folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Yeni Açılan Hotmail Adresi Ve Eski Sahibi ?

Yeni Açılan Hotmail Adresi Ve Eski Sahibi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

konu başlığı   biraz enterasan oldu ama  olay şu  benm adım soyadım  mail adresi çok önceden alınmıştı  1 sene önce  falan öylesine bi  

denim isim soyisim  kayıt olmak için bi denedim    hesabı aldım sanırım  ilk sahibi kullanmadı dondu falan bişey oldu onu

bilmiyorum .adamın 2 tane  kredi kartinin hesap  özeti  borcu bana geliyor adam bi yerlere üye falan oldugunda hala   kendisinide  olmayan

eski üye oldugu yerlerin şeyleri  falan geliyor  bende  çoğu siteye mail adresi yanlıştır sisteminizden falan silin diye  yazınca çoğundan

kurtuldum  ama adam hala  kredi kartı bilgilerinin  mail adresini güncelleştirmedi  2 ay oldu nerdeyse .

ve işin enterasanı bu bankalar garanti ve teb  birinin  isim soy isim dogru ama diğerinde soyisim bile tutmuyor bende  bankayı arayınca  

bi şubeye gidip  dilekce verin düzeltirler falan dedi bekledim adam bi türlü güncellemedi .

neyse az öncede  facesini  heykledim :D

benim kullandıgım ama onun olmayan mail adresimle facebookta kayıtlıydı onunda şifresini değiştirdim :D

şifreyi alınca içim biraz kötü oldu ama  adam bi türlü değiştirmedi  bazende  hesabımı için parola sıfırlama istiyor  akıllı :D

şimdi  bu  facebooku falan  tamamen kapatsam mi adamın resimleri falanda var ne yapsam karar veremedim  :D

bi akıl verin 

moda :  konu yanlış yerdeyse taşıyabilirmisiniz.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adam mahkemeye verirse çok pis sıçarsın fazla kurcalama.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Adam mahkemeye verirse çok pis sıçarsın fazla kurcalama.

neye istinaden verecekmiş ben  maili hacklemedim ki adam kullanmadiğindan falan silindi faceyide merak ettim şifre bilmediğim için  şifre istedim

mail adresine  şifreyi alınca  adam evliymiş karısına  mesaj mı atsam diye düşündüm  yanlışlıkla oldu falan die 

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yanlış anladın.Mahkemeden bi bok çıkmaz ama başın ağrır o anlamda dedim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hiçbir şey olmaz kullansaymış mailini

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hocam sen en iyisi eşine bilgilendirme mesajı at. Söyle kredi kartı ekstresi vs hepsi bana geliyor diye. Adam önlemini alsın. Şifresini de ver facebook hesabının. Yazıktır.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı

Hocam sen en iyisi eşine bilgilendirme mesajı at. Söyle kredi kartı ekstresi vs hepsi bana geliyor diye. Adam önlemini alsın. Şifresini de ver facebook hesabının. Yazıktır.

şimdi böyle yapipda  uğraşmakta istemiyorum  yok niye aldn  facemizi falan fıstık die  adamın resimlerine baktım  çok mulayim bi adama benziyor bi

problem çıkartmaz gibi  sıradan bi  feys heklemesi sansınlar o zaman   bankalardanda dilekçe ile de sildirdiğim zaman olay biter :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

eşine mesaj at , de ki ;

MAil adresini aldım, adım soyadım. Fakat bana banka hesap özeti geliyor aylardır. Bankalara başvurdum, düzeltmedie.r Facebooktan mail üzerine şifre aldım.

Bankaları, şunu şunu düzeltirseniz sevinirim de. Facebook şifresini de yaz. 

Uğraşma abicim yazıktır diyeceğim de ; ulan 2013 yılındayız. 1-2 senedir bir adam mailine nasıl bakmaz ? Hele hele facebook maili gibi.

Vazgeçtim, şimdi böyle yaparsan, adam der ki benim mailimi çalmış. Al başına belayı.

FAcebook'unu dondur herifin. iç bulaşma.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

eşine mesaj at , de ki ;

MAil adresini aldım, adım soyadım. Fakat bana banka hesap özeti geliyor aylardır. Bankalara başvurdum, düzeltmedie.r Facebooktan mail üzerine şifre aldım.

Bankaları, şunu şunu düzeltirseniz sevinirim de. Facebook şifresini de yaz. 

Uğraşma abicim yazıktır diyeceğim de ; ulan 2013 yılındayız. 1-2 senedir bir adam mailine nasıl bakmaz ? Hele hele facebook maili gibi.

Vazgeçtim, şimdi böyle yaparsan, adam der ki benim mailimi çalmış. Al başına belayı.

FAcebook'unu dondur herifin. iç bulaşma.

işte yapacaklarımın listesi tam buydu  yinede bi danısayim dedim bende hiç bulaşmak  istemiyorum adam  klasik bi feys hacklemk olarak bilsin sonsuza kadar :d

Nev-i Şahsına Münhasır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

hocalar merhaba 

ya bu aldıgım mail başıma dert oldu .

kim yapıyor çözemedim edemedim bilmyiroum ama  eski sahibimidir nedir.

hala bu mail le bi yerlere kayıt oluyor.

geçen yine benım hesabıma facebook la kayıt olmuş galiba.

sürekli şifre yenilemeye çalışıyor  dogrulama kodu falan istiyor .

o şekilde giriş yapması biraz zor  andoridden şifre ile girebiliyn falan o şekilde güvenlik yaptım.

maili alalı  sene olcak nerdeyse hala admın kredi kartı ekstresi falan geliyor .

bankaya gidip dilekçe yazmam gerekiyormuş onada üşeniyorum.

onu geçtim de şu  maili bu tarz kayıt olmalardan ne bilim şifre  istemesinden falan kurtulmanın bi yolu yordami yokmu .

gerizekalı benim hesapla kayıt oluyo  şifreyi maile gelse alamayacak.

acaba bilerek mi yapıyor yıldırmaya mı çalışyor nedir çözemedim.

hani meraklısı da olsa derim ki bi mail atar konuşur falan oda yok .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

faceden mesaj at karısına suraya gel hanım aksam yemegını dısarda yıcez dıye :D

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 4224 Toplam Mesaj: 13