folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yeni Ev İçin Yatak Ve Tv Ve İnternet Tavsiyesine İhtiyacım Var?

Yeni Ev İçin Yatak Ve Tv Ve İnternet Tavsiyesine İhtiyacım Var?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

arkdaşlar geçenlerde bahsetmiştim yeni ev aldım ve ailemin evinden çıkıyorum. yeni ev eşya alırken zorlandığım ve benim için en önemli olan iki eşya bunlar .   Televizyon ve Yatak.

televizyon da normal tv izlemiyorum. netflix blutv spotify filan takılıyorum. şimdi eş dost daha sık geleceğinden orada arkada müzik filan açılacak illaki yani smart olacağı kesin. Fakat 4k dır ekran  yenileme hızı şu kadar olsun filan gerek vamrı bilmiyorum. Çünkü blueray cd filan bu kadar düşkünü değilim. karşıda değilim fakat bütçe biraz zorluyor. direk en iyisi yerine biraz kısmak istiyorum nerelerden kısacağımıda bilmiyorum. o yüzden genel tv izleme alışkanlığımdan bahsettim. Vestel ucuz diye direk yapışmak istemiyorum mesela? 

yatak konusuna gelirsek çiftkişilik bir yatak olacak. sırt ağrısı olan , derin uykuyu samsung active 2 ye göre günde 10 15 dk tadabilen biri olarak burda iyi birşey almak istiyorum. ofis ortamında çalıştığım için sürekli oturmak vs perişan etti iyi bir uykuya ihtiyacım var açıkçası . 

internettde  burda aile evinde süperonline fiber var memnunum . ama evde herkes hem aktif cep kullanıcısı hem tv hem pc derken 100 mb yetiyordu. yeni evi boşaltan kişi uydu net kullanıyormuş ve memnunmuş . bir iki yerdede uydu neti övdüklerini gördüm çılgın hızlara ihtiyacım yok gibi stabil olsun isterim ama en azından akşam warzone a girince kasmasın netflixde görüntü 460p ye geçmesin kafi 

:) çok boş konuşmadım umarım tbt de sürekli ev güncellemeleri olduğunu bildiğim için deneyen eden net tavsiye verebilenler olacaktır. sorayım dedim .

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Oturma grubu olarak . Yeni moda yaslanma yeri arkaya kaydırmalı modeller SAKIN ALMA  

Otururken kendi arkaya kayıyor 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İnternet olarak Kablonet 100 megabit iyidir ama 19:00-00:00 arası hız 25 megabit oluyor. Gerçi o hızla interneti kullanan yoksa yine rahat içerik izlenir. Kablonet'in en büyük artısı TV yayınıda var. Sağlam Türkçe belgesel kanalları var. Film kanallarıda var ama belli bir kalite kıstasları yok. Rastgele film veriyorlar. Bazen ödüllü filmler veriyorlar bazende Kanal D'de gece yarısı yayınlanan köpekbalıklı filmler gibi filmler yayınlıyorlar.

Turkcell fiber altyapın varsa Vodafone Fiberde kullanabilirsin. Donanımhaber'de bir satışçı vardı 100 megabiti 100 liraya satıyordu.

https://forum.donanimhaber.com/vodafone-fiber-ilk-fatura-hediye-99-mbps-99tlden-baslayan-fiyatlarla--141918505

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun kardeşim , çok düşünme çok düşününce hiçbir iş hallolmuyor.

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Yatağa çok dikkat et seçerken çok yumuşak ve çok sert modeller olabiliyor. Orta sertlikteki-yumuşaklıktaki modeller daha seçilesi özel bir durumun yoksa. Atıyorum belinde problem vardır, illa sert yatakta yatmak istiyorsundur gibi.

Oradaki beş dakikalık denemeyle 8 saatlik uyku halindeki hissiyat farklı olabiliyor.

Visco-Bambu-paket yaylı vs. değişik tipler var, rahat ettiğini al popüler olanı değil. Rahat ediyorsan varsın ucuzu olsun, pahalısını alınca daha çok rahat ediyorsun diye bir şey yok.

Yatsan markasının politikaları güzel değişim-iade olayı var 120 gün mü ne bana cazip geldi.

4k çok gerekmiyor televizyonda ama gelecekte yayınlar dönüşürse faydalanırım diyorsan al ya da film manyağıyım,bağlarım onu izlerim diyorsan al.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Oturma grubu olarak . Yeni moda yaslanma yeri arkaya kaydırmalı modeller SAKIN ALMA  

Arkaya kayarken mecburi bir yukarı eğimle ittirmeli kayanlar var. 

Yani sırtlık olsun yan kolçaklar olsun ittirerek açılanlarda önce yukarı sonra aşağı doğru aşırtma bi eğimle açılan koltuklar var onlardan alırsanız eğer yaslanırken kendi kendine kayma sorunu olmas.

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Arkaya kayarken mecburi bir yukarı eğimle ittirmeli kayanlar var. 

Yani sırtlık olsun yan kolçaklar olsun ittirerek açılanlarda önce yukarı sonra aşağı doğru aşırtma bi eğimle açılan koltuklar var onlardan alırsanız eğer yaslanırken kendi kendine kayma sorunu olmas.

arkaya gidince lan depremmi oluyor diye insanın aklı gidiyor  

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Tv hdr olabilir,imkanın varmış uydunet kablonet en iyi fiberden daha performanslı Tr de,yatak seçiminizin sonucu olan.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

yatak için marka model önerisi olan varmı peki ? ve sizce nerelere bakmalıyım

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

yatak için marka model önerisi olan varmı peki ? ve sizce nerelere bakmalıyım

hocam yatak ve yastik öyle tavsiye üzerine alinacak seyler degil gibi.. Vücut icin özel hazirlanmis yataklara bakman ve gidip kendin bir test etmen lazim. Belki yumusakligi-sertligi sana uygun olmayabilir. Mesela ben yumusak yatak sevmiyorum icine gömülüyorsun, ama baskasina bu daha rahat geliyor.. O yüzden yatak-yastik biraz kisiyle alakali seyler.

Ve yatak almak bence basit bir sey degil. Cidden cok etkiliyor kaliteli-kalitesiz farki. O yüzden alabildigince güzel kalitelik yataklara bak. Mesela Ikea var mi oralarda bilmiyorum ama oradan secebilirsin, deneyebilirsin, baya da da bir cesit var. Ya da baska firmalar.. Gidip bir bak bence

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

bende vestel 55" tv var 3.k ya başka 55" iyi tv varsa gel burda beni kovala ben de bütçe ayırsam sony samsung philips düşünürdüm aynı ebatlardaki bir ürün için yarı fiyatına aldım

Toplam Hit: 1445 Toplam Mesaj: 18
ev