folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yediğim Jopa Değil Memleketin Haline Yandım !

Yediğim Jopa Değil Memleketin Haline Yandım !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    zaten ceza yedik amk özel şeridinden gittik diye ne var sanki 15 milyon nüfuslu şehir gitsek ne olcak herifte rüşvet isteyen bi tip vardı inip kafayı koycaktımda babam vardı amk trafiğide sikym rüşvetçi polisleride
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    sipidik bi anlamda haklısın kaşınıyom bende :D ama dayak cennettendir nihayetinde. boş beleş olmadığı sürece - bu durum gibi - dayak sorun değildir. ama haksızlık varsa tabii ki de gerekeni yapmak gerekir. o polüsün katli vaciptir :D

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    pc_worm bunu yazdı:
    -----------------------------

Şimdi olay,bizim mahallenin gençleri içiyor parkta,komşunun biri şikayetçi oluyor.Neyse abicim polisler geliyo siren sesini duydum araladım perdeyi baktım polis dedim yine uyarır giderler.. Lan oda ne bi bağrışlar çağrışlar.. Fırladım hemen baktım bizimkilerle polisler tekme tokat..

ben polis memuru olsam gorevimi yaparken boyle bi şey çıksa karşıma doverdim onları orada sonucta ben devletin gorevlisiyim kimse gorevimi yapmama mani olamaz ama karakola dgoturup orda dovmelerni hakaret etmelerini falan anlayamıyorum
     boyle polisle ilgili olayları olanlar arsa anlatsın dinleyelim ;)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

geçen gece bizde karakoldaydık üzerimizden makina çıktı die size fazla kesmişler bize 52 kestiler makinayıda geri aldık :D:D:D::D

amk eküri çok pis laf soktu ama

polis : ne sikime taşınıoz lan bunları?
    eküri: kendimizi koruoz bi nevi
    polis : bunlamı amk?
    eküri: e haklısın devletin bizi koruması lazım ama olmuo işte bizde kendi çabalarımızla......... falan :D:D:D

bunu duyan 3-5 polis toplandı ama bi sikim olmadı ya nolak aq gece 2 de saldılar kaldı ki içion die vuruolar...

çevreye rahatsızlıktan, dediğin gibi 50-55 ytl bi cezası var ödersin okadar aq..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    öle abicim bu işler :) ite dayı diyeceksin :)

sırıtma la.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi

Polislerin çoğu zaten manyak oluyo..Benim dayım da polis bana bıçak çekmişti :)

Zorunlu görevleri oluyo ya Doğu'da orda sıyırıyolar sanırım :D

Tanıdığım bütün polisler arızalı yani seninki de normal o kadar polisin arasına düşmüşsün,geçmiş olsun :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    abi o eskidendi yhaa pol,sler eskiyi yaştamaya çalışıo ama nafile orda ki poliste ne rahat adammış aynı ben o dururmda bende olsam aynsını derdim =) ama şahidin warsa bi b*k yapamaz ;)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eReN_77
    eReN_77's avatar
    Erkek

ates bunu yazdı:
    ben de 2 sene önce ehliyetsiz, en işlek caddede Yalova'da Cumhuriyet caddesinde bi tane çocuğa çarptım, karakola gidene kadar polisler bana " yarrağı yedin oğlum, okul hayatın bitti, para cezası, hapis cezası bilmem ne cart curt, bir de içerde bi güzel ezerler seni falan" anamdan emdiğim burnumdan geldi, neyse girdk karaola alkol muayenesi, sağlık muayenesi .. bilmem ne 2 gün sonra savcılığa ifade verdm mahkemeye çıkacaktım ama karşı taraf şikayetçi olmadı ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN.. öle yırttım .. çocuğnsağlık işine bayağı düşmüşlerdi.. kaza tutanağı bile tutulmadı, ehliyetsiz olduğumu falan sormadılar .. derken bi baktım sicile bile işlenmemiş:D:D ogece o kadar rahat uyumuştum ki anlatamam..

Eğer Sen Çalıskanlar Marketının onunde Carptıysan Cocuga bızım Insaat Sırkettınde Calısan Adamın Kardesıne Carptın (:

eğer Oysa ıyı yaptın aq :) bende Sevmıyordum kardesını :)))

KederLi Geçse Bazı Günler Seviyoruz Seni Can Gönülden Nasıl Bir Sevgi Ah Bir Bilsen Efes Bilsen Herşeyimsin Sen..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    haci ufak atta civcivler yesin diyorum ben nasıl sormazlar ehliyet a.Q :S

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 6837 Toplam Mesaj: 30