folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Yeni Evlilerin Kyk Borçları Siliniyor

Yeni Evlilerin Kyk Borçları Siliniyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek

ben yüksek lisans yapıyorum şu anda evliyim ve kredimi geri ödemeye başladım beni etkilermi acaba :D

Orman Mühendisi //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmQceR
    EmQceR's avatar
    Erkek

resmi olarak ne zaman çıkar bu olay acaba ? 1 ay sonra evledik diyelim o 2 ay sonrada bu olay çıktı başvuru yapabiliriz heralde değil mi ?

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler evleniyorummmmm :P:P

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

anladığım kadarıyla henüz yasalaşan bir şey olmadığı için şuan detaylar belli değil. gerekli düzenlemeler yapılınca tüm detaylar belli olur.. seçim yatırımı bu muhtemelen o yüzden ikinci dönemden itibaren her şey netleşmiş olur diye düşünüyorum

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek

Evlenmek için harcanan para 30.000 - 40.000 TL

KYK borcu 9.000 TL

olmaz o iş hacı,

resmi nikahla evlenirim başka da bir şey istemem diyen varsa gelsin evlenelim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Mukavim_ bunu yazdı

Evlenmek için harcanan para 30.000 - 40.000 TL

KYK borcu 9.000 TL

olmaz o iş hacı,

resmi nikahla evlenirim başka da bir şey istemem diyen varsa gelsin evlenelim.

Kyk borcunu sildirmek isteyen birisi zaten formaliteden evlilik yapar zaman sonra boşanırlar aynı şekilde kız tarafınında borcu varsa mükemmel yani :)

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Bu da evli çiftlere verilecek 10 bin tl kredi ile ilgili

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, konunun henüz tasarı halinde olduğunu ve netleşmediğini dile getirdi.

SADECE 18-24 YAŞ ARASI

Krediden yaralanacak çiftlerin yaşlarının 18-24 arasında olması gerektiğini vurgulayan Şahin, "Üniversite mezunları için üst yaş sınırı 26 olarak uygulanacak" dedi.

4 YILDA GERİ ÖDENECEK

Verilecek kredinin 4 yılda geri ödeneceğini dile getiren Şahin, "Kredi tutarı en fazla 10 bin TL olacak, kredi vadesi 1 yıl geri ödemesiz toplamda 4 yıl olarak uygulanacak" ifadesini kullandı. Şahin, "Geri ödeme sürecinde çocuk sahibi olunması durumunda kredi geri ödeme taksitleri 1 yıl süreyle ötelenecek" ifadelerine yer verdi.  Şahin, çiftlerden birisinin yetim olması ve devlet yurtlarında kalmış olması durumunda ise kredinin 2 yıl ödemesiz olmak üzere 5 yılda geri ödeneceğini vurguladı.

unbalanced tarafından 01/Kas/13 15:08 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Sadece bi resmi nikah yetiyor mu acaba ?
    oyleyse ben 2 yil sonra kiyarim nikahi :))

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

KYK'dan kredi çekmiş benimle aynı müzdaripliği yaşayan MURIDE hanımlar. Yasa çıkarsa ve etrafınızda birisi yoksa beni bulun konuşalım anlaşalım. Evlenme ve Boşanma masraflarını %50 bölüşürüz. Yaş 24, 2 senem kaldı çabuk olun acele edin.

Bir an kendimi o kapının önünden geçen overlokçuya benzettim. "Hanımların dikkatine overlockçu ayağınıza geldi, halı kilim yolluk paspas kenarına...."

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Peki devlete olan bu borçları kim ödeyecek. Siz sikişin biz bakarız mı demek oluyor bu! Ulan tutuğunu skecen hamile bırakıp kaçacan, madalya bile alırsın... tam öyle bir dönemde yaşıyoruz.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 12583 Toplam Mesaj: 47