folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Yeni Premium Bedelli Askerlik Yerleri Aciklaniyor (24 Ocak)

Yeni Premium Bedelli Askerlik Yerleri Aciklaniyor (24 Ocak)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Son anda bedelliye başvurmuştum önümüzdeki hafta askerim. Hemde iftaiye şoförü olarak. Hata sonucu askerlik formumda sudan korkma fobisi yazıyordu. Sudan korkan adamı itfaiyeci yapmak. Çok mantıklı.

:)

itfayeci ilk defa duydum . 

bu askerlik acaip bişey. 

Daha acayipi B sınıfı ehliyeti olan adama itfaiye kamyonu sürdürmek olacak oraya gidince.

bileciğemi düştün ? 

İzmir-Gaziemir.

35k verdin mi hocam sen ?

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yapacakları sisteme... Mehmet hocam evet yatırdım. Aslında o 35 bini gider bir hayır kurumuna verir bunlara vermezdim ama ailevi durumum var. Ondan 2 gün önce bedelliye çevirdim.

Şuan aradım 2021'de askermişim. E-devlette yazanı dikkate almayın dediler. E-devlete uyup hayatımda gitmediğim İzmir'e gideceğim komutanlara kapıda taşak konusu olacaktım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Yapacakları sisteme... Mehmet hocam evet yatırdım. Aslında o 35 bini gider bir hayır kurumuna verir bunlara vermezdim ama ailevi durumum var. Ondan 2 gün önce bedelliye çevirdim.

Şuan aradım 2021'de askermişim. E-devlette yazanı dikkate almayın dediler. E-devlete uyup hayatımda gitmediğim İzmir'e gideceğim komutanlara kapıda taşak konusu olacaktım.

araliga kadar basvuranlari 2020'de yollayacaklardi haci, 2020'de para odeyenlerin olayi farkli olacak diyorlardi. 

bi an eski mesajlarina bakmadan okudugumda dedim hasiktir biz de mi sakata geliyoruz

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek
    motka bunu yazdı
    ReyiZ bunu yazdı

bende sonuç çıkmıyor ne er nede yedek astsubay olarak ?

/aralıkta başvurdum

galiba mayısa kaldık amk 

Arkadaşımın da aynı şekilde bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

mobilden degil de siteden bakin hacilar

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    iskeltan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

araliga kadar basvuranlari 2020'de yollayacaklardi haci, 2020'de para odeyenlerin olayi farkli olacak diyorlardi. 

bi an eski mesajlarina bakmadan okudugumda dedim hasiktir biz de mi sakata geliyoruz

https://www.youtube.com/watch?v=JnXKrNCvl0Y

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    iskeltan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=JnXKrNCvl0Y

ferhan şensoy un skeçleri de filmleri de çok güzeldi ama devamını getirmedi , ölmeden tiyatrosuna gitmek lazım

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Ben su bedelli askerligi anlamiyorum arkadas 

Ha 30 gun gitmissin ha 365 gun gidin kurtulun ertelem

Ekside konu vardi bedellide etek hediyesi diye o geldi aklima .got dolu

Bedel veriyorsan hic hic gitmeyeceksin 30 gun fazla 

18 gun gittik yine fazlaydi

hipokondriyak tarafından 27/Oca/20 15:26 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

15k ya gittim 20k issizlik maasi aldim benim icin olumlu :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

35K verenlere premium hizmetler var mı? :)) öpücük, sabah uyandırma, traş olurken havlu tutma..

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Biz de fakiriz işte ne yapalım

1 Şubat Bilecik 9.Jandarma Teslim. 
    6 Ay er....

Varsa eş dost selamınızı iletirim. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 9722 Toplam Mesaj: 75