folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Yeni Pc Topladım Ekrana Görüntü Gelmiyor :/

Yeni Pc Topladım Ekrana Görüntü Gelmiyor :/

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

sahte olması farklı bi durumdur.. kankardeşime gittik makina aldık özellikler şu şekilde..

AMD X2 5200+

ASUS M3A ANAKART

2 GB DDR 800 MHz KINGSTON RAM

8600 GT SONIC+

500 GB HDD

VS.VS.VS.

350 wattlık psu vardı cooler master...

şimdi bu makinayı kurdum açmaya çalışıyorum açılmıyor.. hdd sökünce çalışıyor.. kendi 550 lik psu mu takınca hdd ile birlikte çalışıyor.. ama 350 ile çalışmıyordu.. şimdi diyeceksin ki arada 200 watt fark var.. doğru ama senin makinanla arasında çok daha fazla bir fark var..

ekran kartı çok yüksek piyasanın en iyi ekran kartı.. buna bağlı olarak çok güç çekiyor.. ramler 1333 mhz.. işlemcin intel quad core board da bunlara uyum sağlamak için yüksek güç çekiyor.. psu yetmeyince kendini korumaya alıyor.. 

şimdilik aklıma gelenler bunlar.. ( eğer yanlış bilgi verdiysem düzeltin lütfen... :S )

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    fanlar dönüyo ışıklar yanıyor dvdrw dışarı çıkıyo :D yetiyo sanırım fakat dıııt sesi gelmiyo :'(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek
    hocam alakasız ama kaça topladın?

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    2500ytl e geldi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    bir fikir de benden dostum herşeyını tamam ile çıkart yanına diz sonra kasa ya takmadan ana kartın altına bir karton kutu koy sonra powerını ramini ekran kartını hdd sini tak ve monitoru tak okadar düz agız bir tornavida al sonra power kablosunu taktıgın yere o tornavida yı sürt çalıştır aynı olayı verirse ekran kartının iyi oturduguna bak yada ekranın kablosunun dişlerini kontrol et kırılmış olabilir yada takarken ana kartı yakmış olabilirsın veya sana en iyi fikir vereyım kucakla kasayı en yakın pc servisine git :) orda haledi verirler sana

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    yansa kokardı koku yok hem analog hem dijital denedim kırılsa 2 sinden birinde çalışırdı bugün cpu ya bakacam :/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    SpyßreaK bunu yazdı:
    -----------------------------

sahte olması farklı bi durumdur.. kankardeşime gittik makina aldık özellikler şu şekilde..

AMD X2 5200+

ASUS M3A ANAKART

2 GB DDR 800 MHz KINGSTON RAM

8600 GT SONIC+

500 GB HDD

VS.VS.VS.

350 wattlık psu vardı cooler master...

şimdi bu makinayı kurdum açmaya çalışıyorum açılmıyor.. hdd sökünce çalışıyor.. kendi 550 lik psu mu takınca hdd ile birlikte çalışıyor.. ama 350 ile çalışmıyordu.. şimdi diyeceksin ki arada 200 watt fark var.. doğru ama senin makinanla arasında çok daha fazla bir fark var..

ekran kartı çok yüksek piyasanın en iyi ekran kartı.. buna bağlı olarak çok güç çekiyor.. ramler 1333 mhz.. işlemcin intel quad core board da bunlara uyum sağlamak için yüksek güç çekiyor.. psu yetmeyince kendini korumaya alıyor.. 

şimdilik aklıma gelenler bunlar.. ( eğer yanlış bilgi verdiysem düzeltin lütfen... :S )

8600 gt piyasanın en iyi kartı .... //hangi piyasa ya o? 

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek
    hocam ekran kartını çıkar tümleşik ekran kartı varsa bi öyle dene ekran kartında belki problem olabilir  fanlar çalışıyo diyorsun klavyenin ışıkları yanıyormu yanmıyorsa anakart yanmış olabilir 2 defa başıma gelmişti

........................................
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek

DiKiZ_AyNaSi bunu yazdı:
    yansa kokardı koku yok hem analog hem dijital denedim kırılsa 2 sinden birinde çalışırdı bugün cpu ya bakacam :/

dostum naptın sen kokmaz nee kokuyor kablo degilki bu kablo kokar anakar kokmaz :) 

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hyb
    hyb's avatar
    Erkek

çalıştırdığın zaman anakartın üzerinde aşırı ısınan bir entegre varmı kontrol et

........................................
Toplam Hit: 4663 Toplam Mesaj: 40