folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Yemyeşil Tarlalarda Açan Rüzgarlarda Asilce Ayakta Duran Beyaz Gelinlik Giymiş Güneşin Rengini Kıskandıran Güzel

Yemyeşil Tarlalarda Açan Rüzgarlarda Asilce Ayakta Duran Beyaz Gelinlik Giymiş Güneşin Rengini Kıskandıran Güzel

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    Islamic_Force abi Allah senden RAzı Olsun. Darısı seninde başına :)) + Criminal kanka tekrar sağol abisi.

Ilginc Aşık olmak ile light lık arasında ne alaka var. Bigün aşık Olduğunda görüşürüz :)))

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sirine
    Sirine's avatar
    Dişi
    holboy nettemısın :)) bende

formda kendını bılmez kişilerin gıt gıde cogalmasından ve bu sah sıyetler elını kolunu sallaya sallaya forumda bulunup SEVIYESIZCE yazılar yazmasından bır takım olaylara yol acıp ortamı cırkınlestırdıgınden dolayı formda kısa bı süre BULUNMUYCAM!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek
    HolyBoY bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ilginc Aşık olmak ile light lık arasında ne alaka var. Bigün aşık Olduğunda görüşürüz :)))

ben 5 aydir asigim zaten orda yazinin sonunda siritma var espri yaptigim ondan anlasiliyor bence

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phethon
    phethon's avatar
    Homo
    Benim Aşkımı size göstereyim.
    web sitem henüz tasarım hal,nde oldugu için kusura bakmayın.phethon.sitemynet.com kişisel sayfama bakın ve aşkımı görün.benimkisi platonik bi aşk ama olsun.ben aşıgım.

benimle ugrasmak top olmayi gerektirir phethon.sitemynet.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sirine
    Sirine's avatar
    Dişi
    bakın arkadaslar.. ewlwencektık güyaaa.. sımdı ne hale geldık .. sakın kımseye GUWENMEYIN.. helede BANA GUWEN dıyen adamdan KORKUN :((((( NEYSE BU SON ARTIKK..... BIDAHA BU KONU HAKKINDA BISI YAZMICAM..

formda kendını bılmez kişilerin gıt gıde cogalmasından ve bu sah sıyetler elını kolunu sallaya sallaya forumda bulunup SEVIYESIZCE yazılar yazmasından bır takım olaylara yol acıp ortamı cırkınlestırdıgınden dolayı formda kısa bı süre BULUNMUYCAM!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tanrım Muhabbete bak :|

İmzalar Kaldırılsın!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek

1 ay bile sürmeden ayrılmışlar. ilk başta okurken evlenecekler diye düşünüyordum.

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

BosphorusPasha bunu yazdı:

Tanrım Muhabbete bak :|

2003 te tarikat böyleydi işte.

:D

Editleme ihtiyacı duydum.

O zaman işte böyle samimiydi ortam anlamında söyledim.

Toplam Hit: 9741 Toplam Mesaj: 50