folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yeni Oyunumuz Google Play Store'da! Bu Defa Çoook Kaliteli Grafiklerle.

Yeni Oyunumuz Google Play Store'da! Bu Defa Çoook Kaliteli Grafiklerle.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Merhaba Mürid(e)ler,

Buraya diğer platformlara yazdığımdan daha samimi bir yazı yazacağım. En son 2017'de bir oyun yapmış ve onu da burada sizlerle paylaşmıştım. O zaman çok yükselmiştim oyuna fakat şimdi bakınca arada ne kadar fark olduğunu fark ettim.

Bu yola çıkarken amacımız gerçekten mobil platformlarda 'kaliteli' ve 'gerçekçi' esasına dayanan sağlam bir araba oyunu çıkarmaktı. Marketteki diğer araba simülasyon oyunlarına baktığımızda boktan oynanış ve grafiklere rağmen 1 milyon, 10 milyon gibi komik indirme rakamlarını görüyoruz. Her ne kadar Google artık indie developerları geri plana atıyor olsa da, biz kaliteli bir içerik üreterek karşılığını alabileceğimizi düşündük.

Oyunun özelliklerine gelirsek; +20 farklı çeşit özelleştirilebilir araba, gerçekçi bir sürüş kontrolü ve 3 farklı kontrol seçeneği, 4 farklı mod ve 60 level bulunmakta. Oyun 10 farklı dile native speaker'lar tarafından çevirildi.

Oyunumuzun temel amacı oyuncuların park etme ve araba sürüş becerilerini geliştirmek ve bunu olabildiğince gerçeğe yakın olarak yapmak. 

Şimdiden olumlu-olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyor olacağım. Oyunu deneyip feedback vermeyi unutmayın. Güncellemelerle muhtemel sorunları gidermeye çalışacağız. 

Linki buraya bırakıyorum (Çok yakında App Store'da); Oyun Linki (Google Play Store) 

Şimdiden teşekkürler :)

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı

Merhaba Mürid(e)ler,

Buraya diğer platformlara yazdığımdan daha samimi bir yazı yazacağım. En son 2017'de bir oyun yapmış ve onu da burada sizlerle paylaşmıştım. O zaman çok yükselmiştim oyuna fakat şimdi bakınca arada ne kadar fark olduğunu fark ettim.

Bu yola çıkarken amacımız gerçekten mobil platformlarda 'kaliteli' ve 'gerçekçi' esasına dayanan sağlam bir araba oyunu çıkarmaktı. Marketteki diğer araba simülasyon oyunlarına baktığımızda boktan oynanış ve grafiklere rağmen 1 milyon, 10 milyon gibi komik indirme rakamlarını görüyoruz. Her ne kadar Google artık indie developerları geri plana atıyor olsa da, biz kaliteli bir içerik üreterek karşılığını alabileceğimizi düşündük.

Oyunun özelliklerine gelirsek; +20 farklı çeşit özelleştirilebilir araba, gerçekçi bir sürüş kontrolü ve 3 farklı kontrol seçeneği, 4 farklı mod ve 60 level bulunmakta. Oyun 10 farklı dile native speaker'lar tarafından çevirildi.

Oyunumuzun temel amacı oyuncuların park etme ve araba sürüş becerilerini geliştirmek ve bunu olabildiğince gerçeğe yakın olarak yapmak. 

Şimdiden olumlu-olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyor olacağım. Oyunu deneyip feedback vermeyi unutmayın. Güncellemelerle muhtemel sorunları gidermeye çalışacağız. 

Linki buraya bırakıyorum (Çok yakında App Store'da); Oyun Linki (Google Play Store) 

Şimdiden teşekkürler :)

Hayırlı bol güncellemeli işlerin olsun hocam. Başarılar... 

alektamovikmovik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Teşekkür ederim hocam :) Eleştirileri bekliyorum

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Hayırlı uğurlu olsun Deneyeceğim..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    DracuLax bunu yazdı

Hayırlı uğurlu olsun Deneyeceğim..

Teşekkür ederiz :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

mobil oyun oynamayı bıraktığım için deneyemeyecem ama yolunuz açık olsun.

mobil oyun oynamayı neden bıraktığımı anlatayım belki senin içinde geçerlidir. mobil oyunlar tamamen para üzerine kurulu. pc de bir oyun açıtğınızda sürekli bi yerlere tıklayabilirsin. oyunda sürekli bir olay döngüsü vardır. mobil oyunlarda da tam tersi. inşaata bas 5 saat bekle. beklemek istemiyorsan 10 elmas harca. x yap bekle modeli var oyunlarda. ya da günlük 5 hakkın var daha fazla oynamak istiyorsan 10 elmas harca. ben niye senin kofti oyununa para harcayım? gider Pc oyunu alırım harcadığım para bi işe yarar. mobilde harcadığın parada boş. 10 saatlik inşaatı 10 dk ya indiriyor sonra bir inşaat daha yapacaksın hadi bir daha harca. genel itibari ile bu mantık üzerine kurulu olduğu için bıraktım

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

mobil oyun oynamayı bıraktığım için deneyemeyecem ama yolunuz açık olsun.

mobil oyun oynamayı neden bıraktığımı anlatayım belki senin içinde geçerlidir. mobil oyunlar tamamen para üzerine kurulu. pc de bir oyun açıtğınızda sürekli bi yerlere tıklayabilirsin. oyunda sürekli bir olay döngüsü vardır. mobil oyunlarda da tam tersi. inşaata bas 5 saat bekle. beklemek istemiyorsan 10 elmas harca. x yap bekle modeli var oyunlarda. ya da günlük 5 hakkın var daha fazla oynamak istiyorsan 10 elmas harca. ben niye senin kofti oyununa para harcayım? gider Pc oyunu alırım harcadığım para bi işe yarar. mobilde harcadığın parada boş. 10 saatlik inşaatı 10 dk ya indiriyor sonra bir inşaat daha yapacaksın hadi bir daha harca. genel itibari ile bu mantık üzerine kurulu olduğu için bıraktım

Şahsen ben de mobil oyun oynamıyorum hocam hahah

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aytekinet
    Aytekinet's avatar
    Erkek

İndirdim oynadım hocam güzel aracın içinde sürücü de olsa daha iyi olurdu şoför koltuğu boş

Kendini bulmak istiyorsan, kendin için düşün.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    Aytekinet bunu yazdı

İndirdim oynadım hocam güzel aracın içinde sürücü de olsa daha iyi olurdu şoför koltuğu boş

Değerlendireceğiz hocam not alıyorum hemen

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek

Hocam oynamaya başladıkta para durumunu bizim için sınırsız yapabilir miyiz ? Güzel bir test edelim :)

Türk
Toplam Hit: 2588 Toplam Mesaj: 19
ios android unity mobil oyun unity google play store