folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yeni Evlilik Ve Eşya Almak İçin Yer Önerisi ?

Yeni Evlilik Ve Eşya Almak İçin Yer Önerisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Merhaba müridler,

Evlendim eşim öğretmen istanbula anadolu yakasına tain istiyoruz.

Uygun (ekonomik) olarak toptan veya parça olarak alışveriş yapabileceğimiz,

beyaz eşya ve mobilya eşyaları alabileceğimiz mekan önerebilir misiniz ?

Teşekkürler

Mx0TBT tarafından 23/Ağu/15 20:15 tarihinde düzenlenmiştir

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frq23
    frq23's avatar
    Erkek

Ben beyaz eşyaların hepsini netten aldım tabi önce mağazaları gezip marka model belirledim sonra netten baya uyguna geldi 

YalnızAdam
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    frq23 bunu yazdı

Ben beyaz eşyaların hepsini netten aldım tabi önce mağazaları gezip marka model belirledim sonra netten baya uyguna geldi 

katılıyorum hocam. güvenilir yerler bulabilirsen bence de en mantıklısı internet.

mobilya için de anadolu yakasında önerim ümraniye dudullu da modoko var oraya bakabilirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Abi anadolu yakasındaysan 3 takım işte oturma yemek vs buralarda 3.600 tl ye satıyorlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

beyaz eşya netten mobilya lar gözlemlediğim ider uygun biz istikbalden aldık modoko denilen yer kazığın alası

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bilen varsa yazsın, banada lazim olacak. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ben internetten alışveriş yapmamıştım. Hepsini görerek aldım. Öncelikle beyaz eşyayı arçelikten aldım ama şuan bazı ürünlerde pişmanım. Bosh yada siemens ürün alan arkadaşlarımın eşyalarının daha iyi olduğunu gözlemledim. 

Mobilyayı evgör diye bir toptancıdan aldım bu konuda da pişmanım, kesinlikle tavsiyem ikea olacaktır. Bir çok üründe kampanya yapabiliyor ve gerçekten ürünler çok kaliteli.

Çatak kaşık, yemek takımı vs gibi mutfak ürünleri için bernardo yu öneririm. Çok iyi indirimleri oluyor ve kaliteli ürünleri. Karaca, korkmaz ve esse yi tavsiye etmiyorum. tantitoni ürünleri de alınabilir.

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    saposcol bunu yazdı

Ben internetten alışveriş yapmamıştım. Hepsini görerek aldım. Öncelikle beyaz eşyayı arçelikten aldım ama şuan bazı ürünlerde pişmanım. Bosh yada siemens ürün alan arkadaşlarımın eşyalarının daha iyi olduğunu gözlemledim. 

Mobilyayı evgör diye bir toptancıdan aldım bu konuda da pişmanım, kesinlikle tavsiyem ikea olacaktır. Bir çok üründe kampanya yapabiliyor ve gerçekten ürünler çok kaliteli.

Çatak kaşık, yemek takımı vs gibi mutfak ürünleri için bernardo yu öneririm. Çok iyi indirimleri oluyor ve kaliteli ürünleri. Karaca, korkmaz ve esse yi tavsiye etmiyorum. tantitoni ürünleri de alınabilir.

Abi adam uygun diyor sen ikea diyorsun :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    saposcol bunu yazdı

mevcut uygun gördüğü bütçenin üstüne biraz daha para koyup kaliteli alsa uzun yıllar dayanır hocam :) bizim evdeki beyaz eşyaların hepsi bosch marka senelerdir sıkıntısız kullanıyoruz.. Mobilya olarak ikea haricinde istikbalde iyidir.. Diğer ürünler konusunda emin olmadığım için marka tavsiye edemeyeceğim..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    saposcol bunu yazdı

Uygunluğu herkes için önemlidir ama x bir marka alıp sürekli sorun yaşaması ve garanti süresi geçincede servislere ekstra ücret ödemesindense, biraz daha fazla pahalı ama kaliteli ürün alması iyidir. İkea aslında çok pahalı değil. Ben evgör ü uygun diye aldım ama ikea da aynı tarz ürünler daha ucuz olabiliyor, hemde daha kaliteli. 

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Topkapı spotçular çarşısı. Ama müşteri memnuniyeti konusunda sorumluluk kabul etmiyorum.

‎‎‎