Yeni Macbook Pro

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

touch bar kalktı mı ? neden göremedim bir sey acikladilar mi bunun için.

yeni sarj aleti gelmiş te, typeC den olan sarj aletleri artik calismayacak mi :( bu üzdü.

bence (sadece benim fikrime göre) mouse ve touchpad kullanımını terk etmelisin. gününün büyük kısmı bilgisayar başında geçen insanların mouse gibi gereksiz bir şeye zamanını kaptırmaması lazım.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CISSP
    CISSP's avatar
    Erkek

14 inç mi 16 inç mi daha mantıklı evde iken harici monitor kullanılacak

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Touch Bar kalkti, cunku nerdeyse hic kimse istemiyordu, ben seviyordum ama seveni gormedim, insanlarin cihazla ilgili ilk sikayeti buydu resmen.

Ister MagSafe ile ister onceki nesil gibi usb ile sarj edilebilecek bu cihazlar, yani istege bagli, tanitimda soylendi.

Ekran harika, hoparlorler harika, soc harika, cihazin bana gore tek falsosu; madem ustte kamera centigi koymuslar, neden face id koymamislar, bir aciklama yok, sirf bir kamera icinse cok buyuk bir centik cunku.

Centik her ne kadar bok gibi gozukse de aslinda orada o kamera olmak zorunda oldugu icin ekranin ust kismi 1cm kadar boydan boya bosluk oluyordu, o boslugu ekran olarak kazandirmislar aslinda, boyle bakmak lazim. Cok goze batarsa bir sekilde orayi devre disi birakma yolu bulunur, eski nesil cihazlar gibi gorunur o zaman.

Ayrica kamera 1080p ye yeni cikmis diye elestiriliyor ama orasi o kadar dar ve kucuk bir yer ki, fiziksel olarak daha yuksek cozunurluklu bir kameranin oraya yerlestirilebilme sansi yok malesef, yani gicikligina koymuyor degil adamlar.

Ehl-i Byte
Toplam Hit: 2309 Toplam Mesaj: 24
m1 pro m1 max