folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yazılım Elemanı Alımı Ve Fiyat Verme

Yazılım Elemanı Alımı Ve Fiyat Verme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

gözlerim bozuk diye gözlük almıştım ama bu kadar da degil :D

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Vasıfsız fabrika işçisine o parayı veriyorlar hacım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

eğer çok çok ihtiyacınız yoksa , bunlar gibi beleşçi leş yiyici saygısız ipnelerin işlerinde çalışmamak , işlerini yapmamak gerek. ekmek yediğimiz yer bunların işyerleri işleri değil, php / .net vb yazılımın internetin kendisi. 

bir şekilde bu işleri ucuz görmeye başlarlarsa saygı duymazlar , senin işini asgari ücretle yapacak kaç kişi var biliyormusun derler. 

kesinlikle tersleyin , cevap bile vermeyin , haddini bildiren bir mail atın - hatta git anana yaptır bile denilebilir. 

herşeyin bir şeyi vardır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

bu ımkanlarla eleman bulabılıyorlarsa bır sırkette bız acalım

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Babam firinda calisan isciye o kadar veriyor ak. 2000 den asagiya calismam ben bunlarin hepsini bilsem
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musa-90
    musa-90's avatar
    Erkek

Abi zaten hastasıyım böyle ilanların kariyet.net te yeterince ilan var böyle bu türkiyede insanı enayi yerine mi koymaya çalışıyorlar anlamadım.Bir kişiye hem tasarım hem organizasyon hemde kodlama yapması ..... isteniyor ve maaş üç kuruş bende bu işin içindeyim.Hatta 2 hafta önce bir ilan buldum aynen neredeyse bu na benziyor photoshop bilsin php bilsin ........   giitiim görüşmeye kod yazma düzenleme herşey tamam dedim.Ama iş grafikerlige gelincce dedim photoshop az maz bilsemde grafikerlik yapamam dedim neyse işe girdim allahtan grafiker varmış burada neyse müdürün yanına gidiyorum butonları degiştir bu resim olmamış diyor bana anlamıyorum ya  bu adamlar işi bilmiyor yada tek bir kişiye ne yaptırabilirsem kar diye düşünüyor.

Bide işin en önemli kısmı ilanda php,mysql bilsin yazıyordu işe alınınca bir baktım bütün siteleri asp ile yapılmış(3-4 tane alan adları var) sadece bir tanesi php server da ondada wordpress kurulu.....

Ben ne yapayım..........

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

musa-90 bunu yazdı:
    -----------------------------

Abi zaten hastasıyım böyle ilanların kariyet.net te yeterince ilan var böyle bu türkiyede insanı enayi yerine mi koymaya çalışıyorlar anlamadım.Bir kişiye hem tasarım hem organizasyon hemde kodlama yapması ..... isteniyor ve maaş üç kuruş bende bu işin içindeyim.Hatta 2 hafta önce bir ilan buldum aynen neredeyse bu na benziyor photoshop bilsin php bilsin ........   giitiim görüşmeye kod yazma düzenleme herşey tamam dedim.Ama iş grafikerlige gelincce dedim photoshop az maz bilsemde grafikerlik yapamam dedim neyse işe girdim allahtan grafiker varmış burada neyse müdürün yanına gidiyorum butonları degiştir bu resim olmamış diyor bana anlamıyorum ya  bu adamlar işi bilmiyor yada tek bir kişiye ne yaptırabilirsem kar diye düşünüyor.

Bide işin en önemli kısmı ilanda php,mysql bilsin yazıyordu işe alınınca bir baktım bütün siteleri asp ile yapılmış(3-4 tane alan adları var) sadece bir tanesi php server da ondada wordpress kurulu.....

Ben ne yapayım..........

İlk fırsatta yeni bir iş bulup, iyi kötü ama en azından kendi işin olan PHP üzerine, kaçarcasına oradan uzaklaşmaya bak.

Allah kolaylık versin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

musa-90 bunu yazdı:

Ben ne yapayım..........

İlk fırsatta yeni bir iş bulup, iyi kötü ama en azından kendi işin olan PHP üzerine, kaçarcasına oradan uzaklaşmaya bak.

Allah kolaylık versin.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben 1000 veriyorum :)

varmı çalışmak isteyen :D

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

900 haftalık sandım..

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
Toplam Hit: 2724 Toplam Mesaj: 22