ne bunun?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

Quetzalcoatl bunu yazdı:

yandex de bu işe girdi sonunda fakat skydrive ın 25 gb bedava alanıyla mutluyum :)

skydrive kadar sikindirik bişey görmedim abi ya. 25mb mi dosya limiti var. bir de 56k netten yüklüyormuşum gibi yavaş yüklüyor amk delirtiyor adamı.

bildiğim kadarıyla programı falan da yok sürükle bırak ile kopyalayalım.

omerelili bunu yazdı:

dropbox

google drive 

farkı ne bunun?

gugıl 5gb dropbox 3gb beleş veriyor bu 10 veriyor. kullanımı olsun arayüzü olsun çok rahat geldi.

batmazsa çok tutar. kenara beta yazmışlar. gerçi gugıl da eskiden gmaile beta diyordu ama gugıl var yandez var şimdi. adından kaybediyo bi kere =P

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

kim demiş skydrive 25 mb tek seferde dosya gönderimi diye? 

ben 1 küsür gb lık video attım daha geçen gün. bütün fotoğraf, döküman arşivim de ayrıca skydrive da. 

arayüzü de gayet kullanışlı ki google drive ın arayüzü de aynı. 

en mantıklı seçim şuan skydrive dır. daha sonra dropbox gelir. google drive ve yandex disk keyfidir.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

skydrive kadar sikindirik bişey görmedim abi ya. 25mb mi dosya limiti var. bir de 56k netten yüklüyormuşum gibi yavaş yüklüyor amk delirtiyor adamı.

gugıl 5gb dropbox 3gb beleş veriyor bu 10 veriyor. kullanımı olsun arayüzü olsun çok rahat geldi.

batmazsa çok tutar. kenara beta yazmışlar. gerçi gugıl da eskiden gmaile beta diyordu ama gugıl var yandez var şimdi. adından kaybediyo bi kere =P

skydrive ın limitleri kalktı artık anladılar sıkıntı olduğunu ve o dediğin 25mb limitini falan kaldırdılar galiba 2gb limit koydular. alan 25gb gayet de sağlıklı çalışıyor.

dropbox la uğraşana hala anlam veremiorm ben , adamlar 10gb alan vermişler ötesimi var. birde şeyi sorayım, 2 hesap aynı anda kullanabiliyor mu ? yani 2 yandex.disk aynı anda senkronize olabiliyor mu ? oluyorsa nasıl yapamadım ben.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sir bunu yazdı:

skydrive ın limitleri kalktı artık anladılar sıkıntı olduğunu ve o dediğin 25mb limitini falan kaldırdılar galiba 2gb limit koydular. alan 25gb gayet de sağlıklı çalışıyor.

dropbox la uğraşana hala anlam veremiorm ben , adamlar 10gb alan vermişler ötesimi var. birde şeyi sorayım, 2 hesap aynı anda kullanabiliyor mu ? yani 2 yandex.disk aynı anda senkronize olabiliyor mu ? oluyorsa nasıl yapamadım ben.

ne yazıkki hocam diğer yandezden alıo diğerine aktarımını yapabilirsins sadece 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
Toplam Hit: 3383 Toplam Mesaj: 23