Yapı Kredi Posnet 3D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Hocam benim script woocommerce'e yazdığım eklentinin üzerine addon şeklinde çalışıyor ve çok karışık ve parçalı halde. normalde çalışması basit, ben modüler olsun diye parçalayınca bu hale geldi :)

"Posnet Modules" klasörünü de eklentiye dahil edip posnetOos objesi oluşturup işlem yaptırmışım.

posnet objesine kullanıcı adı şifre gönderip data oluşturtmuşum. Bu dataları ve digest değerini forma koyup post ettirmişim. Sonrası ykb'de..

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

Zamanında baya büyük bir pos sistemi hazırlarken faydalandığım repoyu vereyim baya güzel yapısı var incelemeni öneririm hatta paket haline getirilmiş paket olarakta kullanabilirsin https://github.com/mewebstudio/pos 

Ek olarak güzel bir yapıda omnipaydir https://github.com/thephpleague/omnipay bu repoya bakmanıda öneririm.

Ccaglayan tarafından 05/Ağu/22 11:41 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

.net ile yapmıştım hocam ama php den anlamam malesef. Fi tarihinden kalma sistemler yapı kredi sanal pos sistemi. İnsanı hayattan soğutur. Allah yardımcınız olsun

kodlamaya töbe etmek üzereyim posnet muhabbeti yüzünden :D kuyruğuna kadar gelip saçma bir yerde takıldım ve çözemiyorum

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hocam benim script woocommerce'e yazdığım eklentinin üzerine addon şeklinde çalışıyor ve çok karışık ve parçalı halde. normalde çalışması basit, ben modüler olsun diye parçalayınca bu hale geldi :)

"Posnet Modules" klasörünü de eklentiye dahil edip posnetOos objesi oluşturup işlem yaptırmışım.

posnet objesine kullanıcı adı şifre gönderip data oluşturtmuşum. Bu dataları ve digest değerini forma koyup post ettirmişim. Sonrası ykb'de..

aynı mantıkla ilerleyerek formu hazırladım sms doğrulama ekranından sonra işlem tamamlama yaptığımda Mac dogrulama hatası alıyorum ve çözemedim.

Yaşam ve Ölüm arasındaki ince çizgide alırken nefes bazen mutlu bazen mutsuz herkes...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    ZeroCooL bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Wordpress için mi?

herhangi bir scripte uygulanmayacak düz php olması yeterli sunucu da calısan özel yazılmış bir script mevcut php 5.6 desteğiyle çalışan o suncu üzerinde kendine has calışacak

yapabilirim hocam istersen, ozelden numarani at whatsappten konusalim

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ucenmi
    ucenmi's avatar
    Erkek

yıllar once bu kutuphaneyı yazmıstım bır bak ıstersen

https://github.com/enesdayanc/vpos-posnet

ucenmi tarafından 05/Ağu/22 17:30 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    ZeroCooL bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

aynı mantıkla ilerleyerek formu hazırladım sms doğrulama ekranından sonra işlem tamamlama yaptığımda Mac dogrulama hatası alıyorum ve çözemedim.

Hocam mac datası dediği bazı bilgileri bir araya getirip hash leme yapıyorsun ve bu datayı post ediyorsun. Bankada gönderdiğin bilgilerle bu mac datasını oluşturup kontrol ediyor. Hashlemede hata olabilir veya UTF-8 formatında verileri birleştirmen lazım. Ordanda gol yemiş olabilirsin hocam

Titanyumun gücü adına!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kanoonline
    kanoonline's avatar
    Erkek

mac doğrulamasında bir nokta virgül hata yaparsan sonuç alamazsın. dökümantasyonda örnek hash sonucu vardı. aynı bilgilerle adım adım deneme yap hangi aşamada hash farklı çıkıyorsa o kısmı düzelt.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeroCooL
    ZeroCooL's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı
    ZeroCooL bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hocam mac datası dediği bazı bilgileri bir araya getirip hash leme yapıyorsun ve bu datayı post ediyorsun. Bankada gönderdiğin bilgilerle bu mac datasını oluşturup kontrol ediyor. Hashlemede hata olabilir veya UTF-8 formatında verileri birleştirmen lazım. Ordanda gol yemiş olabilirsin hocam

dokumandaki mantık ile ilerledim donuste mac bos donuyor

Toplam Hit: 2984 Toplam Mesaj: 20
yapı kredi sanal pos posnet