folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder [Yardım]İnternet Kafe Usb Bellek Sorunsalı!

[Yardım]İnternet Kafe Usb Bellek Sorunsalı!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

tayok  msn ekle benm profilimde var sana ne sölicem bak ok :D

vizyona girmemiş filmleri sende indirebilrsin araştır :D

ha sen limitliysen o zaman o sorununa care bul :)

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek
    akınsoft cafeplus ın taa a.k.. Yükledim server sistemini açıyorum kullanıcı adı şifreyi yazıyorum cannot attach to services manager diyor çalıştırmıyor server programını. Client programındada kısıtlama ayarlarına giriş yetkisi yok. Ulen hep beni bulur böyle hatalar şimdi onla uğraşacam offff.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

başlat-çalıştır-regedit-hkey_local_machine\system\currentcontrolset\control\storagedevicepolicies tenwriteprotect değerini 1 yap .böyle olması lazım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

offff ya osorunu firebird ü yeniden silip kurduğumda hallettim şimdi asıl sorun var.

Akınsoft un Server ı Client i görmüyor. Aynı makinamda server da yüklü client de yüklü. İkisinide açıyorum server client i görmüyor. neden böyle oldu anlamadım gitti. Offf 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayok
    Tayok's avatar
    Erkek

beyler işte şu an son aşamadayım ama client le server birbirini bir göremedi ya! İp ayarlarında mı hata yapıyorum yoksa client le server aynı yerde yüklü diye çakışıyorlar mı nedir sorun anlamadım. Ayarlardım makinayı ping at diyom cevap yok hesap aç kapat diyorum client de tık yok. anlamadım gitti :S

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twister_89
    twister_89's avatar
    Erkek
    şey aslında fazla sanal disk falan varsa  usb bellek falan vasa maline tanımıyabilir.bi bak belkide fazla sanal disk wardır.:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BadMad
    BadMad's avatar
    Erkek
    Hacı Bilgisayarım-Yönet-Disk Sürücülerine Gir USB Kesin Görür Ardından Sağ Tuş USB Acıp İstediğini Yürütebiirsin Veya Başka Türlü Bişeyde Var Adam Kasadan Anakarta Giden Kabloları Çıkarmış Olabilir

To Be Or Not To Be
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _E_O_R_
    _E_O_R_'s avatar
    Erkek

üstad vereceğim yolu takiben;

Denetim masası-->Yönetimsel araçlar-->bilgisayar yönetimi-->(sağ taraftan) disk yönetimi

burdan bilgisayara bağlı olan bilimum hdd, usb bellek, cd-rom vs yi görebilirsin. sizin aletin üstüne sağ tıklayıp aç dersen olayı çözersin hocam. kolay gele. 

hangi kadir? deli kadir uleeeyyyynnnn!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdsev
    abdsev's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bizim murda mars diye bi internet cafe var adamda 3 terebayt lık film arşivi var. usb takmaya kızıyorlar. ama üst katta fazla bişey olmuyodu.. biz arkadaşlarla bendeki 4 gb ile gidip yavaş yavaş sömürüyoduk.. ama dün bi baktımki usb flash diski takınca -4 gb kingston- -ewde çalışıyo- orda dosya kopyalarken yazma korumalı diyo... bir çözüm varmıdır..

başka bir internet cafe war bunun ismi güzergah bunda flash diski takınca -gene aynı flash disk- usb yavaş daha hızlı bir girişe takabilirsiniz diyo ve 1.4 gb lik filmi 25 dk da atıyo.. normalde 4 dk da falan atması lazım

sorularıma çözümü olan warmı....

isteyenlere film arşivinin print scrn ni aşağıdaki linkte

http://rapidshare.com/files/30867136/mars.rar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    benımde cafemde usb ler kapalı bıosdan kapadım bıos ayarlarını sıfırla veya usb lerı ac gorur fazlasına gerek yok

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
Toplam Hit: 13218 Toplam Mesaj: 21