folder Tahribat.com Forumları
linefolder Android - IOS Programlama
linefolder Yeni Oyunumuz Google Play Store'da!

Yeni Oyunumuz Google Play Store'da!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı
    Cupofcoffee bunu yazdı

İndirdimi 3dk da sildim 200 metre gitmeden 2 tane reklam nedir. Bu tarz oyunlar bakılıp silinmek için kullanılır uzun ömürlüde olmaz.Reklam olmasın demiyoruz tabi ama reklam koyucam diye uygulamayı ezdirmenin de manası yok.

Usta 200 metreyi 10 dakkada mı gittin naptın oyun içinde 3 buçuk dakikada bir tam reklam çıkıyor.

Oyun akışına mı reklam koydunuz? :)

Başlamadan bitecek bir proje daha..

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Cupofcoffee bunu yazdı

İndirdimi 3dk da sildim 200 metre gitmeden 2 tane reklam nedir. Bu tarz oyunlar bakılıp silinmek için kullanılır uzun ömürlüde olmaz.Reklam olmasın demiyoruz tabi ama reklam koyucam diye uygulamayı ezdirmenin de manası yok.

Hocam zaten paravan uygulama öyle çok bi yenilikçi birşey değil. Amaç oyunu yapıp reklam koyup para kazanmak milyon tane aynı oyun var. Atıyorum unity atölyeden hazır imajları indiriyorsun. Biraz rötuşlayıp sürüyorsun olay bu. Çok bişey bekleme yani

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı
    adamhakli bunu yazdı

İndirdim. Puan da verdim :)

Bi tavsiyede bulunmak isterim.

İmaj fikri çok güzel beğendim. Ama şunu 1990 öncesi araba tasarımları ile yapsaydın 10 numara olurdu. Çokta geç sayılmazsın bence. Bi düşün bu fikri...

Güzel fikir aslında :) Ama asıl hedef kitle Türkiye olmadığı için çok da önemsemedim zaten diğer ülkelerde oyunun ismi de farklı

Tamam işte. Türkçe dili seçenlere bizim eski arabalar çıksın envanterde. 😊

Güzel olur benden demesi.. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı
    Cupofcoffee bunu yazdı

Hocam zaten paravan uygulama öyle çok bi yenilikçi birşey değil. Amaç oyunu yapıp reklam koyup para kazanmak milyon tane aynı oyun var. Atıyorum unity atölyeden hazır imajları indiriyorsun. Biraz rötuşlayıp sürüyorsun olay bu. Çok bişey bekleme yani

Yenilikçi olmayabilir ama edit yapmadık. Scriptler, bina yol modelleri bize ait. Araba modellerini satın aldık. Ben 17 yaşındayım o kadar gücüm yok malesef.

Önyargılarınız yüzünden insanları bu işten soğutuyorsunuz

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    psynchuron
    psynchuron's avatar
    Erkek

Güzel olmuş hocam ellerinize sağlık

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hocam ne yapıyorsun yaa ☺ ☺ ☺ 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Hocam ne yapıyorsun yaa ☺ ☺ ☺ 

Aldatıyor musun yoksa? Seni hınzır

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    Cupofcoffee bunu yazdı

Yenilikçi olmayabilir ama edit yapmadık. Scriptler, bina yol modelleri bize ait. Araba modellerini satın aldık. Ben 17 yaşındayım o kadar gücüm yok malesef.

Eğer yaşın 17 ise tebrik ederim, cidden büyük bir başarı seninkisi,

Lisanstan mezun ettiğimiz arkadaşlar içerisinde böyle bi proje çıkaramayacak olanlar var.

2-3 Saat vaktini ayır şu video serisini izle https://www.youtube.com/watch?v=_L-qSa_Kq6Q ufkunu açacaktır.

Retention nedir? Sizin oyunun 7 day retention skoru ne olur?

Bir oyunda para kazanmak istiyorsan reklamdan ziyade iap'e yönelmelisin. Bu şekilde 100k download'a da erişssen pek birşey kazanamazsın.

Edit: oyunu mıncıklıyorum. Tekrar güncelleyeceğim mesajı.

Öncelikle o interstitial ad'i kaldır. Koyacaksan da oyundan ana menüye dönerken koy. Alta koyduğun banner'ı oyun içinde yukarıya koyabilirsin ölü bölge orası az da olsa gelir getirir.

Oyun içinde reklam çıkması kadar adamı deli eden birşey yok, tepeye koyduğunuz video izle para kazan olayı güzel ama daha sık verebilirsin onu, ad decay'den kurtulmak istiyorsan admob üzerinden mediation yapabilirsin.

İkinci olarak oyuna para birimi koymuşsunuz ama in app purchase yok, ben para satın almak istiyorum belki?

Alttaki menülere tıklayınca popup açıyorsunuz ama geri butonu koymuşsunuz. Daily reward kısmında yaptığınız gibi köşesine tıklayıp kapanacak hale getirirseniz daha güzel olur.

Bir de ben bu oyundan nasıl çıkıcam? Hard buttonlar çıkış için çalışmıyor. Çıkış butonunu da göremedim ana menüde.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

NmC tarafından 09/Haz/17 01:12 tarihinde düzenlenmiştir

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı
    Cupofcoffee bunu yazdı

Hocam benim dilim serttir direkt söylerim karşımdakinin yaşı çok da mühim değil. 

Eğer gazla çalışacaksan hiç başlama baştan söyleyeyim :) Kırılacak bir hevesle devam etme hiç bir işe.

Diğer açıdan bakınca olay storedaki benzeri diğer binlerce örneğinden ne farkı var mesela? E böyle bir fark olmayınca da unity mağazasından çeşitli modelleri alıp (artık satın alma olur araba olur ağaç olur kiralama olur bilmem) koymuş içine de bolca reklam koymuş dedim. Böyle amacın yoksa bence kusura bakmak yerine kendi kendine 'demek insanlar böyle yapıyormuş' demen gerekiyor.

Bunun dışında 3.5 dkda reklam gösterimi ve oyun akışını durdurması da yine aynı şekilde paravan oyunlarda kullanılan taktik. Esinlenmeden böyle yaptıysan tebrikler içinde bir paravancı yatıyor :)

Bunun dışında dediğim gibi unity olmaz ne bileyim kendi öz ruh dünyanda mükemmel iyi bir insan olabilirsin falan ancak dediklerimin gerçekliğini değiştirmiyor.

Yaş meselesine gelince çok takılma ortaya ilk birşeyler koyduğumda 14 yaşındaydım ancak bugün 21 yaşındayım ve bugün ortaya bir proje koyduğumda 'a yaşın buysa iyi ozaman' denilmiyor. 

Olabildiğince yapıcı olmaya çalıştım, saygılar.

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

türkiye pazarından para kazanamassın. Oyunun ismini ve dilini değiştir

Toplam Hit: 3487 Toplam Mesaj: 23
android oyun geliştirme google play store