folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeni Bir Dolandırıcılık (Kekleme) Yöntemi Mi?

Yeni Bir Dolandırıcılık (Kekleme) Yöntemi Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

böyle adamlar yüzünden yarın ortada göt gibi kalsam ulan benim için de böyle kötü düşünür birileri diye eve kadar tabanway giderim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Adama yardım etmissin sonra dolandırıldım diyosun . Kusura bakma ama zorla yapılan bişey göremedim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

arabayı çalmışlar, bi de üstüne benzin parası almışlar :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

bi gün yol kenarında bi araba durdu kardeş gişelere ne kadar var nerden gideriz dedi :)

ben yayayım kafamdadagüzel bi şapka var.

cama yanaştım tam anlatacaktm orospunun evladı şapkamı aldı gaza bastı....

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

Bir gun yuruyorum esmer vatandaslarımımızdan biri abİ simit su parası dedi girdim su aldım verdim adama simit dedi simidide baskası alsin dedim bir kerede herifin sırtında elektrikli testere var para istedi ögrenciym dedim insan testere olunca korkuyor hani

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek
    Sizinkiler modernmiş burda direk baliciker ' bilader bali parası vercen mi be' diyorlar. yada sigara istiyorlar. gecen orospu evladinin birine 3 dal sigara vercem 3 dal daha istedi amk arsızı.

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

bir diğer yöntem, havaalanından birilerini alacaksanız, içeri girmeden yol üzerinde sağa yanaşıp beklersiniz. bu dallamalarda arabayla yanaşıp kardeş bişi sorabilirmiyim diyor sor diyince, thy de çalışıoyurm ( veya terminalde veya kargoda veya seyahet için geldim vs vs) hediye geldi bana paraya çevirmem lazım diyip arabadan inip 3-4 kutu parfüm 1-2 tane saat gösterip üzerlerinde 60€ 100€ gibi etiketler basılmış, kardeş birbirimize yardımcı olalım bunlara bir fiyat söyle vereyim gbsinden şeyler söylüyorlar. yok saoluda cevap olarak almıyorlar, zorla gönderdim başımdan.

sonra eve gelip biraz araştırınca, sadece o bölgede değil her bölgede aynı taktiği uyguladıklarını gördüm. hatta thy kartı falan bastıran da varmış asfösdgdsg.

siz siz olun kimseden iyilk beklemeyin kimse kimseye iyilik yapmaz durduk yere. yazılı olmayan hiç bir söze güvenmeyin. yazılı olanlarada güvenmeyin :D 

bindikleri arabarlda opel astra twinturbo falan gibi 60bin liralık arabalar. bir de zaten tokatçı olduklarını şöyle anladım, beklerken ben gönderdim sırayla bütün bekleyenlere sordular. daha sonra 1 tur atıp geri geldiler ama bana sormadılar. baya baya tur atıp gelip soruyorlar yeni gelenlere. sonra birkaç farklı araba daha gelip sordu. 

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Dilenciler hakikaten değişti artık.Bana bu tipte olanları denk gelmedi ama çok garip 2 dilenci denk geldi birisi geride duruyordu.Yabancıyız paramız yok deyip 1 lira istediler üstümde 50 kuruş vardı sadece  :D

Yok dedim."1 lira ya 1 lira" diyor adam.Ya vallahi yok dedim yürüdüm gittim.1 liraysa sen bana ver herife bak.

Daha sonra aynı adamlara rast gelenleri gördüm 2 kişi takılıyormış daima.

Benimle konuşan herifin deri ceketi vardı amk benim üstümdekini millet hırka sanıp acıyor üşümüyo musun sen onunla diye.1 liraymış :D

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

Bir gun yuruyorum esmer vatandaslarımımızdan biri abİ simit su parası dedi girdim su aldım verdim adama simit dedi simidide baskası alsin dedim bir kerede herifin sırtında elektrikli testere var para istedi ögrenciym dedim insan testere olunca korkuyor hani

Hocam bu bahsettiklerini daha önce de duydum işte.

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krey87
    krey87's avatar
    Erkek

Bende başıma gelen bi olayı anlatayım,uzuncayır metrobus duragına giden üst geçit merdivenlerinden geçiyorken 15-16 yaşlarında bir çocuk boya

sandığı merdivenlerden düşmüş kırılmış yerden toplamaya çalışıyorbi yandanda sessizce ağlıyor yola devam edecekken vicdanım el vermedi

kardeşim geçmiş olsun dedim bir 10 TL uzattım ilk önce almak istemedi ,sonra her neyse benim zorla eline tutşturdum aldı . yoluma devam edeyim

derken üst geçit merdivenlerini çıktımtım ki orda duran bir genç beni durdurdu abi neden verdin bu yeni bir dolandırıclık yöntemi dedi ya kardeşim

ne dolandırcılığı dedim çocugun sandığı düşmüş alıyo mazlumda bi çocuk abi o zamna iki dk bekle izleyelim dedi ben bir 10 dk izliyorum bu çocugu

on dk dır, sandığı toplayıp gitmedi gelen 5 giden 10 ,20 30 50TL veren bile gördüm dedi neyse durdum bi 5 dk kadar ben izledim hakketten dediği

gibi gelen 10 giden 20 30 TL leler cebine şıkıştırıyor yuh beduygu sömürüsüne bak dedim ve emin olmak için yanına gittim koçum gel evin nerde

bırakıyım ben seni sandığıda boş ver dedim kalk gidelim hiç konuşmayan sürekli ağlayan çocuk bülbül kesildi abi ben giderim sağol Allah razı olsun

dedi ısrar ettim yok abi beni almaya gelcek kardeşim dedi yalan mı konusuyosun lan sen dedim biraz sert çıkış yaptım yok abi ne yalanı falan dedi

artık iyice emin oldum hal ve hareketlerinden ver bakalım sen bana şu vediğim 10 kağıdı üç kağıtçı demeye kalmadan telaşlandı ve kaçmaya

başladı her neyse biraz depar ile fikirtepe doğru kaçarken çocugu enseledim 155 şi aradım 5dk kalmadan polisler geldi polisler teslim etmeden

once verdiğim 10 kağıdıda aldım sonra polislere teslim ettim ifade verdim v.s v.s  BU TARZ DUYGU SÖMÜRÜCÜLÜĞÜNE VE DOLANDIRICLIĞA

KARŞI UYARIYIM DEDİM... 

krey87 tarafından 18/Mar/14 23:11 tarihinde düzenlenmiştir

Do you mind if I smoke?
Toplam Hit: 4102 Toplam Mesaj: 34