Yeni Kimliği Alabilen Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

bu yeni kimlik ve ehliyetleri alalım mı almayalım mı ? 44 derece dıışarısı ve uğraşmaya değer mi diye düşünüyorum açıkçası

Hocam şuanki kimliğinin veriliş tarihini kotnrol et eğer 10 yıldan öncesine ait ise değiştirmen gerek, kimlik ile yapılan bir işlemde dikkatli bir memur yaklarsa kabul etmez.

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

bu yeni kimlik ve ehliyetleri alalım mı almayalım mı ? 44 derece dıışarısı ve uğraşmaya değer mi diye düşünüyorum açıkçası

Hocam şuanki kimliğinin veriliş tarihini kotnrol et eğer 10 yıldan öncesine ait ise değiştirmen gerek, kimlik ile yapılan bir işlemde dikkatli bir memur yaklarsa kabul etmez.

taaaa 2007 hocam ben en iyisi randevu alayım haftaiçine. he gün boş zaten :) 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

bi ara pasaport almak için çayırova ilçe emniyete gitmiştim alt katında da nüfus müdürlüğü vardı pasaport başvurusu yaptıktan sonra iki dk aşağı indim 16 tl verdim başvurumu yaptım çıktım 1 hafta sonra kimlik elimdeydi. Şans meselesi bu kimlik işi de herhangi bi nufus müdürlüğüne gidin sıra numarası alın max 1 saat sonra sıra geliyor zaten gidip alın hemen sıra almakla uğraşmayın.

Love is nothing without fucking.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@Cesnit

Haklı çıktın. 199'u aradım iptal olmuş diyor ama adam neden iptal olduğunu bende göremiyorum dedi. Randevu alın dedi tekrar taa 10 Ekim'de boş randevu varmış. Pazartesi gidip kaynak yapayım araya. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shivo
    shivo's avatar
    Erkek

ukrayna gürcistan gibi kimlikle gidilen ülkelere eski kimlikle gidilemiyor diye biliyorum beyler aklınızda bulunsun.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kimlikle gidilebilen vizesiz ülkelere sadece yeni kimlik ile çıkılabiliyor.

Kimlik için randevu alıyor sunuz. 199 u arayarak halledebilir siniz.

Randevu günü 16 tl nakit ve 1 tane yeni kimlik için biyometrik foto götürüyorsunuz. 

İşlem tamamlandıktan 15 gün kadar sonra verdiğiniz adrese ptt kargo ile geliyor. memur elden teslim ediyor size...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    shivo bunu yazdı

ukrayna gürcistan gibi kimlikle gidilen ülkelere eski kimlikle gidilemiyor diye biliyorum beyler aklınızda bulunsun.

Eski kimlikler hala gecerli hocam veriliş tarhini kontrol etmeniz yeterli 

طדṮ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Geçen Pazartesi tekrar başvurdum kartım şuan kalite kontrol aşamasındaymış. Kadına önceki neden red edildi diye sordum bizde göremiyoruz dedi. 16 liralık ücreti ilk sefer verdiğiniz için almıyorum dedi.

Bu arada ufak bir bilgi kartınız gönderildi yazısının sonundaki numara PTT gönderi takip kodu. Oradan kimliğin gelişini takip edebilirsiniz. Ankara'dan geliyor kimlikler. PTT kargo eve getiriyor ve sadece size ve sizin belirlediğiniz 1. derece akrabanıza kimlik + imza karşılığında teslim ediyor. Kimlik verilemezse 2. sefer adresinize geliyor yine veremezlerse nüfus müdürlüğüne gidiyor ve sizi arayıp bilgi veriyorlar. 30 günde orada bekliyor yine almazsanız imha ediliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek

Tam tarihini hatırlamıyorum ama aşağı yukarı 2 ay kadar önce bir cumartesi günü başvuru yapmıştım, başvurudan sonraki cumartesi (1haftada) kimliği teslim aldım sanırım bulunduğum yer(Manavgat) kalabalık olmadığından bu kadar hızlı geldi.

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Bende 2017'ye girmeye 1 gün kala eski kimlikten çıkartmak için nüfus müdürlüğüne gittim, tekrar eski kimlikten aldım, yeni kimliğe güvenemiyorum bi türlü. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 6861 Toplam Mesaj: 56
kimlik